Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

matac
20. máj 2009

bodka ,ano ja suhlasi je tam pekne a pre deticky naozaj super 🙂

tilly
20. máj 2009

baby a myslíte, že tam budú mať voľné, aj keď prídeme na miesto? chceme ísť ultra last minute, čiže tak, že si deň dopredu povieme, že teraz môžme ísť a pôjdeme...

bodka13
20. máj 2009

to neviem...mám dosť známych čo tak chodia a až na mieste si nájdu ubytko,ale ja na to nemám odvahu ...lebo mi nemusí vyhovovať cena(vysoká) a nemala by som nervy na hľadanie ubytovania po takej dlhej ceste s dvomi deckami v aute 😉

zuzidr
20. máj 2009

ahojte,boli sme niekto v aprtmáne SEVID?ak ano ,boli ste spokojní?

http://chorvatsko.zoznam.sk/index.php?s=6&loc=9...

tilly
20. máj 2009

my sme chodili len tak do chorvátska, ale na priváty, teraz chcem niečo s animáciami a podľa možností all inclusive, alebo nejaký privát pri hoteli, kde sú animácie, že by sme tam len na tie animácie chodili 😀

bodka13
20. máj 2009

skús si to pozrieť cez net,ako sú obsadené hotely tam kam plánujete ísť 😉 ...aj niektoré súkromné apartmány sa dajú takto omrknúť...napr.my ideme do Igrane a minule sme pozerali že od konca mája až do septembra má obsadené-jedine že by niekto tesne pred príchodom zrušil dovolenku 🙂

tilly
20. máj 2009

my to máme tak premyslené, že začneme v tom zatone, to je pri zadare, čiže vysoko a keď tam nič nebude, tak pôjdeme dole dole až kým niečo nenájdeme 😀

ešte uvažujem nad corynthiou na krku alebo nejakým rábom... uvidím

bodka13
20. máj 2009

alebo sa potom dole iba otočíte a pôjdete domov 😀 ...ale budete mať za sebou super poznávaciu dovolenku 😉 ...nemyslím to zle 😉 budem držať palce aby sa vám podarilo niečo rýchlo nájsť 🙂 🙂 🙂

matac
20. máj 2009

ak myslis zaton, tie ceny tam boli rovnake ako u nas v cestovke. a co sa tyka volnych miest znama to skusala dva tyzdne pred nasim terminom vsetko predane,tak neviem ako to je teraz . ale este skus CK INVIA ked satur mal obsadene tam sme to rezervovali a bez problemov. a cena lacnejsia. 😉

tilly
20. máj 2009

bodka, to sa nám nikdy nestalo, vždy sme našli ubytko 😉

lovaa
20. máj 2009

Ahoj...zahlídla jsem nahoře na stránce Zadar...my tam za měsíc a kousínek jedem, mimo sezonu nás to vyjde na 35 euro za 4 lidi(apartmán) za noc, v sezoně 50 euro za 4 lidi a noc.... Jinak to máme kvůli naší Papulce objednané dopředu, pže jsme nechtěli po noci strávené v autě ještě hledat na místě...akorát by jsme si víc vymýšleli 😅 😀 Hledali jsme na ubytovanivchorvatsku.cz 😉
jen jsem se chtěla zeptat...našla jsem jednu verzi, jak objed Slovinskou dálnici, ale nějak jí nerozumíme...nevíte někdo, kde najít na netu blbuvzornej návod, jak tu dálnici objed?

krembonzur
20. máj 2009

zdravim, manzel ted byl na 5 dnu v zatonu-a platil snad 8euro na osobu a my jedem v pulce cervna do tech stejnych apartmanu a snad to bude za 10 euro na osobu...ale rikal, ze tam podrazili-opet, ale snad pry jen ten zaton-zadar, byli se kouknout v biogradu na moru a tam byly ceny normalnejsi a je to tam pry taky fajn pro deti-jako ten zaton...
lovaa-ja se muze zeptam, jak tam jeli a jak s tou dalnici-100% na neco nadaval, takze kdyz tak mi prosim te vecer pisni do IP-pripomen mi to, pac do vecera daleko a ja bych na to mohla zapomenout a ja ti pak napisu...
ja mam kontakt na to ubytovani- v zatonu, je to teda soukromi-apartmany, tak jestli nekdo chce, pisnete mi do IP, at to admin. nesmazou 😉 ...

karelka
24. máj 2009

ahojte,ja osobne chorvatsko nejako specialne nemusim,ale minuly rok ma nahovorili na umag a cuduj sa svete sa mi tam pacilo.ale teraz uz mame skoro rocneho certa a v lete tam ideme zas.je to tam dobre vybavene,je to aj so stravou a ubytko v apartmanoch.a hlavne tam maju plaz upravenu pre deti.a je to blizko.sadnem do auta a za 4-5hodin sme tam

janinkaza
24. máj 2009

ahoj všetky,
prečítala som viac-menej celú diskusia a viackrát sa tam objavila otázka ohľadom chorvát. destinácie Selce / Crikvenica...ale vpodstate žiadná odpoveď...

