Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

addaa
15. júl 2009

nejdeto my odchádze z domu 27.08.

nicolkarin
16. júl 2009

presne, ja radsej usetrim na jedle pocas roka, ale dovolenka musi byt. a teraz s detmi je to uzasne, tie zazitky sa inde neudeju. takze urcite treba ist a nie sediet doma.

vlasta80
19. júl 2009

ahojte neide niekto do Basky vody v termine od 25.8 do 1.9.2009?hotel hrvatska?

duskaf
19. júl 2009

Vlasti, my sme tam boli pred 4- mi rokmi a bolo supéééér

bubaczik
20. júl 2009

vlasti,aj my sme došli v noci s Bašky Vody... 😉 prezradim ti,kde maju akciu na pizzu 😀

krpito
20. júl 2009

ahojte, išli ste niekto autom do Chorvátska ráno ? Ako zvládali deti cestu ? Mám trocha strach ako to zvládneme 😒

bubaczik
20. júl 2009

rano by som asi nešla,včera sme šli cez den,tak to iny masaker je 😝 radšej isť na noc a rano ste tam..my sme vyrazili s tt o 21hod a na Bašku Vodu sme došli o pol 11..a naspať domov sme šli cez den,nikdy viac,a to sme mali klimu pustenu a nedalo sa vydržať 😝

zuzidr
20. júl 2009

bubi o pol 11tej na druhý 😅 deň? 😅

krpito
20. júl 2009

nicolkarin 🙂 poraď ako sa dá ušetriť na jedle ? 🙂 😢

roasha
20. júl 2009

my sme do Basky Vody vyrazali o 18.00h z Ba,a boli sme tam 6.15h,prestavky sme mali asi 4x 1/2hod.

cica13
20. júl 2009

Ahojte, my sme pred tromi rokmi zmakli BA-Split za 8 hodin.......odtial na Makarsku rivieru este dalsia hodina....bolo to aj s prestavkami.....ale isli sme cez tyzden, boli prazdne cesty v noci a isli sme sami......akonahle ideme 2-3 auta, tak sa ten cas predlzi, lebo kazda posadka chcela inokedy stat (hlavne deti na cik pauzu.... 😀 )

zuzidr
20. júl 2009

baby viete mi povedať najrýchlejšiu trasu do Omišu? 😅 😀 dakujééém

bubaczik
20. júl 2009

hej zuzi na druhy den.cesta nam trvala neskutocnych 14 hodin 😖

zuzidr
20. júl 2009

bubi prečo?ste mali tolko prestávok?Danko prespal v noci....ja dúfam,že okolo 10hod. nám bude trvať cesta a asi vyrazíme okolo 21vej a dúúúfam,že malá bude spať 😅 😕

vlasta80
20. júl 2009

my chceme ist v noci, tak okolo siestej, siedmej vyrazit z Ke, to dufam maly prespi
ideme v pondelok tak to snad cesty nebudu plne

duskaf
20. júl 2009

My sme išli pred dvoma rokmi ráno a celkom sa to dalo. Aj teraz vyrážame ráno. Iste noc by bola lepšia, ale manžel ma glaukóm, tak pre neho - pre jeho oči nočné cestovanie- utrpenie.

nicolkarin
20. júl 2009

krpito, 😉 ja asi mam stastie, ale moje diavcatka moc nechcu papat masko, tak ho varim max.raz za tyzden, ale zato maju radi polievocky, zemiaciky, cestovinky a ryzu s kopou zeleniny. zeleninu, teraz uz nosim od nasich, takze sa to da, zatial. manzel ma v praci obedy, tak na masko si pride tam. ale inak sa priznam, neviem kde sa da este usetrit. moc moc precestujeme a toho sa nemienim vzdat. takze pekne dovolenky

vlasta80
20. júl 2009

bubaczik, mozes mi povedat kolko ste platili mytne na chorv,dialnici a ci ste mali uz zmenené kuny, alebo ste platili eurami alebo kartou

bubaczik
20. júl 2009

vlasti,pred zagrebom sme platili 36 kun,a potom za zagrebom až na vyjazd na Bašku Vodu 171kn...mali sme zmenenych iba 100€..uplne stačilo..a tam maš na každom rohu zmenaren,a zameniš si tolko kolko treba,kartu sme nepoužili vobec 😉 kurz je tam 1€-7,15-7,16kn..

