Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

stanka33
29. jún 2011

@bubinko83 v piatok v noci

dida81
29. jún 2011

@bubinko83 akože to vážne??????? To asi kazda dlhodobá predpoved bude ina.... no ved uvidime...
ja som to osobne nepocula , len z druhej ruky....

bubinko83
29. jún 2011

@stanka33 ale ja sa pytam kde,nie kedy? To som postrehla už v prvom prispevku že v piatok. 😎 Inak aj v chorvatsku je počasie rozne v každej oblasti inak.

dida81
29. jún 2011

To je pravda, ale hore na Istrii je vzdy podobne ako u nas .. 😖
My ideme na Rab , tak budem dufat...
No teda a na bud. týžden... nič moc . 😒 To čo je za leto?

bubinko83
29. jún 2011

@dida81 http://www.cas.sk/clanok/199150/predpoved-pocas...
toto som našla na nete a tam vyzera počasie pekne hlavne v juli.Tak si vyber ako bude ,ale myslim že koncom jula je vždy pekne.

bubinko83
29. jún 2011

@dida81 aj my ideme na Rab o tyžden v piatok.

stanka33
29. jún 2011

@bubinko83 na Krk do Basky takze

karkana
29. jún 2011

má niektora skusenosť s tamponmi,ešte som ich nemala, da sa ísť do vody,?akurat mam ochorieť na dovolenke,

zuzana710
29. jún 2011

@bubinko83 ved to je pravda, nevadi mi, keby par dni nebolo tropickych na vyvalovanie na plazi...nepotrebujem sa opekat, ale ide mi hlavne o deti, prvykrat idu k moru a o nicom uz posledny mesiac nerozpravaju len ako sa budu kupat v mori 🙂 Ale myslim ze makarska je dost juzne, tak snad to vyjde...v kazdom pripade, relax to bude ci uz so slnkom alebo bez 😉

hori
29. jún 2011

@karkana pokial "neochories" prilis silno, tak sa da... 😉 alebo, ako bolo povedane raz mne - prinajhorsom prilakas zraloky... 🙂

bubinko83
29. jún 2011

@karkana ,napodobne mam dostat menzes akurat v den odchodu na dovču.Ale čo už snad mi to dovolenku nepokazi 😎 Pre mna je horšie tyžden pred tym ,lebo som nervozna jak psisko 😀
@zuzana710 a ako stare deti maš? No ved to je jasne ked sa tešia.Aj my ideme prvy krat som zvedava čo bude maly hovorit,ale zatial sa teši.A stym počasim aj tak to je jedno ,lebo aj tak nič nenariešime .Jak bude tak bude 😀 a už sa nejak prisposobime .

hori
29. jún 2011

@mima595 pobalene a nalozene v aute sme mali vecer predtym... rano sme vyrazali o piatej a veru nam bodlo len nasadnut a ist... lebo aj to ukladanie nam vecer trvalo, lez sme to vsetko narvali... 😉

zuzana710
29. jún 2011

@bubinko83 Starsieho syna mam presne ako ty a mladsi ma 1,5 roka a je vodnar, totalne obidvaja miluju vodu, preto som z toho pocasia taka nestastna ☹
inak s tym menzesom to mam rovnako ako ty...presne v den odchodu mam dostat, ale chcem skusit norethisteron-na oddialenie, tak uvidim, ci s tym nebudem mat viac problemov ako osohu 🙂

bubinko83
29. jún 2011

@zuzana710 no aj ja som rozmyšlala nad tymi tabletkami ale ked som čitala ako to na niektore ženy posobi tak radšej nechcem.

bubinko83
29. jún 2011

@zuzana710 a to stym počasim ti verim,aj ja chcem len kvoli synovi,mne je to osobne jedno,ale samozrejme rada sa okupkam a aj trošku vyslnim.No snad vam to vyjde tak ako si praješ. 😉

zmurkaz
29. jún 2011

@lucula73 - ja myslím, že keď deti uvidia vodu (teda aspoň tie naše 😀 ) - tak veľa roboty s nimi nebude 😀 😀 😀 😀 🙂 .... no a stravu: ideme už tretí krát na to isté miesto - tak mám zbežne prehľad kde sa dá čo kúpiť (my ideme do apartmánu jednému už známemu 🙂 a blízko je hotelový bazán - tak pôjdeme asi tam + hneď pri bazéne je reštika - tak pre staršieho asi pizzu 😉 a malej nejaké kuracie s opečenými zemiačkami - polievku asi vynecháme (ešte uvidíme) ....a v podstate blízko sú aj potraviny tak tam možno kúpime desiatu (nejaký rožtek, ovocie budeme mať so sebou a aj vodu 😉 ) ... tak približne takto 🙂
A ty ako to máš vymyslené?