preto by som veeeeľmi chcela poprosiť niekoho, kto tam bol ( mne sa jedná hlavne o tie Selce ), že ako sa mu páčilo, ako bol spokojný - hlavne s plážou!!!
na internet som toho veľa pozrela o tejto destinácie, ale predsa, osobná skúsenosť je osobná skúsenosť...nikdy som v chorvátsku nebola ( ani nikto z môjho okolia 🙂 ), ale žiaľ, tento rok na inú dovolnku nevyšli peniaze a k moru chceme ísť

ďakujem za každú infošku 🙂

sstefi
24. máj 2009

aj ja by som rada nejake tipy v obl. Crikvenica 🙂
prip. aj nejaky link na ubytko, nejak si neviem vybrať. Jediné, čo viem, že nechceme sú tie betonové pláže, totiž s malym dietatom total nevhodne, a ani sa mi to voooobec nepáči 😝 😉

janinkaza
25. máj 2009

sstefi,
no uvidíme, či sa nájde dobrá duša....
ja mám zatiaľ cez tiptravel pozreté pavilóny slaven v selciach...nie jo to žiaden luxus, ale bolo mi povedané, že čisté, takmer pri mori a pláž vhodná aj pre malé deti...a v cene je aj polpenzia a je to za celkom rozumnú cenu, ale ešte stále som to neobjednala, počkáme, či nedostanem nejaký tip tu na koníkovi.....

roasha
25. máj 2009

janionkaza,pozri aj globtour.sk,teraz maju zlavy az 45%L-minute 😉

roasha
25. máj 2009

som ti meno skomolila sorry 😅
inak my ideme s globtourom 3rok,a sme spokojni 😎

krista
25. máj 2009

kko • 34tt • Dnes v 09:36
Ahoj, chtěla jsem vás poprosit, jestli máte někdo nějaký typ na místo v Chorvatsku a i přímo na ubytování, kam bychom mohli jet s ročním dítětem. Hlavně aby tam nebyly betonové pláže, jinak nejsem na ubytování nějak nároční. Díky moc za typy

bellada
25. máj 2009

my sme objednali toto http://www.adriatic.hr/show_obj.php?id=4815, najviac sa mi paci ta terasa v nasom apartmane pod strechov 🙂
inak na tejto stranke je super vyber, vsetko je tam nafotene, mozte si hned vypocitat cenu, rezarvacia je rychla a bez problemov, ak tam napisete, poslu aj blizsie info, ak nestaci to zo stranky...

janinkaza
25. máj 2009

roasha,
dík za tip, už aj kukám....

geegee
25. máj 2009

zuzidr. my sme boli v Sevide. Bolo super - ticha denina, mali sme normalne ju problem najst. Vecer sme raz dokonca videli delfiny 🙂 Ale boli sme len s MM a chybal niekto do partie 🙂 No a plaz bola jedna taka "mestska", kamienkova, platnova, inak tam boli strasne strme vstupy do mora - po rebrikoch. Teda aspon co som ja bola. Osobne, by som tam s malym dietatom nesla.

zuzidr
25. máj 2009

gee dakujem 😀 vyberáme niečo iné 😀

andy.a
25. máj 2009

Zuzi,čo vyberáte ?? 😕 😅

my rozmýšľame nad Baškou Vodou-meviem,či som to správne vyskloňovala 😝 😀
nemá niekto osobnú skúsenosť ?? 😕 😉 🙂

bellada
25. máj 2009

Baska Voda je super letovisko, dost rusne, vela zabavy, pekne plaze, ale hlava na hlave, kym z lehatka dojdes k moru prisliapnes plno ludi a oni potom teba, uz to nie je to co byvalo....strasne preplnene

roasha
25. máj 2009

my ideme do Basky 🙂

andy.a
25. máj 2009

Roasha,aj my by sme chceli,ale zatiaľ je to len v našich predstavách 🙂 😉
počula som od jednej kočky samé chválospevy na túto destináciu,ale rada by som poznala aj ďalšie referencie 😝 😅

roasha
25. máj 2009

no my uz na tutovku ideme 😉
tam sme este neboli,tak som zvedava,mame hotel,polpenziu,a ked surfujem na nete,tak sa mi to tam paci,uvidime. 🙂 tiez mi to kocka,ktora tam pravidelne chodi ospievala,tak verim,ze to tak aj bude 🙂

idora
25. máj 2009

Ahojte, Andy my sme boli na Baske minuly rok a mne sa tam velmi pacilo, vela ludi, ale tak to uz inak nebude. Ale urcite lepsie ako na Makarskej, bolo tam pekne, ale nedalo sa tam ani kde sadnut, nie este lahnut. Ked sme chceli nejake slusne miesto, bolo treba ist skor na plaz.Je pravda, ze sme boli v case, ked vrcholila sezona.
A aj pre mensie deti sa mi zde Baska Voda vhodnejsia. Len raz sme tam zazili invaziu odpadkov v mori 😝
Inak pozri si ten Zaton, ja rozmyslam nad nim, vyzera to byt parada. 😉 Na predoslej stranke ho baby odporucaju!

sstefi
25. máj 2009

joooj, šak aj mne doprajte niejaku dovču, ale mne sa nechce cestovat daleko, takže najbližšie, t.j. crikvenica alebo rijeka, dajte tiiiiiiiiiiiiip 😠 😀 😉