Dovolenka - okolie Barcelony

dynnora
17. máj 2018

Ahojte, boli ste niekedy v juli na dovolenke v okoli Barcelony? Zaujimalo by ma hlavne pocasie, teplota ci sa tam da vydrzat 🙂 kolko tam je stupnov v juli... A ako sa vam pacilo 🙂 vdaka ❤️

slniecko35
18. máj 2018

Nezvyknu tam byt horucavy, tie byvaju skor vo vnutrozemi spanielska, pri mori tych 28-32 stupnov, na plazi sa bez slnecnika nezaobidete, more mava v lete prijemnu teplotu, vecer netreba ani tenky svetrik, vacsinou mavaju vsade klimu a dost silnu, na to pozor.

svetkaadamko
18. máj 2018

my ideme tento rok do Španielska na začiatku Júla, nejakých 60km od Barcelony, manžel tam bol raz služobne a veľmi sa mu páčilo, tak teraz ideme všetci 🙂 ja nemám rada nejaké vysoké horúčavy, tak verím, že to bude znesiteľné 🙂

dynnora
autor
18. máj 2018

@svetkaadamko presne, ani ja nemam rada velke horucavy preto sa radsej pytam 🙂, a kam presne idete? Idete cez cestovku

svetkaadamko
18. máj 2018

@dynnora ideme do Santa Susanna. Ideme cez cestovku,lebo co sme pozerali, ze pojdeme n vlastnu päsť,tak to nebolo o vela lacnejsie a ja nie som až taký dobrodruh, že prídem so cudzej krajiny a budem riešiť ubytko 🙂 a už vôbec nie so synom. Tak v našom meste máme cestovku, našla mi najlepšiu ponuku a zabookovala som. 🙂

dynnora
autor
20. máj 2018

@svetkaadamko a aka je cena na osobu prosim? Cez aku ck idete, ak to nie je tajne? 🙂

svetkaadamko
20. máj 2018

@dynnora hm, už si veru nepamatam, aka bola cena na osobu, tusim okolo 500eur, ideme dvaja dospeli a jedno dieta. Cestovku mame v našom meste, to je vlastne cestovna agentura, ktora sprostredkuje zajazdy cez cestovky a my ideme tusim cez Koala tours. Tolko som tych ponuk pozerala a tolko cestoviek, ze sa mi to pletie 🙂 a kupovala somto uz pred velkou nocou 🙂

evkamotka
21. máj 2018

Ja som bola v Lloret de mar a bolo to krasne, aj pocasie /august/ ale more bolo nebezpecne. Hned hlboke a velmi velke vlny, ktore sa este znasobovali ze hodili okolo lode /minus otvoreneho mora/

evkamotka
21. máj 2018

@evkamotka este dodam, ze ja som velmi dobry plavec ale tam som si netrufala. trocha som sa omocila ale fakt som sa bala. voda kalna z piesku, silne velke vlny, hned hlboka voda...

michala11111
24. máj 2018

My sme boli v pineda de mar, 60km od barcelony. Boli sme tam ešte samí, čo sa týka teploty more trošku chladnejšie určite nečakaj ako v turecku. Pláž tiež nič moc, vlastne ani more. Ale to záleží od náročnosti, vtedy sme si to neuvedomovali až teraz keď sme toho pochodili viac 🙂
Teploty? my sme mali 28 stupnov a každé ráno pršalo. Ale kúpať sa dalo, horúčavy určite nie. Ikeď záleží od konkrétneho roku aj na Sr máš niekedy 36 stupnov v auguste a niektorý rok len 25.