Dovolenka Štúrovo alebo Podhájska?

katka211
11. júl 2018

Ahojte mamičky poprosila by som vás o vaše názory, kde je lepšie ísť s deťmi na dovolenku do Štúrova alebo do Podhájskej. Aké máte skúsenosti s týmito kúpaliskami plusy a mínusy. Chceli by sme ísť s dvoma deťmi chlapček má skoro 5 a dcéra 9. Ďakujem za vaše názory

nivea777
11. júl 2018

sturovo je viac pre deti ale aj drahsie.. ale podla mna radsej do sturova

stankadu
11. júl 2018

ahoj, ja osobne mám radšej Štúrovo, voda je všade teplá, blízko je madarsko, kde môžte ísť aj pešo na prechádzku. Ale zase drahšie a viac ludí. Podhájska tiež nie je zlá, ale kúpalisko vonku pre mňa nič moc. Voda v bazénoch studená alebo termálna voda prílliš horúca. Ale zase wellnes vnútri je super. Tam zvykneme chodiť skôr v zime. Tobogany sú všade.

sonka26
11. júl 2018

V Podhajskej som síce ešte nebola, takže nemôžem porovnať, ale v Štúrove je naozaj výborné kúpalisko. Boli sme tam už niekoľkokrát. Je tam krásny detský bazén, parádny bazén s vlnobitím... Myslím, že si tam každý príde na svoje.

sandrika1986
19. júl 2018

Bola som v Sturove aj v Podhajskej...obe su dobre, ale lepsie je Sturovo..

mon895
19. júl 2018

Za nas sturovo topka chystame sa tam aj toto leto so synom 😊

lillala
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milanm_
3. apr 2019

V Štúrove môžeš robiť 10 veci a na Podhájskej len 1. Štúrovo: kúpalisko, mesto, Kováčovske kopce, Ostrihom centrum a bazilika + aquapark, Vyšehrad, madarský národny park + celkovo okolie Vyšehradu je pekné (jaskyňa pri Svätom Ondrejovi), Budapešt 90km.

siska01
3. apr 2019

Aj za mňa Štúrovo =) boli sme tam dve letá s deťmi a tento rok chcú ísť zase 😂 tak uvidíme, ja už by som chcela zmenu. Ale inak super jedlá na výber, preliezačky, tobogany, možnosti na výlety =)

christina777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3petka
30. jan 2020

@katka211 My chodíme každý rok do Štúrova. Deti sa vybláznia je tam super voda, kopec bazénov. Chodíme tak ku koncu školského roka vtedy ešte nie je moc ľudí. A vždy si prenajmeme na týždeň chatku priamo v areali