Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

v555
30. jan 2012

tak a my už máme letenky kúpené,letíme 2.augusta,ideme do Sozopolu,boli sme tam aj vlani a bolo fan-tas-tic-ky 😉 😉 😉 boli sme len dvaja a tento rok ideme desiati,to bude žúrka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.Teším sa ako malé dieťa,konečne teplo,piesok,more,dobré jedlo a pokoj 😎 😎 😎 😎

janulabj
31. jan 2012

@meruska ahoj, tak fotka kde je bazen zhore, je z najvyššieho poschodia, je tam taka terasa, no a to je pohlad akoby k moru, len su tam ešte ulice , hotely,no nieje to daleko.a maš tam aj detske ihrisko, aspon nejaké, ja som bola vdačna za detsky bazen, aj ked ani donho maly nemohol sam, su tam schodiky a stupienky kde može.neviem, čo by som ešteanapisala, ved sa pýtaj, ja som QN vybrala aj koli radam tu na konovi.šla by som tam aj tento rok, no primorsko už pozname naspamat, chce to zmenu. aj v meste najdeš preliezky, šmyklaky, my sme mali od druhej polovice blbe počko, tak sme čo to ponachadzali.

meruska
31. jan 2012

@janulabj vsetky izby maju vyhlad na bazen ci niektore na ulicu, teda opacnu stranu? dobre som pochopila?
da sa ist s kocikom az na plaz ci radsej si to ma maly odkracat?

meruska
31. jan 2012

@janulabj myslim ze takeho ihrisko uplne postaci 😉

janulabj
31. jan 2012

@meruska sú aj izby na druhu stranu, do ulice, no u nas bol každy ubytovaní na túto....a ohladom kočiara, my sme mali,makačka po plaži fakt, ale asi aj tým, že sme nechodili hned na začiatok, až dalej, niekedy cez duny, skratkou, tam nebolo tak vela ludí....mali sme stan nebrali sme si slnečníky.moj malý je lenivý, nedošiel by ani nahodou. inak odporúčam vlačikom ktorý isto uvidíte ,ísť na plaza beach, alebo tak nejak sa to vola, super tam je,iný piesok, kludné more.

meruska
31. jan 2012

@janulabj ja asi prvy den pojdem s kocikom a potom sa uvidi ci to mlady panko zvladne 😉 aj ja si beriem stan 🙂

meruska
31. jan 2012

@janulabj viem ze o kocikoch v lietadle sa tu toho uz popisalo, ale ty odporucas ako? brat ho az uplne k lietadlu a tam rychlo omotat tou potravinovou foliou? budem to stihat?

janulabj
31. jan 2012

@meruska stihať budeš určite, my sme takto brali, vela ludi takto dávalo,vieš to sa tam ako sa nastupuje každy fotí, stihneš, nemotali sme žiadnou foliou, nikto koho som videla nemotal, oni ich už len vzali a ručne naložili, nehadzali nimi ako s kuframi,a pri vystupovaní to isté, vyložia, zložiš, pokial príbe bus je to v poho.

meruska
31. jan 2012

@janulabj ja sa uz tak tesim 😵 a myslim ze sme chytili i perfektnu cenu 😵

aneti78
31. jan 2012

@v555 kde si kupovala letenky??som pocula,ze v zime sa daju kupit za super cenu. neviem, ci tento rok pojdeme do BG, ak ano tak jedine akciove letenky alebo autom a tiez by som chcela do Sozopolu,este sme tam spolu neboli 😉

vlasa
31. jan 2012

baby,boli ste niekto v Elenite?mne sa paci hotel Zornitza,tak ak nieco viete,sem s tym 😉 dakujeeem

v555
31. jan 2012

@aneti78 ahoj.....kúpili sme ich cez internet wizzair.com,vyšli nás na 156€ už aj s poplatkami 🙂 🙂 🙂 .Minulý rok sme si kúpili letenky cez A-tour,cestovku,aj teraz ich majú za 229€ aj s poplatkami,odlet zo Sliača pri Zvolene.Nám to veľmi vyhovovalo,lebo sme blízsko od Zvolena.Ubytko sme si našli behom hodinky a teraz ideme k tej istej pani,už som to aj vytelefonovala.

