Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

eweny
12. mar 2011

@darusik7 urcite by som nesla s takym drobcom autobusom..ved to je aj pre dospeleho zaberak nie to este pre dieta..ako nas drobec miluje vozenie v autobuse, ale nevydrzal byt, kedze je stale v pohybe 🙂

darusik7
12. mar 2011

@eweny maly ma problemy obsediet aj vo vlaku 2hod.. 🙂 tak si pockame na nejaky last minute🙂

eweny
12. mar 2011

@darusik7 no pekne 🙂 tak to by bola pekelne cesta..ale mozno by si bola prekvapena, ale fakt budete mat lepsie, ked pojdete letecky..my sme minuly rok brali last minute..sme sa rozhodli a o tyzden leteli..neviem preco sa teraz moja draha polovicka do toho tak hrnie..tiez by som kludne pockala, ale ze on uz chce mat zajednanu dovolenku..

darusik7
12. mar 2011

@eweny my to iste minulý rok..dva mesiace dopredu sme hladali a potom tyzden pred odletom objednali.. 😀 minuly rok ste kde boli?

eweny
12. mar 2011

@darusik7 boli sme v Primorsku v jednom penzione 🙂

darusik7
12. mar 2011

@eweny my Slnečné pobrežie a tento rok idete kam?

dakota14
13. mar 2011

awanka tak sa teším potom na tvoje referencie lebo hotel bora bora sa páči aj nám

eweny aj my stále váhame a stále nič nemáme zajednané človek sa aj bojí niekam odísť a ktovie ako bude naozaj do leta som smutná možno tento rok bez mora ale nevadí hlavne že sme zdraví 🙂

adka12 a cez akú cestovku idete to máte dosť 136E na bulharsko ale vidno že to išlo dobre hore keď si pozrieš hechter tak tí mali 99 Eur letiskové do bulharska som zvedavá na koľko to zvýšia segra ide ale zatiaľ im nevolali že či majú priplatiť

dakota14
13. mar 2011

@darusik7 ano darusik je to lepšie hlavne keď je taký menší ešte pár krát sme boli autobusom aj my na dovolenkách a niekedy boli deti dosť hrozné podaktorých cestujúcich a počúvať to 24 hodín bolo dosť únavné, kukla som tvoje foto lietadlom ste už šli tak to zvládnete určite aj teraz a užijete si lepšie dovču ako tým busom v bulharsku som tak bola raz na slnečnom tiež ale povedala som nikdy viac autobusom som nespala ani hodinku za celých 24 hodín ani som nič nejedla pretože sme išli poľským autobusom a v ten rok ich strašne veľa havarovalo no a dlhý príbeh o "super" cestách v rumunsku a pocit že šoféri nepoznajú cestu vôbec sme nešli po dialnici atď už som to tu raz písala takže lietadlom je to istejšie máš krásneho čertíka užite si dovolenku slnečné je krásne a dúfam že sa tam raz vrátim a možno aj tento rok ešte uvidíme ved na dovolenku môžeme ísť aj v septembri 🙂

eweny
13. mar 2011

@dakota14 ale neboj, nebud smutna..mozno to pride zo dna na den, nejaka super ponuka a hned to vezmete..urcite si aj tento rok moricko uzijete..my sme boli minuly rok prvykrat, dovtedy som nikde pri mori nebola..tak sme mali vsetci premieru aj v lietadle..ale super 🙂 nuz a zapacilo sa nam, takze by sme aj tento rok isli..nuz potom sa zas nejaky 3 rocky nikam nedostanem 🙂

eweny
13. mar 2011

@darusik7 a ako sa vam na Slnecnom pacilo?..my sme velmi zvazovali, ale nakoniec sme vybrali Primorsko po viacerych odporucaniach..a bolo fajn..aj tento rok chceme zamierit tam 🙂

eweny
13. mar 2011

@darusik7 a to sa chystas ist len ty sama s malym?

