Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

lenca30
30. aug 2010

janinac dakujem, a su na plazi sprchy a wc?

lyongirl
31. aug 2010

@lenca30 ahoj, my sme chodili na WC a do sprchy do kempu, môže tam ísť ktokoľvek 😉

lyongirl
31. aug 2010

a je to zadarmo...

lenca30
31. aug 2010

dakujem

lenca30
31. aug 2010

more bolo teple? lebo vsade citam ze v chor je studene more aj ked je tam teplo

cica13
31. aug 2010

@lenca30 my sme prisli do Chorvatska minuly pondelok, more bolo ladove, ale v piatok uz bolo super vyhriate, v sobotu poobede sa prehnala riadna burka a aj v noci fukal hrozny vetrisko, boli priserne vlny, more sa riadne premlelo, v nedelu uz bolo nadherne, ale more hrooooozne ladove, vcera sme to zabalili a isli domov, bola tam hrozna kosa, lialo...a co som pozerala prognozu, tak podla mna uz nema sancu sa more tak oteplit, lebo noci su tam uz studene a ani tie teploty cez den nic moc ☹ ☹ ☹

lenca30
31. aug 2010

cica13 fuha nie velmi pozitivna infoska xixixi ideme do loparu a tam je more poclenky nejakych 100m mozno aj dlhsie tak snad sa Lienocka bude moct okupat.
vy ste kde boli??

cica13
31. aug 2010

@lenca30 my sme boli hned nad Rabom...na Krku.... 🙂
drzim vam paste, nech sa aspon trosku vycvachcete, ale naozaj v nedelu mala voda okolo19st....ani manzel tam nevedel vliezt, a to uz je co povedat ☹

cica13
31. aug 2010

my chodievame inak vzdy v tomto termine, ale vzdy chodime dole na Makarsku rivieru na 2 tyzdne, tento rok nam to zial nevyslo, tak sme prvykrat boli hore na Krku, boli sme tam za nejakych 6,5 hod., takze aspon tam sme na tyzden vybehli,ale taketo pocasie sme za tych 10 rokov co chodime nezazili, aby sme po ceste domov v aute museli kurit 😠

panterka
31. aug 2010

@cica13 naši se v neděli vrátili z Podgory, celý týden tam měli pěkný pařáky a moře prý bylo jak polívka. v sobotu jeli domů (autobusem) a nabrali pěkný zpoždění, protože kvůli boře stáli na dálnici... to by odpovídalo tomu, co píšeš, jen nevím, jak to tam dole je s mořem a počasím teď

lenca30
4. sep 2010

ahojte. viem ze sa uz o tom tu pisalo ale nejak to nestiham opat citat, lebo dnes vecer ideme do chorvatska. chcem vas poprosit isli stie niekto z dunajskej stredy alebo komarna na rab?? akou cestou? cez gyor? vdaka

janinac
4. sep 2010

@lenca30 Na gyor je to možná rychlejší, my jsme jeli na Sombathely a na Letenye - zagreb - Senj. Sice se jede přes vesničky, ale zase bylo na co koukat 😀

janinac
4. sep 2010

@lenca30 moc si to tam užijte, krásnou cestu a pozdravuj Rab 😵

lenca30
4. sep 2010

janinac dakujem my ideme v noci takze nic neuvidime xixixi

lenca30
14. sep 2010

ahojte vcera sme sa vratili z Loparu
nikto mi nepovedl ze tam su same kopce, moj manzel schudol 4 kg a to sme mali ubytko s polpenziou
inak bolo super len ladova voda a dost tam fukal silny vietor, neviem ci to je celel leto tak,
slovakov sme stretli len jednych pri kempe inak samy nemec a rakusak

zuzana154
14. sep 2010

@lenca30 Ja som bola v Lopare už dva krat, ale vzdy len na prelome jula a augusta. More bolo viac ako 30 stupnove lebo je tam plytka voda. Vietor ziaden a to som bola vzdy dva tyzdne. 😉 Len je to dost na severe, tak si myslim, že ist tam v septembri je uz trochu neskoro.

majkaa76
14. sep 2010

bol niekto v Povljane (ostrov Pag) apartman More??

cencula
17. dec 2010

ahojte baby ktoré ste boli v súkromnom apartmáne v chorvásku kolko vás vyšlo ubytovanie a máte aj kontakty?

martinake
3. jan 2011

@cencula mám nejaké kontakty na ubytko v tučepi. Ja by som chcela poradiť nejaké zaujímavé miesto pre strávenie dovolenky v chorvátsku, môze byt ubytko na súkromí alebo aj hotel. zatial sme boli v tučepi 2x a raz v petrčane. Bol niekto v komplexe solaris hotels pri šibeníku? pridajte svoje postrehy prosím. chcem si rezervovať first moment.

