Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

adka12
26. jún 2011

Baby a načo netreba zabudnúť? myslím také ako- ak sú tam komáre a tak repelent a tak. Ideme s 2 ročnou babulou a ešte ani lietadlom neletela...
Ďakujem

mmonika
26. jún 2011

@adka12 my sme boli minuly rok na slnecnom pobrezi ,a brali sme 4 clena rodina cca 500 eur .. a este sme cca 100 eur doniesli domov .. ceny tam boli lacnejsie ako u nas ,bulharske levi sme zamienali len v hoteli ,bola to vacsia istota ,ze vas neoklamu .. 😉

adka12
26. jún 2011

@mmonika a stravu ste mali alebo ste sa stravovali v reštauráciách? A levi ste zamenili aj na Slovensku alebo v hoteli mali lepší kurz,

kosska3003
26. jún 2011

@adka12 my sme boli minuly rok v Primorsku a komare tam boli ale repelent som kupila normalne tam v lekarni aj reid do zastcky som tam kupila

janka_pn
26. jún 2011

@adka12 na recepcii hotela alebo vo vasej cestovke tam na mieste, ale delegatka vam vsetko povie 😉

adka12
26. jún 2011

Baby a kde je lepšie zameniť doma alebo v Bulharsku? SOm sa bola pýtať v Unicredite tak kurz je 1,906 leva za euro.

kosska3003
26. jún 2011

@adka12 my sme menili vzdy v Bulharsku ako kurz je dobry aj tu ale tam bol vzdy lepsi

adka12
26. jún 2011

@kosska3003 a chodíte na slnečné?

mmonika
27. jún 2011

@adka12 100 leva sme si zamenili hned tu na Slovensku ,co bolo lepsie ,bo ked nas autobus vysadil rano pred hotelom ,aspon sme si mohli kupit hned daco na jedenie ... a potom sme menili peniaze uz len v nasom hoteli ,bol tam lepsi kurz .. .A co sa tyka stravy mali sme zaplatene len ranajky ,a zvysok sme chodili len po restikach .. a tam sme si doslova vyvberali na co mame chut ,a nie podla ceny .. 😀 co bola parada ,bo ceny boli neporovnatelnejsie nizsie ako u nas v restikach .. napr cela rodina sme sa najedli na komplet za cca 10 leva 😉

adka12
27. jún 2011

@mmonika To fakt tak lacno, ved baby píšu, že je na slnečnom draho....

mmonika
27. jún 2011

@adka12 no nam v pohode stacilo tych 500 eur ,a to sme este stovku doniesli domov .. a tiez sme boli na Slnecnom ,v hoteli Sunny Days .... a aj detom sme pokupili co chceli ,boli na vselijake atrakcie ,co su vecer na promenade .. ako fakt sme sa nijako financne neobmedzovali 😉

adka12
27. jún 2011

@mmonika no tak to si ma trošku potešila, lebo už som začala chytať paniku, že všetci hovoria lacno, lacno a ked človek kúpi zájazd, tak je to zrazu drahé. a boli ste minulý rok? my ideme do hotela fiesta beach

janka_pn
27. jún 2011

@adka12 ten poznam 🙂 chodili sme sa don kupat 😀

adka12
27. jún 2011

@janka_pn a ako to tam vyzeralo? hotel, pláž, čistota....

janka_pn
27. jún 2011

@adka12 vo vnutri neviem, ale vonku to je fajn. je tam velky bazen a plytky detsky, co bolo fajn pre moju vtedy skoro dvojrocnu. nekontrolivali pri vstupe, ze ci sme z hotela, tak sme to vyuzivali 😅 . nas detsky hotelovy bazen bol pre nu hlboky 😠 . plaze boli cite, ale treba si zaplatit plazovy servis, inak sa mozte rozlozit az vzadu, co je dost neprakticke, lebo dieta chce byt pri vode a nevidite si na veci a tak... more bolo celkom pekne, ale na niektorych miestach chaluhy, co sa ale kazdy den menilo a boli na inom mieste 🙂 tento rok mozno ani nebudu. inak moje dieta tam v predposledny den ochorelo, vracala a boli sme tam u lekara na infuzke, zevraj asi daky viroza z vody ☹, tazko povedat.

adka12
27. jún 2011

@janka_pn tak super a nevieš koľko stáli lehátka a slnečník? to boli 2 lehátka a slnečník alebo všetko osobite sa platilo? a to potom to dcérke prešlo? nebolo to nič vážne? a lekárke ste rozumeli alebo bol s vami delegát? mali ste to hradené z poistky alebo ste niečo platili?

