Dovolenka s malými deťmi na Slovensku 2015

rqduskq
14. aug 2015

Prosím Vás, viete mi poradiť, aktuálne, dovolenku s deťmi na Slovensku - dobrá cena - dobré služby - wellness, detský bazénik - šmýkačky a hračky do vody, veľký detský kútik a ihrisko???
Pre deti 1 a 4 roky.
Najlepšie v okolí Tatier.
Pozerala som tu fóra ale všetko je z roku 2010 a pod. Má niekto skúsenosť tento rok?

pali1401
14. aug 2015

Odporucam pre deti villa betula pre deti uplne idealne.my sme sa vratili teraz v pondelok a pacilo sa nam a je tam vela toho aj v okoli.

rqduskq
autor
14. aug 2015

@pali1401 a majú aj wellness - detský bazén???

pali1401
14. aug 2015

Maju sice iba bio bazen a myslim ze aj saunu,ale je tam velke ihrisko vonku aj vnutri,mala zoo da sa vozit aj na konoch.pozrite si to na nete ako je to tam dost velke.

nikolet_89
14. aug 2015

@rqduskq Ahoj pozri si moje fotky v albume...boli sme vo Valaskej Dubovej skvely penzion...vylety, Aquarelax Dolny Kubin, jaskyna, Salas Krajinka, Jazero Sutovo, aj detske centrum Hopiland...a boli sme s detmi 3 a pol roka a s 10m...

sonah
14. aug 2015

@nikolet_89 ahoj ,ako sa prosím ťa volal ten penzion,dakujem 🙂

nikolet_89
14. aug 2015

@sonah janosikova krčma 🙂

lajlilinka
14. aug 2015

Hotel Permon...

rqduskq
autor
15. aug 2015

Prosím Vás, ja chcem niečo čo je originál jeden hotel v ktorom je všetko, lebo nemáme auto, takže tak tam prísť a zostať tam - niečo ako Chopok, Slovan, Permon ale niečo lacnejšie nepoznáte?????
Určite aby to malo 4 hviezdičky....

mimajo
15. aug 2015

hotel vyhne - my ideme vo stvrtok - maju detske ihrisko dnu a vonku, bazen s teplou vodou vnku aj dnu - jedlo vybrne aj ppre deti - pre nas to je kazdy rok pekny cas

https://www.google.at/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&...

rqduskq
autor
15. aug 2015

@mimajo ten vyzerá krásne ďakujem 🙂 idem pozrieť

mimajo
15. aug 2015

@rqduskq ja neviem , ako je cenovo vam - nam velmi vyhovuje - aj ked je chladnejsie - voda vonku ma c. 32 stupnov a tento rok toho vela spravili aj vo vnutri.

rqduskq
autor
15. aug 2015

@mimajo a to všetko čo tam je je priamo u nich v hoteli????

mimajo
15. aug 2015

@rqduskq tak ako to maju uvedene na stranke. ano

tudlo
15. aug 2015

@rqduskq ahoj, my sme boli teraz v Podbanskom v permone s dvoma deťmi vo veku 4 a 7 mesiacov. ...parada. Majú bazenový svet, ako hľadáš a stravovanie je tiež super 🙂. A este sme vytlacili kociky na Hrebienok

rqduskq
autor
15. aug 2015

super, ďakujem pekne za tipy, ste zlaté všetky 🙂

rqduskq
autor
15. aug 2015

@mimajo a je to teda hotel Sitno áno? ďakujem

rqduskq
autor
15. aug 2015

@mimajo takýto tam majú ten kútik detský? ja tej stránke moc nerozumiem, je tam akosi viac hotelov ...

snehovavlockapp
15. aug 2015

@pali1401 ahojky, prosim Ta, ked si ubytovana v tej ville betulli, platis za tie vstupy, kde sa mozu deti vyšantiť ? Ci vonku, ci dnu v tom novom areali, alebo napr. ten bio bazen .. ci je to uz v "ramci ubytka" .

dakujem,

mimajo
15. aug 2015

@rqduskq prepac, bola sm prec - ano, to ihrisko je v hotely sitno - je to nove, len terza postavene

pali1401
15. aug 2015

Vo ville betule ked ste ubytovana tak vsetko je v cene neplatia sa ani vstupy do interieroveho ihriska.Jedine ked sa chcete povozit na koni to sa plati ale neni to vela.Vonku je ihrisko kde je nafukovaci stan pre male deti a aj pre velke,Motokari pre deti velky stan na oddych ako ten areal je super velky a rozhodne sa tam nudit nebudete.Blizko je aj tatralandia vedla ktorej je zoo kontakt co sa nam velmi pacilo.A este odporucam za dedinou je rybaren na háku kde vam pozicaju udicu a mozete si chytit rybu,ktorú vám aj pripravia🙂)