darusik7
13. mar 2011

@eweny celu dovolenku sme mali uplne super pocasie,takze sme boli stale vo vode..poväčšine ale v bazene,lebo maly sa nejako mora bal,takze sme tam dokopy boli mozno 5x 🙂jeden den sme si urobili vylet do Nesebaru a po veceroch sme sa chodili prechadzat..
a ked som pozerala aj chorvatsko,tak cenovo vyslo pomaly tak rovnako ako bulharsko..tak radsej pojdem tam kde je pisocnata plaz,ako kamienkova..
hej len ja s malym,takze aj to bude take zaujimave.. a isla by som bud posledny tyzden v juli alebo v polovici augusta..

eweny
13. mar 2011

@darusik7 tak parada..aj my sme mali super pocasie, bolo poriadne horuco a more bolo neskutocne teple, clovek sa nemal ani kde schladit..my sme mali takztiez ten problem, ze sa drobec mora bal a ani piesok sa mu nepacil, ze ho mal na nozkach..nuz prve dva dni sme smi uzili cirkusovanie a stale chcel ist len prec..ale potom sa to zlepsilo a uz si pekne staval pieskove kolaciky a cakal na vlny 🙂

..mas pravdu, chorvatsko sa uz az tak neoplati..este keby sme boli nejaka partia a ideme tam spolocne, tak by som to zvazovala, ale takto ani nie..su tam aj casti, kde je pieskova plaz..

..preco ides len sama s malym?..bude to makacka 🙂 my chceme tiez v tom termine ist..

sue250
14. mar 2011

baby citala som tak vase prispevky ale tu zaznela nejake nove ck baby dobre si precitajte cez co idete a radsej pozrite kolko rokov su na trhu najlepsie je ak 5 rokov a viac, lebo tie nove ck(((( ceny sli dovoleniek pre bg hore a to z dovodu ze je velky narast na europu pretoze afrika je nepokojna a tak si dovolili ck dvihnut ceny 😒 svine 😉 a este co sa moze stat do leta - neze pojde po vas vladny special)))))))))))))) nie vazne - s busom a babom nesla by som radsej vlakom.

darusik7
14. mar 2011

@eweny mama s priatelom a sestrou sa chysta na dovolenku posledne dva julove tyzdne a to by som mozno isla na Moravu a tie polsedne dva augustove by som sla do toho bulharska..este aj prvy septembrovi tyzden bude urcite dobre pocasie..🙂
Preco sama?minuly rok som odisla od priatela,tak preto.. a s nasimi uz moc ist nechcem..
s malym by som si bola pri byzene,pri mori,na vecer nejake prechadzky a potom by som si oddychla,ked by zaspal 🙂
urcite chcem ale all inclusive

eweny
14. mar 2011

@darusik7 jasne, ved to pekne zvladnete aj sami dvaja 🙂

eweny
14. mar 2011

@darusik7 my chceme opat bez stravy, kedze nam vyhovovalo, ze sme sa isli najest kedy sme chceli..ale ak by som mala ist sama, tak rozhodne tiez all inclusive..neviem si predstavit, ze by som mala pri jedle v restike maleho sama obhanat 🙂

darusik7
14. mar 2011

@eweny popripade keby nevysiel nejaky last minute,tak by som isla aspon do tatier..tam je tiez pekne 🙂

cinamon7
14. mar 2011

@darusik7 ahoj, presne aj ja som bola sama s 3 r.synom v Bulharsku letecky a bolo super, zvladli sme to, nasli sme si tam aj priatelov, dalsiu maminu co bola sama s dcerkou, toho roku uz ideme do Bulharska cela rodinka 🙂

darusik7
14. mar 2011

@eweny my ked sme chodili jest,tak maly to vzdy obsedel,asi bol tiez poriadne hladny..🙂 a nevedeli sme sa dojest kebabu..ten sme si kupovali aj 3x denne🙂

darusik7
14. mar 2011

@cinamon7 ahoj..a kde ste boli?zvladla si to v pohode?

