Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

lujzalukrecia
4. júl 2014

ahojte kto mi vie poradit nejake sukromne ubytko Obzor a niečo podobne k tomu diky moc

mona69
4. júl 2014

@xxmargaretka Malý musí mat pass .Ubytovanie najdte s tím tam nieje problém. My chodíme do prímorska a sme velmi spokojný.

cencula
5. júl 2014

lujzalukrecia a kedy idete do obzoru? ideme aj my a teiž nemáme ubytko, len kúpené letenky.Ideme od 17. júla do 31. júla

milanchemik
5. júl 2014

@blahowoman najkrajšie je v Prímorsku. Južná pláž je kľudná, takmer bez vĺn vhodná pre malé deťúrence, ale dosť preľudnená. Severná pláž je s vlnami, takže sa v nich dá skvele vyšantiť. Stravu absolútne nerieš. Raňajky kúpiš v miestnych obchodoch za ceny ako u nás, obedy na pláži a večere v reštikách za ceny ako u nás. My chodievame len na severnú pláž, takže hľadáme hotely v jej blízkosti. Boli sme v Maline, Bulgarii a Nevene. Ceny na 10 nocí (2+1) od 200 do 260.-€. Ono stačí ísť na blind a do 30 minút máš ubytovanie.

milanchemik
5. júl 2014

@erika5025 severná pláž - hotel Malina: hotelmalina@abv.bg hotel Neven: info@hotelneven.com hotel Bulgaria: bulgaria_hotel.primorsko@abv.bg

doublekatka
7. júl 2014

Ahojte...Vlakom nejde nikto???My ideme 5.8. z Budapesti... 🙂

cencula
7. júl 2014

doublekatka vlakom nejdeme nezohnali sme miestenky, ale budúci rok si to nenecháme ujsť,idete prvý krát? aké velké máte deti?

doublekatka
7. júl 2014

@cencula Ideme prvy krat, chlapci maju 4.5 roka. Dufam, ze cestu zvladnu... 🙂 Ani nam uz nemohli najst miestenky, toto uz boli total posledne miesta...

cencula
7. júl 2014

doublekatka a kde idete? my do obzoru

lucia1181
7. júl 2014

@milanchemik Ahoj,prosim ta,nachadza sa v primorsku nejaka promenada na vecerne prechadzanie? Nieco take ako je na slnecnom pobrezi,kde su same stanky a kolotoce pre deti. Decka musia mat rusne prostredie,inac sa nudia a to by bolo hadok 😀 😀

arm3
8. júl 2014

@doublekatka prosim ta, kolko stoji cesta vlakom do bulharska? zvazujem, ci ist vlakom alebo busom 🙂

milanchemik
8. júl 2014

@lucia1181 V strede letoviska máš takú promenádu, že ťa z nej budú nohy bolieť 🙂 V strede je námestie, kde po večeroch prebiehajú kadejaké predstavenia a odtiaľ máš všetkými smermi dlhé ulice prepchaté stánkami, obchodmi a reštikami 🙂 Fakt veľmi rušné. A na jednom konci, v blízkosti aquaparku sú kolotoče, autíčka, vláčik a podobné zábavky pre deti aj pre dospelých. A ak sa chceš prejsť pekne v kľude, tak zo severnej pláže sa tiahne popri pobreží cestička na južnú pláž

lucia1181
8. júl 2014

@milanchemik super,super,dakujem,vsetko vyhovuje. A nevies mi odporucit apartman? Nech nie je daleko od centra a od plaze. Najlepsie od juznej,bez vln,kedze mame 3 rocne dieta 🙂.A musi byt 2 izbovy...ideme 2 dospele osoby a 3 deti 🙂.Najlepsie s bazenom 🙂.Dakujeem

