Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

evak77
8. aug 2011

@ivella ,veď ja som nikoho nechcela znechucovať, ale tú špinu sme na hotely fakt mali, pleseň v sprche sa ťahala cez 3 kachličky, a záchodu sa po celý čas nedotkli. Podlaha bola ok , aj tie upratovačky na chodbách stále v celom hotely čisto, len my tá kúpelka nič moc.My sme si s tým dovolenku určite nepokazili, a necheme ani nikomu inému, ono je možno lepšie byť na nejaké veci pripravené. Čo sa týka výletu na Fait , bolo nás tam iba 8, tak asi sa posádke nechcelo robiť zábavu pre 8 ľudí, alebo nemali svoj deň, ale po nás boli na druhý deň sudedia z hotela a tí tiež hromžili, že žiadna zábava, že škoda peňazí, ba ani rakiu nedostali. Tak neviem, asi je to len o šťastí. Primorsko určite odporúčam, aj QN sa dá, len naši sa tam už nechcú vrátiť lebo zistili že v Belitci sú hriská a tenis a viac miesta na športy. Boli sme to tam pozrieť, je tam kopec zelene, trávy, ihriská a aj v noci to tam žilo, hravála tam aj živá hudba čo sa o QN nedá povedať.Takže len preto Belitca.

dakota14
8. aug 2011

jáj čítam tú krásne zážitky od vás z bulharska ja by som tam mala byť momentálne teraz a vyvalovať šunky na pláži ale nevydalo nám a museli sme zrušiť ☹ ale o rok sa chystáme a preto čítam v akých hoteloch ste boli veľmi sa nám tam pozdával ten qeen nelly keď sme tam boli ale podľa toho čo tu píšete tak tam asi nezavítame ale ten hotel belitsa vyzeral fakt super tak možno skúsime ten

a eweny ak tu niekedy budeš napíš mi prosím ťa názov vašeho hotela hodila si tam pekné fotky a je tam super cestička na pláž my sme chodili cez hrozné duny na pláž to sa mi tam nepáčilo pozriem ten kde ste boli vy možno sa nám bude páčiť a rezervujeme si ho na budúci rok ďakujem

ivella
8. aug 2011

pohodaaa, sto ludi sto nazorov,,,my nie sme sportovci,takze nam to nechybalo,skor nam islo o atrakcie pre maleho... 😉 a na lodi nas bolo 30,tak mozno preto boli lepsie pripraveni,natacal video,neviem ci aj u vas...a rakiu a vinko dostali sme styria ludia vzdy pred seba v plnom dzbane z kazdeho,,, a dole do podpalubia sme si chodili pre pivo,pocas celej plavby...alebo ked som ukazala ze chcem dve,doniesol..oblievali sme sa kyblami vody,,,no proste bolo perfektne 😵

maggie59
8. aug 2011

@samira1
Cesta nam do kopy trvala 21 hodin, my sme isli autom tiez do Pomoria a mali sme len krátke cikpauzy. Ale poviem ti keby sme nemali ten prenosny dvd prehravac tak to maly nezvladne.

cencula
8. aug 2011

cencula čaute zajtra odchádzame do bulharska na slnečné pobrežie, do hotela Exotika, bol tam niekto? máme zaplatenú polpenziu? boli ste spokojní, napíšte mi , kto tam bol, a ako bolo. dakujem vám

kristinka71
10. aug 2011

ahojte, chcela by som sa opytat, ako to jej tento rok, treba pas ked ideme chceme ist letecky??

kosska3003
10. aug 2011

@kristinka71 nie netreba pas leb OP ti staci

tessa
11. aug 2011

ahojte holky,
čítala som pár strán do zadu vaše postrehy z Bulharska..no my sme stále na vážkach, že kam isť s deťmi.. máme 3roč. a 5roč. a až donedávna som bola proti Bulharsku,a le ako vás tak čítam, možno by sme sa aj dali nahovoriť..
Len my máme v pláne dovču od 20.8. ak niečo dobré chytíme, ideme 😀

Len by som si rada nechala poradiť, že či treba ALL IN alebo bez stravy, či len raňajky si dať...lebo kedysi dávnejšie kolegyne chodili do Bul. a vraveli, že sa tam dá super prestravovať, že platiť si ALL IN vôbec netreba...
Ako je to dnes so stravou, príp. s obchodmi v Bul.?
A ešte keby ste mi odporučili cestovku, či napr. aj hotel, kde ste boli spokojní 😉

Dikeeeeeees

mirko
11. aug 2011

Ahojte dovolenkarky...pozdravujem vas z Primorska.....
ak si tu sedime na zime na balkone a drkoceme zubami....dnes otras pocasie, no inak krasne teplucko..prvy den na plazi a spieklo nas ako grilovane kurence...tak dnesny den celkom prisiel vhod..

