Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

cinamon7
4. apr 2011

@zuzana1812 naozaj? tak to sa tam urcite uvidime, my ideme 24.7. z KE 🙂

zuzana1812
5. apr 2011

@cinamon7 no my ideme z BA, tiež 24.7. takže sa možno stretneme až na mieste 🙂

cinamon7
5. apr 2011

@zuzana1812 tak to by sa zislo nejake poznavacie znamenie 😀

zuzana1812
7. apr 2011

keď zbadáš rodinku s 12-ročnou puboškou a 6 ročným šidlom, macatejším manželíkom + ja = tak to sme mýýýýýý 🙂

cinamon7
8. apr 2011

@zuzana1812 😀 😀 😀 12.ročná pubiška s nami nejde,ale zato 6 ročné šidlo áno + jedno skoro polročné mrňa, to bude veselo 😎

ematko
14. apr 2011

Ahojte maminky 🙂
Neabsolvovali ste nahodou niektora dovolenku v hoteli Fiesta Beach na slnecnom pobrezi??Ak ano, ako ste boli spokojne? Dakujem 😉

evak77
15. apr 2011

Dorbý deň ,chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti z dovolenky a počasia V Primorsku / BG / v prvej polovičke júla . Letí niekto 05.07. 2011 hotel Queen Nelly?

eweny
15. apr 2011

@evak77 to pocasie zaujima aj mna, lebo minuly rok sme boli v polovicke augusta ale toto leto letime uz 3. jula 🙂 tiez do Primorska..

evak77
16. apr 2011

Chcela som sa spýtať Dakota14 či to počko začiatkom júla nebolo moc chladné? surfujem na nete a hľadám info o začiatku júla ,niekde píšu že sú tam početné zrážky, no to sa môže stať asi hoci kedy. Myslíš ,že by nebolo lepšie ísť koncom júla, Dík za odpoveď. Napíšte aj iní kto más s týmto dátum skúsenosti dík.

evak77
16. apr 2011

@eweny Tak to sa tam možno uvidíme do akého hotela idete?

eweny
16. apr 2011

@evak77 tak to ano 🙂 my ideme do penzionu..do Levteri 🙂

ajka72
17. apr 2011

Mílé maminy, nemaminy dávam Vám do pozornosti cestovnú kanceláriu Natalen so sídlom v Košiciach, ktorá ponúka množstvo krásnych miest na strávenie dovolenky v Bulharsku a Chorvátsku za super ceny.

luckagu
17. apr 2011

ahojte všetci chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosti s hotelom IRIS v Nesebar- Ravda.ideme tak s dvoma deťmi.Pozná ho niekto?
🙂

evak77
19. apr 2011

@eweny Tak my sme boli dnes zmeniť ten termín na 26.07.-05.08.2011 s odletom BA. Manželovi to v práci nevyhovovalo,a mladšiemu synovi budú v júny robiť menší chirurgický zákrok ,síce len laparoskopiou , ale nechcela som ho o týždeň nato máčať v slanej vode,tak som to radšej bola posunhúť na neskorší termín, platili sme 40 € poplatok za zmenu. No čo už. My sme 4členná rodina /37,33 a synovia 11,7 /. Pôjde niekto tento termín do Prímorska ? pa

eweny
19. apr 2011

@evak77 tak mate iny termin..nuz ked vam to nevyhovovalo, dobre si urobila ked vas caka takyto aj ked maly zakrok..

luckagu
25. apr 2011

@andrejkag ahoj my máme vybratú dovolenku do hotela IRIS v Nesebare, neviem čo si si nakoniec vybrala. Ideme 26.7. do 5.8. letecky z Košíc. 34,31 deti 8 a 6.Čítala som recenzie sú priaznivé, tak uvidíme.

jvo
30. apr 2011

baby ak ideme letecky staci OP ci vybavit pas? ale predpokladm ked sme v eu tak OP....

dakota14
3. máj 2011

ja som šla iba na OP mala som pre istotu aj pas ale ten som neukazovala 🙂

studio11
3. máj 2011

Čaute dievčatá. Chystáme sa s mm tento rok na dovolenku do Bulharska a keďže sme tam neboli, vôbec neviem o ktorú destináciu sa zaujímať ☹ Máme 1,5 ročného synčeka chceme niečo kde sa bude rátať hlavne malému........bazénik, hojdačky a hlavne blízko do centra ale tiež na pláž. Poraďte prosím.......... ☹

zuan
3. máj 2011

ahojte, trosku som zabludila do tejto temy 🙂
@jvo staci ti OP.

@studio11 my sme boli na Zlatych pieskoch, teraz to budu dva roky v auguste. nas maly mal vtedy rok aj tristvrte. bolo tam vyborne, hotel mal vlastny bazen, krytu terasu, takze sme vacsinou doobeda boli tam a poobede sme isli na plaz. ale my sme boli dost na kraji Zlatych pieskov, tak polhodinku peso od centra, teraz by som isla tam do centra. vsetko pekne upravene, vela atrakcii, stankov a tak. ale inak to bolo vsetko ok. Mali sme jediny maly problem. Nutrilon som zohnala len v lekarni a bol ovela drahsi ako u nas. takze odporucam zobrat si dost UM, ak treba.

studio11
4. máj 2011

@zuan ďakujem za radu.........a nutrilon našťastie nepotrebujeme....kojím 😉

studio11
5. máj 2011

Dievčatá poznáte niektorá hotely Kotva a Sunny day na Slnečnom pobreží?????? Zaujali ma hlavne kôli vyžitiu pre deti.........ale realita môže byť iná.... 😉 ďakujem........

sue250
8. máj 2011

baby nechodte na dovolenku cez nezname ck, alebo co funguju rok - dva, take male ck si neplatia delegatov na letisku je chaos, stalo sa nam ze zo zaciatku fifo nemalo delegatov a boli na zozname solvexu co bol chaos pretoze ich nikto neupozornil ze sa maju k nim hlasit a potom vznika zbytocne stres))))) nedajte sa zlakat lacnymi zajzdmi bez recenzii!!!! inak vam vsetkym prajem krasnu dovolenku - my sme doma )))) i ked stale ma to laka mozno nejaky last minute nakoniec bude uvidime))))

simonka16
22. máj 2011

Bulhari majú na Zlatých pieskoch jedno pravidlo ... ZDIERAT ZDIERAT ZDIERAT turistov 🙄 ale Rumunsko MAMAIA to je krásna pláž a príjemnejší ludia 🙂 odporúčam 😎

maggie59
23. máj 2011

Ideme do Bulharska autom cez Srbsko. Mal by mi teda na cestu staciť iba OP? A malému pas?

sue250
25. máj 2011

baby tiptour ma akciu 2 deti zadarmo letecky!!!!!

slavkaa27
25. máj 2011

@sue250 Toto tvrdil aj môj muž, prehlasoval ma a vybrali sme klasiku 🙂 🙂.

slavkaa27
25. máj 2011

Dámy chcem sa spýtať či do Bulharska stačí ak budem mať 3r. dieťa zapísané v pase alebo je nutné mu vybaviť pas?

eweny
25. máj 2011

@slavkaa27 staci ked ho mas v pase..my sme tak boli minuly rok a aj teraz ideme 🙂

janulabj
25. máj 2011

ahojte, baby mate nejaky vami odskušany hotel v bulharsku s dietatkom? letecky. dakujem