eweny
14. mar 2011

@darusik7 nas obsedel len kym sa najedol a potom ho uz asi ritka od sedenia bolele, tak si ju musel rozcvicit..ale tak zas bolo to v ramci normy 🙂 tak to ano, dala by som si taky dobry kebab..mne zas velmi chutila kuracia kavarma..to sme si casto s malym davali a k tomu opekane zemiacky s tym ich syrom 🙂

cinamon7
14. mar 2011

@darusik7 my sme boli v Kitene, hotel Koop, vsetko super,maly bol akurat uz vecer z celeho dna taky unaveny, ze niekedy nestihol ani veceru 😀 a urcite si zapamataj kod na kufri, ja som ten svoj nevedela otvorit, musel mi ho vypacit delegat 😀 ale inac naozaj vsetko super a tam to bolo este lacnejsie ako inde, kupili sme si kopec darcekov 😉

darusik7
14. mar 2011

@eweny najviac sa asi aj tesim na ten kebab 🙂 si Pamatam,ze na dovolenke prestal mavat v noci plienku..dovtedy sa sice malokedy pocikal,ale tam prestal uplne..
@cinamon7 tak si mala o zabavu postarane 🙂preco si isla sama?si mala all inclusive?

cinamon7
14. mar 2011

@darusik7 nam chutili aj tie slane rybky a pizza, vtedy som bola sama rozvedena, mali sme polpenziu, takze sme si dali nieco na plazi alebo pri bazene, no srandu som mala ale aj nervy na ten kufor, uz radsej klasicky na zips nabuduce 😅

darusik7
14. mar 2011

@cinamon7 nám doniesli raz pizzu pripalenu a druhykrat taku tenku,ze maly bol zachvilu hladny..tento rok sa kam chystate?

dakota14
14. mar 2011

cinamon7 tak toto sa mi stalo s tým kufrom tiež kúpili sme nové ale už s tým zámkom takým americkým či akým že ti to otvoria bez vypáčenia na letisku a majú k tomu univerzálne klúče ale ja som ho zabudla ešte doma lebo som si ho nastavila dom a iný než ten čo tam je prednastavený a išla som sa baliť a akosi som ho nevedela ale potom mi došlo aký to je ale teraz ma normálne oblial studený pot lebo som ho asi zabudla idem dať dole kufor zo skrine a skúšať otvoriť baby vážne 😀 😀 😀 šak do leta hádam zistím dám info či sa podarilo normálne som mimo dúfam že nebudem musieť ničiť a na letisko s prázdnym kufrom sa mi nechce by si mysleli že som blbá

cinamon7
14. mar 2011

@darusik7 moj zase nie je ziaden jedak, stale sme posledny, je len aby prezil a co sopsky salatik? mnam 😝 tento rok sa chystame do Bulharska zase, prave sme si vybrali novu destinaciu Elenite, mame malu bambulku, tak to skusime s nou, v lete uz bude mat skoro pol roka 😀 minuleho roku sme neboli kvoli tehotenstvu nikde, tiez sme chceli Bulharsko ale asi najviac sme boli v Chorvatsku, dnes aby sa uz clovek bal cestovat do niektorych destinacii 😎 ty si uz nieco vybrala?

cinamon7
14. mar 2011

@dakota14 no asi predstav mna po ceste lietadlom, potom autobusom s malym deckom, do hotela sme dosli okolo jedenastej v noci, vsetko v kufri,aj pyzama,hygienicke potreby, nemohla som ani zaspat, taka som bola na seba nahnevana 😀 bol to pozicany kufor,tiez este novy, nevadiiiiii, vsetko zle je na nieco dobre, haha 😎

darusik7
14. mar 2011

@cinamon7 ja som pozerala aj Chorvatsko,ale cenovo je to skoro rovnake ako Bulharsko..Chcela by som ist na Slnecne pobrezie..
minuly rok tam bola jedna rodinka z Kosic,mali asi 3mesacne babo a asi 8 rocne dievcatko a babo to zvladalo uplne v pohode a aj tam bola jedna pani,ktora mohla byt tak v 8mesiaci..
pojdete letecky?