Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

jankaborka
27. jún 2012

@aneti78 a to znamena ze tam je lacno?nemam prehlad aky je kurz,diki za info

marushka
28. jún 2012

@sympa1 ešte raz vďaka za info do IP 😉 Akurát som sa chcela ešte spýtať - nie je to do centra z Prestige príliš ďaleko? 😒 Ako ste sa presúvali? Je v hoteli požičovňa bicyklov? Obchod nejaký? Napíš mi prosím, či je ubytko také ako na foto... 😉 Teda, ak ťa to príliš nezaťaží 🙂 Ste už asi aj doma, nie? 😉 Vďaka 😉

sympa1
29. jún 2012

@marushka do centra sme to mali pešo aj s malou, co kazdych 5 metrov vysypavala piesok z topanok, bola smadna, bolela ju noha a pod., tych 15 minut...my dospelaci by sme to sparvili do 10 minut...pohodicka..vyhovovalo nam lebo sme sa mali kam chodit prechadzat aby nam vytrávilo 😀 prisli sme vsetci ťažší odtial 😀 v hoteli je požicovna bicyklov ale nevyuživali sme , priamo v hoteli vedla jedalne je maly supermarket, ale da sa tam kupit okrem veeela sladkosti nejaka kozmetika a voda , napoje...inak nič...ale stačilo nam..lebo sme chodili aj do mesta. ubytko je super!!! chvalim...apartmany su velke...kazdy ma predlženy balkon okolo celeho apartamnu...fakt parada ...už sa chystate niekam? stale vyberate?

sue250
29. jún 2012

ahoj sunny beach je rusnejsie stredisko kde si chodi skandinavska mladez uzivat!!!ale je zas super je na plazi, a vybavene perfektne.

ewwe
2. júl 2012

ahoj baby mozte mi poradit nejake stredisko blizko od letiska? aby sa dlho necestovalo z letiska do hotela? a potom nejaky hotel priamo na plazi??? dik

zade
8. júl 2012

@ewwe my sme sa odtial prave vratili.... hotel priamo na plazi, krasne cistucke more, liecivy tmavy piesok, pohodlny vstup do mora pre deticky, vyborna strava, ciste ubytko, apartman, ...a cca 10 min. transfer z letiska 🙂

POmorie. hotel Sunset Resort.

ewwe
8. júl 2012

@zade jej velmi dakujem, aspon niekto sa oyval, ja tiez zvazujem najviac to pomorie alebo este primorsko

zade
8. júl 2012

@ewwe a zabudla som, angl. hovoroaci animatori, kazdy vecer cca 30 minutova diskoteka pre deticky, animacie... ja som bola ozaj spokojna. Boli sme prvykrat s cestovkou a dopadlo to dobre, let OK. 🙂

gabika783
13. júl 2012

@jankaborka idete do Bulharska?... a letecky alebo autom.. aj my by sme chceli.. do primorska.. letecky.. Kedy sa chystáte.. 🙂

jankaborka
14. júl 2012

ahoj uz sme v primorsku naaaadhera,isli sme leteck,odporucam papa 🙂))
@gabika783

cencula
14. júl 2012

my chceme ísť letecky 17.7, ale v pondelok ideme do cestovky, tak uvidíme kde pôjdeme

gabika783
14. júl 2012

@jankaborka waw.. a ako ste si zajednali ubytko... už z domu alebo tam na mieste.. a kde ste ubytovaní.. joj závidím.. my s mm už hlava v smútku.. klikáme stále.. a nevieme sa rozhodnúť.. do kelu.. poraď nejaký hotel... rozmýšlame nad hotelom Júlia alebo Queen Nelly.

gabika783
14. júl 2012

@cencula a kam chcete ísť.. my do Primorska.. ale stále nevieme aký hotel... príp. penzion... a ideme samy... pridáte sa xixi... daj nejaký tip. My váhame nad ponukou hotel Júlia alebo Queen Nelly, alebo pozrite Slnečné pobrežie hotel Sredec.. má Výnimočné hodnotenie, krásny hotel.. a pre 2 a dieťa do 2 rokov to vychádza s polpenziou 906,- čo si myslím, že je super cena. Chceli sme ísť pôvodne na blink letecky... ale to až keď Maťko vyrastie... trošinka. 🙂)))

cencula
15. júl 2012

gab ika783 my chceme ísť do Pomoria, prímorska alebo obzoru, na slnečné pobrežie ísť ne. chceme, lebo je preplnené a drahšie a na zlatých pieskoch sme boli v minulý rok a boli sme nespokojní. a ten hotel Sredec tých 906euro je s polpenziou pre štyroch? asi nie, lebo my sme dvaja dospelý a dve deti vo veku 4 a 9 rokov. a ktorá cestovka ho má? idete tam aj vy?