zmurkaz
29. jún 2011

@bubinko83 - jééé - aj my ideme na Rab .. 16 - teho 🙂 ...a kam presne? My ideme na lokalitu Banjol 🙂

zmurkaz
29. jún 2011

@dida81 - aj my chodíme na RAB - a ak si klikneš ich stránku tak je tam písané že je to jeden z najslnečnejších ostrovov 😉 http://www.tzg-rab.hr/hrv/otok/ ...dá sa tam zmeniť aj jazyk 😉

A sa ospravedlňujem, že to tu takto po jednej odpovedi pridávam :/

bubinko83
29. jún 2011

@zmurkaz my ideme prvy krat teraz a sama som zvedava ake to bude všetko.Vybavoval to jeden znamy oni tam chodia roky,vraj je tam super.My ideme do oblasti Lopar.

zmurkaz
29. jún 2011

@bubinko83 - to máte perfektné pre deti - je tam piesková pláž - neviem či nie aj dve 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 - nášmu sa tam vždy páčilo .. my sme do Rabu zalúbený - nájdeš tam všetko - aj históriu, aj obchodíky , všetky typy pláže .... máš sa kde zabaviť aj sa kam "skovať" 🙂 ...je tam aj romantika aj živo 🙂

bubinko83
29. jún 2011

@zmurkaz no ved prave som pozerala ten link čo si sem teraz dala a velmi sa mi to pači aj podla fotiek a tie kaviarničky a nočny život. 🙂

zmurkaz
29. jún 2011

@bubinko83 🙂 ...dá sa tam všeličo nájsť ...a dobré je aj to, že sa dajú požičiavať aj bicykle, skútriky ... my to plánujeme konečne využiť a pobehať to, čo sme nestihli minulé roky 🙂

bubinko83
29. jún 2011

@zmurkaz a nemaš niekde fotky z dovolenky?

zmurkaz
29. jún 2011

@bubinko83 mám - ak večer nezaspím - nahodím - bo tera mi tu ešte detúchy pobehujú 🙂

debbie
29. jún 2011

@zuzkap2 ahoj idete aj ked sa ma ochladiť?

misela24
29. jún 2011

ahojte mi ideme do Corvátska 17 jula večer nevieme ešte kam,,asi pojdeme kuk na ten ostrov Vir neviete mi dam prosím info,,ako je to cenovo keby sme chceli isť na vyletnu lod??viem že sa robia take vylety na ine ostrovy a podobne a ako je to časovo či je to celodenny vylet a podobne dakujem

zuzana710
29. jún 2011

@bubinko83 viem, ze sa nejake baby na to stazovali, ale vzdy maju lieky na niekoho aj zle ucinky...ale to mi nezabrani v tom aby som to nevyskusala pre pohodlie 🙂
A to slniecko neboj, urcite bude pekne, t reba verit 😉 Peknu dovolenku prajem!

jankapardon
29. jún 2011

@zmurkaz dakujem aj ja za ten link🙂 my ideme tiež na Rab - Lopar, tiež prvýkrát a tiež som počula že je tam krásne, tak sa nechám prekvapiť, berieme aj bycikle, tak ich snad aj využijeme.🙂

syja
29. jún 2011

@karkana ja mam tiez to stastie za posledne tri roky furt na dovolenke. ale berime tampony aj menstruacny poharik ta to budem dufam ok. tampony by si mala menit po kazdom vyjdeni z vody. kalisek nemusis.

syja
29. jún 2011

@zuzana710 tak tie negativne ucinky su hlavne u bab ktore maju predmenstruacny syndrom t.j. pred tym nervozitu bolesti a tak potom po tabletkach sa to znasobi lebo vlastne tu menstruaciu oddialujes. ak tym netrpis tak by nemal byt problem. ale ja to radsej tiez neriskujem.