zuzi Danko spal cestu tam skoro celu,možno hodinku bol hore,ako on ju zvladol v pohode.. 😉

adetka
20. júl 2009

vlasti... my sme platili eurami... a v pohode vydali v kunach... a podla kurzu...

my sme sa 8. augusta vratili zo Solarisu... bolo supeeeer... klimatizovany hotel, all-inclusive, poloprazdne plaze...
isli sme cez den... moj otec sa boji mikrospanku... a ja vlastne tiez 😅 ... kedze Mirka viac ako pat hodin nevydrzi, sme isli dva dni... a prespali sme v jednom kupelnom mestecku kusok za madarsko-chorvatskymi hranicami... v penzioniku za 200 kuna na izbu a noc... v mestecku boli bazeny s trermalnou vodou, takze sme sa kupali nie iba sedem, ale az devat dni... 😉 a bolo super... nelutujem...

ikke
20. júl 2009

anjelinka • Dnes o 13:27
Ahojte dievcata, s manzelom planujeme tyzdnovy oddych v Chorvatsku. Je tu vela tem, ale rada by som poradit ohladom letoviska. Totizto moj manzel oblubujem velmi kludnu dovolenku, malo ludi, neprepchate az skoro prazdne plaze, byvanie v nejakom apartmaniku na samote s vyhladom na more. Asi by som chcela vela, ale urcite je tu niekto, kto nam bude vediet poradit. Vdaka 😉 .

cica13 • 2d • Dnes o 13:53 Anjelinka, my sme chodievali na ostrov Brac na Murvicu, je to 4km od Bolu po takej lesnej ceste, boli sme tam 4 roky po sebe, ale naposledy pred 4 rokmi, je to nadhera...je tam niekolko apartmanovych domov, ziadne potraviny (tie su az na Bole) a jedna mala restika tam bola. Len zacalo sa to tam velmi rozmahat, stavali sa nove apart. domy, plaz bola uuuzasna, more ako modra laguna, len sa slapalo na plaz mierne strmym kopcom a z kazdeho apartmanu bol nadherny vyhlad na more a na ostrov Hvar. Chceli by sme sa tam raz s muzom vratit, teraz chodime na pevninu, tiez do takej kludnejsej dedinky na Makarskej riviere. Tu som nasla stranku, kde si mozes Murvicu pozriet , az mi slzy vyskocili, ked som to pozerala....spomienky mam krasne...
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...
_Murvica%2520-%252006%2520-%2520Island%2520of%2520Brac%2520-%2520Dalmatia%2520-%2520Croatia.jpg&
imgrefurl=http://www.islandbrac.com/%3Fmod%3D2%26album%3D...
um=1&tbnid=z2SjYwe4Yx8JoM:&tbnh=67&tbnw=88&prev=/images%3Fq%3DMurvica%26ndsp%3D20%2
6hl%3Dsk%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:sk:official%26sa%3DN%26start%3D20%26um%3D1

kisska • 1d, 9tt • Dnes o 15:10
(Príspevok bol upravený adminom, lebo nebol v súlade s pravidlom Nevkladaj kontaktné údaje firiem)
skus si na ubytovanie-chorvatsko pozriet ponuku majakov a robinzonady... celkom zaujimave, ist sama s drahym, tak si take nieco vybereim aj ja 😉

momka
20. júl 2009

Anjelinka, pred 4 rokmi sme boli v Žuljane na poloostrove Pelješac, bolo to vyslovene tiché miestečko, ako píšeš na pláži málo ľudí, 1 obchod a pár rešaturácií, nám sa tam vééééľmi páčilo. 🙂 Tu je zopár obrázkov.

http://images.google.sk/images?hl=sk&q=žuljana&...