cencula
15. júl 2012

gabika783 chceme sa zmestiť do sumy 1300 - 1400euro, ale v cestovke bola velmi zlatá tak nám poradila aj lety z ostravy a tie vychádzajú lacnejšie, v utorok chceme letiet, tak v pondelok máme rande v cestovke. Neni problém aby sme sa pridali a aké máš velké deti? v pondelok napíšem, čo sme zobrali a kolko to vyšlo

sjusiquatro
15. júl 2012

Ahoj aj my zvazujeme Quenn nelly.... 🙂

jankaborka
15. júl 2012

@gabika783 queen nelly je kraasny okolo neho chodime,aj nas je super,taky mensi 4 poschodovy,vola sa hotel dara,mame bazen aj klimu,neoplati sa ti brat s jedlom polpenziu alebo podobne lebo je tu vsetko straaasne lacne,vcera sme boli v restike ceskej vola sa Praha dala som si kapustu knedlik meso 🙂)) mala vyprazany syr s hranolkami a manzel rezen ciernohorsky s opekanymi zemiakmi,2 piva a 2 dzusi a platili sme 18 eur v prepocte aj s tringeltom a na ranajky sme sa najedli vsetci 4 za 5 eur a boli sme objedeny a to sme jedli v restike

jankaborka
15. júl 2012

@gabika783 a chcete ist letecky alebo autom?my sme isli letecky a trva to hodinu a 15 minut,a sli sme cez orostours

sjusiquatro
15. júl 2012

@gabika783 tiez asi Quenn nelly

kosska3003
15. júl 2012

@gabika783 ak ti mozem odporucit tak radsej quenn nelly my sme boli pred dvoma rokmi v Jullii a je to dost daleko od severnej plaze aj 15 minut pesi a je to na autobusou stanici tak budes cele dni aj vecer pocuvat autobus a ani bazen nema

kosska3003
15. júl 2012

@kosska3003 quenn nelly je super blizko severnej plaze ma aj bazen a blizko je aj restika bratislava kde sme chodili na vyvar a cestivinu pre malu lebo taketo jedlo sme nenasli v ich restikach

sjusiquatro
15. júl 2012

@kosska3003 tak restika bratislava je blizko tak to je super to aj my tam budeme chodit... 🙂 aby mal maly papat 🙂

kosska3003
15. júl 2012

@sjusiquatro no ona je hned za rohom od quenn nelly za 5 minut si tam pesi a mala mi tie ich polievky studene nechcela a tu podavaju klasicky slovensky vyvar co je dobre tak isto odporucam

gabika783
15. júl 2012

@kosska3003 a ten bazén v susednom hoteli ste nevyužívali?.. lebo v cestovke nám povedali, že hostia Júlie ho môžu využívať. 🙂

gabika783
15. júl 2012

@sjusiquatro a kedy chcete ísť?... možno sa tam stretneme.. 😀 AKurát muž pozerá počasie a niečo šomre.., že od 28. je zamračené... Už máte termín?

kosska3003
15. júl 2012

@gabika783 no vyuzili ale malo lebo bol studeny strasne mi sme chodili doobeda na juznu plaz a poobede na severnu pri bazene sme boli asi 3 krat

gabika783
15. júl 2012

@jankaborka
@kosska3003 jeeej ve+mi pekne ďakujem za rady... pomáha mi to pri výbere... z ktorého už ani nespávam, že čo a jak, kam.. za koľko.. kedy.... 😵

kosska3003
15. júl 2012

@gabika783 no ja som to prezivala pred dvoma rokmi a ako uz by som do Julie nesla sme boli nachodeny strasne tak preto ti odporucam quenn nelly na 100% mne sa strasne ten hotel pacil som okolo neho chodila kazdy den a na rok ked pojdeme tak chcem hotel na plazi som sa rozhodla 😀 😀

gabika783
15. júl 2012

@cencula Maťko bude mať rok a pol, zatiaľ jedno.. hehe.. ale ktovie čo bude po dovolenke.. xixi. No som zvedavá čo najdete... s tou Ostravou je to super nápad.. inak ja som našla aj len samotné letenky, napr. pre Vás štyroch by vyšli cca. do 400 EUR komplet cez wizzair.hu.. tuším od 18.7-29.7 (lebo som hladala pre susedov a tí su presne 2 dospelí a 2 decká) no a pre nás 3 som našla za 211 v auguste, ale potom by trebalo transfer letiska.. (akože nič strašné.. nejakých 20 EUR alebo bus) a hľadať si ubytko (čo sa tiež nebojím, že by sme nanašli) ale toto všetko si trúfnem až keď bude mať Maťko aspoň 2,5-3 roky.

gabika783
15. júl 2012

@kosska3003 a okrem toho, že je to ďaleko... ste boli spokojný v Júlií, ubytovanie, strava- raňajky?