Dovolenka Sarti

janulka31
27. júl 2017

Neviem, či to sem patrí, ale skúsim 🙂 ideme na dovolenku do Grécka, konkrétne Sarti, a chcem sa opýtať na ceny potravín v tejto lokalite. Nemáme totiž zabezpečenú stravu a tak by som bola vďačná, za každé info, ak ste tam už boli. Ďakujeme

janinah
27. júl 2017

v grecku od hladu nezahynieš...za mňa jedlo zdravšie a chutnejšie ako u nas v reštikach a cenovo skoro rovnako....a ak tam bude Lidl,tak vodu,zmrzliny aj všetko nakupite tam za normalne ceny /ak chceš variť/,ovocie,zeleninu,ryby z trhu....

bonbon06
27. júl 2017

Ja som sa zo Sarti akurat dnes vratila a tiez sme nemali zabezpecenu stravu ale nieco malo sme si zobrali z domu. Supermarkety na kazdom rohu, cenovo normalne (len ceny sa mozu v kazdom trosku lisit), plus chodi este kopec ludi na dodavkach predavat krasne velke ovocie a zeleninu.

albena
22. dec 2017

@bonbon06 Dobrý večer, Prosím vás, čítam, že ste boli na dovolenke v SARTI..my sa tam chystáme začiatkom júla 2018. Chcwla by som sa opýtať či ste boli autom, alebo organizovane cez cestovku....prípadne ako ste si našli ubytovanie a kde. My sme si zatiaľ rezervovali hotel Stefani cez booking. Ďakujem.