milanchemik
8. júl 2014

@lucia1181 Myslíš nejaké ubytovanie v súkromnom dome? Také som nepozeral. Sú tam domy na prenájom, ale mne tí domáci raz nesedia. To je taká cigánčina a neviem si predstaviť, že by som u niekoho býval. A hotely neviem či ponúkajú apartmány. Ak áno, tak len tie väčšie a to nebude asi najlacnejšie. Keď si zoberiem to, že pred pár rokmi som v malom ale veľmi peknom hotelíku Neven dostal veľkú izbu, kde by v pohode mohla bývať rodina 2+3 za cenu 200.-€ na 10 nocí. Boli sme 2+1. Neven je ale pri severnej pláži. Na južnú pláž som veľmi nechodil, ale myslím, že je tam len jeden hotel s bazénom. Jeho meno neviem, ale je tak od ruky v takom tichom prostredí asi 300 m od pláže. Ak si dáš do googla google mapy a satelitné prezeranie, tak ho tam uvidíš.... úplne na spodku južnej pláže asi 300 m od nej - už za cestou. Ho pri severnej pláži je viac hotelov s bazénmi a ako som už napísal hotel Belitza má veľký bazén kam sa chodia kúpať aj cudzí.

milanchemik
8. júl 2014

@lucia1181 našiel som toto, ale je to pri severnej pláži:

http://maps.google.com/maps?q=42.27222310658824...

hotel si pozri tu:
http://www.zajazdy.sk/181072/?zamereni[]=1&zeme[]=z121&destinace[]=d12110&steps=2-0%2C3-0%2C4-0&orderBy=default&stranaZajezdu=174388,181065,181074,181072,165824,174395,174394,165909,174393,174389&celkem=95&pozice=3

ďalšie pri severnej pláži:
http://www.limba.com/sk/ubytovanie_bulharsko/pr...

http://diva2007.sk/component/content/article/36...

určite bude niečo podľa tvojich predstáv aj na južnej pláži.. akurát bez bazéna.

doublekatka
8. júl 2014

Ahojte....My ideme pravdepodobne do Primorska,este nevieme ako sa rozhodneme... 🙂 Cesta nas vysla 371 eur pre vsetkych aj spiatocna cesta.... 😉 Ak planujete ist vlakom tak co najrychlesie zajednat lebo my sme nasli volne miesta len len...

milanchemik
9. júl 2014

Akože nad vlakom nerozmýšľam, ale môže to byť zaujímavá cesta. Chodí to cez Rumunsko? A určite to budú nejaké dva dni.. či...?

doublekatka
10. júl 2014

@milanchemik Ano ide to cez rumunsko cesta 24 hod. 🙂

milanchemik
10. júl 2014

tak to sa ešte dá vydržať.. aspoň budete mať pekný výhľad 🙂

didi19
12. júl 2014

Baby chodíte niekto do Albeny? Za kolko sa tam da zohnať ubytko ked idete na blind ale nie z katalogov ale tie minimalne ceny v slušnom dome-byte alebo tak?

milanchemik
14. júl 2014

ono to bude zhruba všade rovnaké.... či....? možno o čosi drahšie, ako v Prímorsku, ale nič markantné

cencula
15. júl 2014

baby prosím Vás ktoré idete do Bulharska do Černomorca nemohli by ste zohnať kontakt na ubytko? budúci rok by sme tam chceli ísť, ale na blind by som nerada išla s dvoma deťmi. Veľmi pekne DAKUJEM za pomoc, tento rok ideme do Obzoru

doublekatka
15. júl 2014

Ahojte...neboli ste niekto na stanici v Primorsku??? Neviem ako je daleko najblizsie ubytovanie....a ci sa to buda dat zvladnut peso zo stanice....Dakujem... 🙂

milanchemik
15. júl 2014

@doublekatka budeeeeeeeeeeeeee....... 🙂

syja
16. júl 2014

@doublekatka neboj je to blizko. a konkretne odpoved na tvoju otazku najblizsie ubytovanie je priamo na stanici hotel julia 🙂)) ale ten asi len vtedy ak sa rada budis na zvuk autobusov 🙂 ked prejdes o stanice cez cestu mas tam hned hotel jug a ako pojdes dole do mesta tak mas hotel za hotelom a v ulickach aj sukromne ubytovanie uz ako chcete. ved si to pozri na google maps

lifffka
16. júl 2014
milanchemik
16. júl 2014

@lifffka ale len hľadať. Najlepšie je vyhliadnuť si cez net a ubytko si potom dojednať na mieste... je to lacnejšie 🙂

doublekatka
17. júl 2014

@syja Dakujem... 😉

milanchemik
18. júl 2014

@doublekatka kedy to cestujete?

lujzalukrecia
19. júl 2014

ahojte ide niekto auto 31.7 PRI SLNEčNé?