Dovolenka sama s dieťaťom pri mori

darca001
1. júl 2012

Rada by som išla na dovolenku k moru sama so synom 3r v auguste. Má niekto skúsenosti? Alebo dobré rady??? Chorvátsko, Taliansko alebo niekde v EU...
Zatiaľ nemáme nič rezervované..... Odchod asi z BA...
Nechystá sa niekto???
Vopred ďakujem za príspevky.

jazminn
2. júl 2012

ja som bola s mojou dcérou na dovolenke keď mala 3,5 r. v Bulharsku v Černomorci a nikdy viac...
všetci má ľutovali, pretože som si nemohla ani ľahnúť, ani zavrieť oči: komplet servis 24 hod. som ju nemohla spustiť z dohľadu...
Večer, keď už bola unavená medzi 20-21 hod. som musela ísť s ňou spať...nemohla som ju uspať a odíjsť z izby...ísť k ostatným, pretože mala som strach, že sa zobudí, bude má hľadať, pôjde na balkón...a môže vypadnúť...
Samozrejme iné je ak pôjdeš do luxusného hotela, kde máš animátorov...pestúnky, opatrovateľky...

dorkica
30. júl 2012

@darca001 ahoj aj ja rozmyslam kam ist idem tiez sama ale rozmyslala som turecko len je tam problem kedze idem sama zo synom musim si priplatit este druhe lozko a je tak keby sme sli 2 dospely:(((

darca001
autor
25. aug 2012

no tak už mám po dovolenke. Bola som zo synom v Bulharsku, a bolo dobre...
Síce ako píše jazminn, tak človek sa musí prispôsobiť dieťaťu, ale to problém až taký nebol. Ale síce má malý už 3 roky, ale zobrala som si kočík, ktorý som veľmi ocenila.. takže pokiaľ sa dá, berte kočík, aby ste sa až tak neobmedzovali... a animátorov sme mali v hoteli, ale väčšinu času sme trávili mimo hotela...
A dorkica máš pravdu, aj ja som platila ako za 2 dospelých...ale to inak asi nepôjde..
Inak našli sme si tam priateľov, deti rovnako staré, takže nebojte sa toho... a nebola som tam sama takto... videla som aj cudzincov, väčšinou oteckov ktorí zobrali deti na dovolenku...

onellyo
26. aug 2012

ja som bola v chorvatsku ked mal maly 1,2 na aute super dovolena...malemu sa pacilo more
vyhral sa tam tolko ze ked som vecer polozila do postele zaspal za 2 min,,,
tento rok som bola v turecku mal 2 roky,,,tak isto super ziadne zaludocne prolemy,,,
varila som vsetko z mineralky caj mlieko ,,pil iba mineralku 🙂 let super ani nevedelze je v lietadle
a jasne domov nechcel ist tak sa mu pacilo 🙂 🙂 🙂 kazda zmena detom len prospeje 😉 😉
takze zienky nevahajte a chodte kam vam to finacie dovolia,,, 😒
@dorkica ano jedna platiaca osoba... musis za dieta platit ako za dospelu ,,,osobu
ale treba to sledovat v juni bolo diata za 1 ecko do bulharska aj pri jednej osobe...

zudka
5. sep 2012

aj my chceme ist, ale trochu sa bojim, ze sama zena a dieta, mame dobre last minute Chorvacko
onellyo : a ty si sa nebala?

dorkica
5. sep 2012

@onellyo presne tak dovolenka uzaasna 🙂) ani som necakala ze mi bude tak fantasticky🙂

onellyo
15. okt 2012

@zudka 🙂 🙂 🙂
a coho som mala bat??? 🙂 🙂 🙂 🙂

cinnamon111
15. okt 2012

aj ja som rozmýšľala, že by som šla, ale moja dcéa bude mať v lete len 1,5 roka a dosť sa bojím.

nelinka2009
29. mar 2015

Dajte mi vediet ak by ste sa niekto takto vybrali tento rok...

revlimid
28. jún 2015

My by sme radi išli dakam v dvojke ešte s daným...so synom 🙂

pavlina7
31. júl 2015

ahojte mamicky,
tiez mam problem, ci ist sama so synom (bude mat 5r.) k moru.
Minuly rok som to vyriesila tak, ze isla somnou kamaratka. Nemusela sa na nas viazat, ale bola takou mojou poistkou, keby sa mi nieco stalo.
Tento rok bohuzial uz musime ist sami. Chcem sa spytat, ak ste mali vy zdravotny probrem (nie dieta) ako ste to riesili. Bojim sa ak dostanem nevolnosti (z letu alebo zo stravy), alebo prechladnem z klimi v lietadle, syn by musel byt priputany somnou na izbe.
dakujem
resp. chysta sa niektora sama s detmi a nepridala by sa? zvazujem Bulharsko

revlimid
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
revlimid
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vroni
1. aug 2015

ja chodim sama s detmi uz sedem rokov (posledne dva roky s dvoma detmi) a nijako mi to nevadi. Raz darmo, dieta ma prazdniny 17 tyzdnov do roka a muz len 5, takze alebo budem z deti liezt po stenach takmer cele prazdniny alebo niekam vypadneme. Oddych to pre mna nie je, ale to by nebol ani doma, ked by som im musela cely cas robit animatorku/kucharku/sofera a takto cosi vidia, naucia sa, zmenia tapety a muz sa tiez celkom tesi, ze postreta kamosov, nemusi sa hnat domov, podobieha terminy... A o to viac sa tesi, ked sa vratime domov.

pavlina7
3. aug 2015

@revlimid ahoj, chcela som ist povodne cestovkou. no prave tu na fore som nasla moznost sa ubytovat v Bulharsku v apatrmane bez stravy a uz len letenky zohnat. budu tam aj dalsie dve mamicky s detmi cca 5-6 rokov.
skusim teda takuto moznost.

laskovec
19. jún 2019

A je tu niekto, kto ide aj tento rok sam s deculom?

mirka2405
19. jún 2019

@laskovec ...ja s dvoma ,13 a 3 roky

pavlina7
19. jún 2019

Tento rok idem sama s 2deťmi 9r a 8mesacnym

bluka2
19. jún 2019

Ja vždy hľadám hotely, kde sú deti zadarmo do 6r. alebo tak, že platiť iba za 1 osobu.aj také sú....

mirka2405
19. jún 2019

@pavlina7 ..a kde sa chystate?

pavlina7
23. jún 2019

@mirka2405 do BU v Ceenomorci