aneti78
31. jan 2012

@v555 super cena...my bud kosice alebo poprad. ale ja by som aj autom sla, nase deti by to uz asi zvladli v pohode, len MM sa nechce autom 😒

mirko
2. feb 2012

Dovolenocka zaplatena, do augusta dat do poriadku auto a mozme ísť... taaaaaaaaak sa tesim..... 😀

meruska
2. feb 2012

@mirko kam konkretne?

nelicefo
3. feb 2012

@mirko wow,autom. Super teda 😵 Máte odvahu,ja by som sa asi bála 😅

nelicefo
3. feb 2012

@janulabj jéj tento hotel sme si obzerali keď sme boli v Primorsku..krásne 😵

mirko
3. feb 2012

@meruska do primorska....aparthotel Gardenia, je to bez stravy...ale to vobec nevadiiiiiii......neviem si predstavit ako by som deti rano dotrepala na ranajky, potom ze ideme na plaz a zas z plaze na obed..... 😲
@nelicefo toto leto to bude autom uz 3 krat...... 😀

janulabj
3. feb 2012

@mirko jéj v gardenii sme boli pred asi 3 rokmi 🙂 aj tento rok sme tam zašli pozriet, no teraz sme byvali v Queen nelly, ale to je na jednej ulici :D

aneti78
5. feb 2012

@mirko ako chodite s detmi autom? naraz, ci spite v rumunsku? aj ja uvazujem, ak nie toto leto, tak dalsie...a preco kupujes zajazd z CK?? ved v BG a zvlast v Primorsku nie je problem s ubytovanim, volne izby maju v pohode alebo sa da zajednat cez net...vyslo by ta ubytko lacnejsie.

cencula
5. feb 2012

aneti78 máš s tým skúsenosť, alebo konakt tam na niekoho? ja chcem ísť do bulharska aj tetno rok, ale letecky pre nás štyroch je drahé, kolko výjde dovolenka v bulharsku na vlastné triko, nie cez cestovku, dakujem za odpoved

cencula
5. feb 2012

baby a nemáte niekto prosím vás telefon na sukromne ubytovanie v bulharsku? chceli by sme ísť do sozopolu alebo do pomoria, a ako tam ísť? manžel autom ísť nechce, ale neviem si to predsaviť, ako chodíte vy? dakujem 😉

mirko
6. feb 2012

@aneti78 my sme si zajednali zajazd s 50%zlavou ako first moment.....ideme s detmi a musim mat iste ze sa budem mat kde ubytovat a nie este pol dna hladat ubytovanie...chodime partia, tento rok nas ide 5 aut... 😀 prvy krat ked sme isli sme spali v srbsku asi dve hodinky na pumpe v aute...uplne v pohode...a potom uz sme isli len nonstop, bez spania len s prestavkami....naposledy sme odchadzali z BG o9. hod ich casu a domov sme prisli dalsi den o 6tej nasho casu...

mirko
6. feb 2012

pardon 25% zlava

aneti78
6. feb 2012

@mirko ked mne sa to zda aj tak dost penazi 😝 my sme minuly rok sli cez CK len kvoli letenkam a dal nam dobru cenu, vyslo nas ubytko akoby sme si ho sami zajednali. ale ja mam vyhodu, ze viem jazyk, takze ja si s hotelmi pisem uz v zime a pytam sa na cenu 🙂 tak ak sa rozhodneme ist autom, tak si mozno popytam info od Teba ohladom cesty. chodite len cez Srbsko? cez Rumunsko nie?

mirko
6. feb 2012

@aneti78 chodime cez srbsko....je to sice dlhsia trasa, ale su to len dialnice...a cez rumunsko je to sice kratsie ale zevraj cesty su otras....

aneti78
7. feb 2012

@mirko v rumunsku su cesty uz dobre. trochu tazsia trasa, ale cesty su fakt uz super, co sa o BG neda povedat 😒

mirko
8. feb 2012

@aneti78 uz cestu do Bg cez srbko pozname tak asi ostaneme pri nej..ale veru sme uz rozmyslali aj cez rumunsko ale akosi sa z toho upustilo....

maggie59
8. feb 2012

@mirko podla mna cez rumunsko to tiez neni bohvieco, je tam len kusok dialnice inak sa dost trepes cez dedinky a mesta a casovo rovnako jak srbsko