zuzulik_0
20. júl 2009

Aaaaaaaaaahojte...tak ...pleas pradte..ideme prvy krat do chorvatska..a ideme na privat..nie do hotela....co je najlepsie na jedlo?? co je naj si tam zobrat na papanie??? Ideme niekde ku mestecku Sukosan...a este by ste poradili aka je najlepsia cesta..tam ..a kde sa co plati???? Ideme z Presova....voprec Dakujeeeeeeeeeeem ...xixi :PPP

jasumat
20. júl 2009

Zuzidr, najrýchlejšie do Omišu? Ba, Rajka, Szombathely, Redics, Čakovec, Zagreb a dialnica až dole do Omišu. Z dialnice zísť zjazdom Dugopolje. Alebo Ba Budapešť a dialnica až dole. My ideme v nedeľu, a ideme na Budapešť.

zuzulik_0
20. júl 2009

jasumat ...mno ..asi my ppojdeme nejak dole cez Madarsko.... okolo Slovinska a tak dole....da sa ist aj tak?? a co sa tyka toho papania...co by si si ty zobrala?? ?:PP

blcha
20. júl 2009

ahojte tak aj my ideme do Chorvatska v sobotu dedinka Brodarilka kusok pri Sibeniku minuly rok sme tiez boli a tusim sme isli tak ako pisala jasumat cesta bola celkom faj za 10hodin sme tam boli a byvame asi 100km od bratislavy a to boli este zapchy pri tych tuneloch co by uz tento rok nemali byt 😉mali sme to 800km z domu tam
a tiez budeme na private koli tomu ze malej varim este zvlast no a moc jedla si neberieme potraviny su tam cenovo tak rovnako ako u nas nieco lacnejsie nieco drahsie ale jasne ze si nieco nabalime ale vacsinou budeme jest asi v restauraciach aj to je tam cenovo celkom v pohode 😉
no a minuly rok sme boli v dedinke Grebaštica a bolo tam super kludna dedinka ako stvorena pre dovolenku s detickami mali tam dost restauracii a super potraviny kde sa dalo zohnat vsetko aj pre male deticky takze vrelo odporucam pre kludnu dovolenku 😉

jasumat
20. júl 2009

Ano, to je cesta cez Rajku, Szombathely, kúsoček cez Slovinsko a potom si už v Chorvátsku. Tento rok sú už sprejazdnené oba tubusy v oboch tuneloch, zápcha by teoreticky mohla byť iba pri mýte v Zagrebe, ale aj tam to vraj rozšírili. Tá cesta cez HU je úplne pohodová, v Čakovci je hneď pri ceste obrovský park s veľkými stromami, tam zvykneme vždy deti aspoň na hodinu vypustiť, a aj tam jeme.

My si ideme tiež variť, po minulé roky som zavárala aj mäsko, tento rok už nie. Berieme iba cestoviny, ryžu, zeleninu v konzervách, nejaké paštiky, párky v konzerve, lekvár, musli a ďžúsy. Zvyšok si tam dokúpime- tj. syry, maslo, občas šunku.. Na mäso pôjdeme asi 2x do reštaurácie, občas nejaká pizza. V potravinách dostaneš kúpiť všetko ako u nás, snáď trochu drahšie, ale čo už.
A hlavne berieme všelijaké keksíky, tyčinky- na pláž. Uvidíme, ako sa zbalíme, voľné miesto v aute vyplníme minerálkami🙂) Tie su tam pomerne drahé.

Baleniu zdar🙂

zuzulik_0
20. júl 2009

jasumat .....jaaaaaaaaaaj dakujeeeeeeeeeeeeem za info...dakujem..:PPP

jasumat
21. júl 2009

🙂

macka01
21. júl 2009

ahojte všetké dovolenkychtivé,my ideme na 1týždeň do Vodíc cez cestovku a ďalší týždeň chceme skusiť nájsť niečo sami a lacnejšie.Muž počul od niekoho,že blízko Puly vo Fažane je kemp,nejake chatky a veľmi lacné.Asi to bude niečo skromnejšie,ale to nevadí,veď ide len o prespanie,cez deň sme vonku.Viete poradiť?dik 😅