mravcica
4. jan 2011

@martinake my sme boli v solarise pred 2a 1/2 rokmi, ked mal starsi syn 2 roky. Je to tam skvele, my sme boli velmi spokojni. Aj keby vam nevyslo pocasicko, tak je tam stale co robit. Je tam wellnes, vstup volny, ked mas all inclusive, ale myslim, ze v solarise su asi vsetci a.i. Je tam neskutocne vela atrakcii pre deti, my sme to ani vsetko nestihli, lebo sme mali pekne pocasie, tak sme boli skoro stale pri mori, v tych najvacsich upekoch sme boli vo wellnes a po obede maly spaval. Su tam tie nafukovacie hrady, nadherne drevenne ihrisko tiez nieco ako hrad, vselijake hupacky, smykalky, tobogany ... Na dovolenku pre deti super. Pred kazdym hotelom je bazen so slanou vodou. Varili super, aj pre maleho sa dalo vzdy nieco dobre vybrat, pribrala som tam kilo za tyzden 🙂 Odporucam, super dovolenka, akurat co mi tam chybalo, byvali sme tam v jedinom hoteli, ktory nemal balkony. Ale zato sme boli kazdu chvilu na terase na kavicke, to namiesto toho balkona.

miminkad
4. jan 2011

ma niekto skusenosti s Loparom?ako tam je?dovolenku mavame posledny julovy a prvy augustovy tyzden.tento rok by sme chceli skusit ine miesto,doteraz sme chodili do crikvenice,tam bolo super.vie nam niekto poradit tam aj ubytovanie?

martinake
4. jan 2011

@mravcica tak to som rada. V ktorom hotely ste boli? a cez ktorú cestovku ste sli? dal sa hotel vybrat? ktorý je z nich najlepsí. more nie je studené lebo niekde som čítala ze je studené. my zvykneme chodit koniec júna a zac. jula. kedy ste boli vy?

martinake
4. jan 2011

Baby dajte typ na dobrú dovolenku v chorvátsku. Môže byť hotel aj súkromné apartmány prípadne izby.

miminkad
5. jan 2011

@martinake my sme boli v crikvenici,max.spokojnost,mali sme sukromne apartmany,ale naozaj velmi dobre

mravcica
5. jan 2011

@martinake neviem si spomenut na nazov toho hotela, ale je to jediny, ktory je bez balkonov. Je hned na zaciatku toho komplexu. Boli sme cez koala tours, my sme boli last minute, takze hotel sa uz vybrat nedal, to sa musis spytat v cestovke. a boli sme tiez koncom juna, zaciatkom jula, pocasie nam vtedy vyslo super, more bolo teple, maly odtial nechcel vyjst von. Ale zevraj tyzden pred nami mali zle pocasie, ale to uz tak na dovolenkach byva, vsetko si zaplatime, len to pocasicko nie 🙂 . tento rok sme boli na private koncom augusta, zac. septembra a mali sme uplne ladove more, a bolo to koncom leta, clovek by ocakaval vyhriate more.

miska1981
5. jan 2011

ahojte, prosim poradte mi nejaku destinaciu v chorvatsku, chcem si zaplatit first moment zajazd, tak hladam na nete a neviem sa rozhodnut. moje poziadavky?

chorvatsko, nie moc daleko, najdalej do sibeniku, nie istria, pekna plaz s pozvolym vstupom do mora, teren vhodny pre kocik, ubytovanie radsej v apartmanoch blizko plaze s polpenziou a plaz, more, okolie vhodne pre 14 mesacne dietatko.
a nie ostrov, kvoli dlhemu cakaniu na trajekt, nemam dobre skusenosti, ked uz tak len ostrov krk, tam ide most. a mohol by byt aj hotel, ale nie moc rusny, aby mala pekne zaspala 🙂

vzdy ked nieco najdem co sa mi zda vhodne, bud je to bez stravy, alebo zly pristup ku moru, alebo chybaju stromy pri plazi, alebo je zly teren pre kocik, vela schodov.....
ak mate nejaky tip prosim napiste, budem rada za kazdy nazor

lauraa
6. jan 2011

@miska1981 skus niekde pozriet hotel Corinthia v Baske ,myslim ze ho ma v ponuke Ruefa....nie je to sice bungalov a le pre deti ako stvoreny......hned vedla je zvonimir ale ten uz je o nieco drahsi......

miska1981
6. jan 2011

@lauraa ano pozerala som aj ten, len som citala v recenzii, ze je tam do neskorych vecernych hodin ruch, hra tam hudba...ze deti tam tak lahko nezaspia. bola si tam? je to pravda?
este som pozerala zaton, ale aj tam sa bojim, ze je tam dost rusno.

lauraa
7. jan 2011

@miska1981 ked pojdete pred sezonou a alebo po sezone urcite nebude ruch, my sme tam boli este bez malej tak neviem posudit.... ale inak je to rodinny hotel prave pre rodiny s detmi takze by tam nemalo byt tak hrozne rusno......

martinake
11. jan 2011

@zuzca80 Ahoj Zuzka, rozmýšlam že by sme sli do solarisu tento rok na dovolenku ale neviem kde som citala ze to nie je na 4 hviezdičky ani zdaleka tak trochu som bola odradená, ale teraz co som pozerala aj tvoje foto tak sa mi to pozdáva. Mám otázky. Cez ktorú cestovku ste sli? Vedeli ste v ktorom hotely budete ubytovaní? je tento rezort naozaj daleko od nejakého mestačka tam, kde by sme sa mohli ist poprechadzať, alebo zabavit. V ktorom hotely ste teda boli? Skús mi to trosku a aj ostatní opísať tam. Môzete aj cez IP. Dakujem všetkým.