@tessa all inclusiv v bulharsku vobec neni treba,

mirko
11. aug 2011

"tak si tu sedime" som nedotukla.... 🙂

kosska3003
11. aug 2011

@mirko no si to tam uzite tu je rano 6 stupnou tak tak taku kosu tam isto nemate hned by som sedela aj ja tam na balkone tu sa neda

mirko
11. aug 2011

@kosska3003 dik, momentalne si uzivame blacanie bulharskych detvakov pod balkonom..a nase sladko spinkaju...

evak77
12. aug 2011

@tessa , my sme sa pred týždňom vrátili z Primorska a trochu ľutujem že sme nešli ALL Inclusiv, ceny už neboli také ako iné roky, na stravu sme 4členná rodina minuli 400 €. Keď sme chceli aby deti mali aspoň´raz za deň teplú stravu, zmzlinu nejakú sladkosť, ono sa to nazbieralo za 10 dní.A keď sme to zrátali tak by nás ALll vyšiel rovnako, a nemuseli by sme s deťmi lomzovať po reštikách čo sa im vôbec nepáčilo.Ono keď idú na dovolenku len dospelí,tak je fajn sa prejsť po meste vyskúšať každý deň inú reštiku, iné jedlo, ale deťom sa to moc nepozdávalo. Raňajky na hoteli deťom po dvoch dňoch liezli krkom, neboli moc prispôsobené pre deti, samá zelenina a salámy, chýbalo tam mlieko a nejaké músli, takže deťom sme aj tak museli kupovať raňajky zvlášť.Takže pre dspelých sú reštiky super, ale s deťmi by som išla už iba All. Ale to je moja skúsenosť.

evak77
12. aug 2011

@ivella Tak Iva to rozmýšľam ,či sme boli na tej istej lodi, lebo tá posádka čo bola s nami boli ako živé mŕtvoly, neviem či s nami prehovorili 5 viet. A muž tvrdí, že pivo tam ani nedostal.A video tiež netočili. No tak sme mali asi slmolu ,že nás išlo tak málo.

kosska3003
12. aug 2011

@evak77 inac v tomto mas pravdu ja tu tiez kazdemu vravim ze si nemusi davat all inclusive ale my ked pojdeme najblizsie tak si isto dame lebo to bola s malou na nervy behanie a vela sme minuli ale ja chcem strasne ist do Elenite - Royal club ci ako sa to vola presne uz neviem najblizsia dovolenka isto tam ale kedy to neviem

tessa
12. aug 2011

@kosska3003 no teda...ale si ma nakazila...ja som si len teraz prečítala tvoj príspevok o Elenite Royal...a už som aj volala do cestovky 😀 majú síce ešte jednu 4 posteľ. izbu voľnú...na pondelok 14.8. ale MM nedostal dovču...až od 21.8. môžeme ísť...tak som zvedavá, či chytíme aj potom tento termín 😀

kosska3003
12. aug 2011

@tessa zavidim hned by som sla

adal
12. aug 2011

@evak77 my sme boli v Primorsku all inclusive s dvoma deťmi a šla by som tak znova 🙂 nemali sme problém počas celého dňa konzumovať, piť a keď už nič iné tak pizza počas celého dňa pri bazéne bola veľmi chutná 🙂 výber na raňajky, obed a večeru bol rôznorodý, ovocia koľko si len chcela a akékoľvek, jednoducho all inclusive má svoje výhody 🙂

tessa
12. aug 2011

@adal Daj typ na hotelík...my ešte len chceme ísť takto o týždeň...tak zbieram info 😉

tessa
12. aug 2011

@kosska3003 heh, možno skončíme niekde úplne inde...ale dnes som bola veľmi na vážkach, či ho neberieme a v nedeľu neletíme...ja sa len bojím počasia...že to už na konci augusta bude o ničom v BULG... 😒

kosska3003
12. aug 2011

@tessa ja som tam bola na prelome augusta a septembra a pocasie uplne v pohode 30tky cely cas teplucko

adal
12. aug 2011

@tessa my sme boli v hoteli Grand hotel Primorsko, 5* hotel, je to kolos, veľa ľudí, asi by som už hľadala niečo menšie aj keď sme boli veľmi spokojní 🙂
juj toto neznášam keď to takto zvrtne :(

tessa
12. aug 2011

@kosska3003 tak super, dúfam, že aj nám bude počko priať 😉

@adal boli ste cez Hechter??? 🙂 Tak presne na tento hotel mám aj ja zálusk...resp. pozerala som ho už dávnejšie...kým sa tu nespomenul Elenite Royal... 😀 No ja uvidím, kde skončíme 😎

adal
12. aug 2011

@tessa boli sme cez CK JazzWelt 🙂 počasie nevyberieš, naši boli 3 roky po sebe v termíne ako sme boli teraz my a mali super počasie, nám žiaľ nevyšlo ...

kosska3003
12. aug 2011

@tessa neboj teraz tam prsalo ale uz su tam zase 30tky tam je teplo aj v septembri

abbey1
12. aug 2011

@tessa Aj my ideme až koncom mesiaca.Už niekoľko rokov chodíme v tom termíne a vždy bolo super počasie,prehriate more a pohoda.Ale v Bulharsku budeme mať premieru.Tak musíme len dúfať.

mirko
12. aug 2011

Dalsi krasny slnecny den za nami po vcerajsom uzimenom a uprsanom..uz aj prve nakupy sme absolvovali 😉

kosska3003
12. aug 2011

@mirko nedrazdi 😀 😀 😀 😀 ale aj my tu mame pekne

janulabj
12. aug 2011

@mirko jeej takže v pohode?
ja už sa neviem dočkat, letime 18.8. rano o osmej z ke.....ešte napíš čo a ako, čakam na akukolvek infošku 🙂

tessa
13. aug 2011

@abbey1 a kam idete presne?

Baby, ja som už tak zmagorená z toho hľadania dovči, že až...len kalkulujem a pozerám na termíny..a hrabe mi už z toho... 😀

A škaredé počko nechcem...chcem krásne teplúčko aby bolo...preč z tohto škaredého počka...som sa dnes naštvala a idem aj bazén na dvore už vypustiť a uskladniť 😒