janka_pn
27. jún 2011

@adka12 uz si nepamatam ☹ ale platili sa zvlast aj lehatko aj slnecnik. no a nebolo to moc lacne. preslo jej to, ale az doma. mala aj antibiotika. vyzeralo to vazne, lebo nejedla, nepila, len vsetko vracala a stale by len spala a mala vysoku teplotu ☹ bola s nami delegatka, zavolala nam sanitku a sla tam s nami a potom na santitka odviezla naspat k hotelu. platili sme si len lieky. lekarka bola mila, aj sestricka, ale hovorili len bulharsky.

adka12
27. jún 2011

@janka_pn no tak to si ma veľmi nepotešila, tam pôjdem teraz s malou dušičkou, aby dcérka niečo nechytila. A mal to tam ešte niekto?

asma
27. jún 2011

Ahoj babulky ja hovorim 100x bulharsko ANO uz sme boli na mnohych miestach ale Bulharsko som si jednoznačne zamilovala, super ceny, milý ludia, čisté pláže, hlavne žiadne priserky v mory brrrr.....
My sme platili spolu tusim 15 leva aj lehatko aj slnečník.. Boli sme v prímorsku a dufm ze na rok sa tam vratimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

janka_pn
27. jún 2011

@adka12 jeeej, to som nechcela 🙂 ved to sa pri mori stava, idete na juh, je tam ina strava, voda.... a mozno mala upal a ziadnu virozu 😉 my sme boli pred dvoma rokmi s malou aj v primorsku a nic az na vyrezavanie zubov, jej nebolo 😝 a tento rok ideme do talinska autom 🙂. neviem ci to tam este niekto mal, jedno mimi tam chytilo zapal pluc a boli v nemocke v hlavnom meste, ale to sa moze stat aj doma, myslim, ze to bolo klimatizaciou alebo tak nieco. no treba davat pozor, ale to treba vsade 😉

janka_pn
27. jún 2011

@adka12 fotene z vedlajsieho hotela 😉

janka_pn
27. jún 2011

@adka12 a niekde pri vasom hoteli 😉 mala tam zbierala muslicky 🙂

janka_pn
27. jún 2011

@adka12 a plazova promenada pre vasim hotelom 😉 za nou je uz len plaz a more 😎

adka12
27. jún 2011

@janka_pn ježiš ty si úžasná, ďakujem vééééľmi krásne za foto, vyzerá to tam super, teším sa už 😉

jespera
27. jún 2011

Ahojte bol niekto v Obzore - Kraneve - Kiten? Ako je tam?
Presla som Slnecne, uzasny Sozopol, Primorsko , Pomorie....ale ostatne destinacie nepoznam..da niekto info?

eweny
27. jún 2011

My sme zamenili peniazky tu a tento rok to tak opat urobime..minuly rok sme menili 300eur a bohate nam to stacilo..boli sme bez stravy, takze sme chodili stale papat von, po restikach..okrem toho sme si kadeco kupili..ci uz kebab, zmrzku, palacinku..malemu somarinky, dost casto sme hadzali do tych auticok a inych vozidiel, co sa tak kyvaju, alebo hojdaju..a samozrejme sme si kupili aj nejake oblecenie za peniazky ktore nam zostali..takze podla mna je tam lacnejsie ako u nas..hovorim o Primorsku 😀

rencici24
28. jún 2011

@eweny maš pravdu ja som tam bola minuli rok so snubencom a boli sme sokovany s cien pripadali sme si ako milionari 🙂).Aj tento rok tam ideme(už len 20 dn)počula som,že vraj tam zlacnelo jedlo a aj suveniry(čo by bolo super). Ale neviem či je to preto že tam nieje ešte sezona,alebo preto že chcu ešte viac prilakat turistov.

janka_pn
28. jún 2011

@eweny ano v primorsku sme tak isto spokojne kyvali nad cenami, ale na slnecnom to minuly rok bohuzial neplatilo 😝

marion
28. jún 2011

@janka_pn prosim kde ste to presne boli? Ako sa volal hotel? Som z BB tak zvazujeme Bulharsko lebo lietadlo leti kusok od nas zo Sliaca. Dakujem 🙂

marion
28. jún 2011

@adka12 ktory hotel ste si vybrali? Ja potrebujem taky kt. je fakt super. Mala ma 9 mesiacov tak nechcem riskovat. Nasli sme ze ****** 6 hviezdickovy a ked som citala recenzie tak ze si nezasluzi ani 3 ☹ ☹ ☹ tak som bola sklamana. Preto chcem taky kt. mi odporucia same maminky. Tiez letite zo Sliaca? 🙂