Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

mirka078
9. apr 2016

@mirkapo a idete cez rumunske hory?nestretli ste este ziadnu zver?rozmyslali sme,ze vyrazime na obed,aby sme za svetla presli vrchy a potom niekde pospime

mirkapo
9. apr 2016

@mirka078 cez transylvaniu nechodíme. Chodíme cez ramnicu valcea popri vode. A zatiaľ sme nikoho nestretli ( klop klop) tento rok asi pôjdeme po rovine. Našich chlapcov zatiaľ take obzeranie prírody nebaví takže volíme rýchlu cestu do cieľa

zdstar
9. apr 2016

@mirkapo a chodite pls cez Ro?

mirka078
9. apr 2016

@mirkapo dobre vediet, dakujem

mirkapo
9. apr 2016

@zdstar stale sme išli cez Ro.nemáme radi diaľnice ;)

alenockap
9. apr 2016

@mirkapo my sme raz zle odbocili a sli cez Transylvaniu....celuuu noc a den sme sli hore hore kopciskom pomedzi kizy a ovce..tak keby nam vysiel benzin tak sme tam hadam doteraz 😂 ale potom ten vyhlad a priroda...paraaada... mame naco spominat 😉 ale inak chodime cez Srbsko

zdstar
9. apr 2016

@mirka078 ahoj..no asi sa potom budeme striedat..my mame predbežne termin od 4.7. a cestu planujeme cez Srbsko..manžel chce mať čo najpohodlnejšiu.. 🙂

zdstar
9. apr 2016

@alenockap a cez Srbsko v pohode cesta? (len dialnica)? ake su tam benzinky? Manžel planuje niekde v strede cesty "odpocinok" Niš, Serbia...si vybral

alenockap
9. apr 2016

@zdstar cez Srbsko dialnicou super, pump vela a aj s ihriskami ak nahodou deti vyvencit... my sme chodili vkuse bez spanku to uz priamo v Pomori sme spali

zdstar
9. apr 2016

@alenockap koľko vám trvala cesta..sice to mate kusok dalej..ale asi cca? ..ved to ze deti vyvencit bude treba.. 🙂 a v pomori ste mavali ubytovanie, ci na blink?

janake
9. apr 2016

A ako dlho vám to trvá aj s prestávkami? A to chodíte do sv. Konštantína 7 rokov? My tam tento rok ideme prvý krát. @mirkapo

mirkapo
9. apr 2016

@janake do varny z prešova cca 16hod. Do sv.konstantina ideme prvý krát. Kazdy rok sme chodili inam. A vždy na každej dovolenke meníme destinácie. Rano sadneme do auta a ideme na pláž inam.

alenockap
9. apr 2016

@zdstar rano okolo 7 hod sme odchadzali z Brezna a okolo polnoci sme boli v Pomori, zalezi kolko sa zdrzis na hranici , my sme par krat natrafili na tych turkov ..Chodili sme na blint ale posledny rok sme si dopredu rezervovali apartman, lebo mame kontakt na taku pani co ma taku agenturu, a bolo to aj lepsie ako s malym behat a zhanat ubytko.

mirka078
10. apr 2016

@zdstar tak som zvedava,ako sa vam bude pacit,uz sa velmi tesim a ten oddych, dufam ze pocasie bude pekne 🙂, na kolko dni idete?

zdstar
10. apr 2016

@mirka078 na 10.... vy to uz mate zaplatene? Cez aku cestovku? Ja sa trochu bojim cesty...nase 2rocne sidlo neviem ci vydrzi... 9r slecna pohoda...ale mala...

zdstar
10. apr 2016

@alenockap prosim ta a cez Srbsko na mytach sa da platit v eur..alebo kartami? A co sa na hraniciach tak caka? Kontroluju? Dakujem

mirka078
10. apr 2016

@zdstar ideme na 10 dni a mam tiez ten isty problem, mladsia bude mat v juny 3 roky a tiez neobsedi, uz som rozmyslala ze jej dam nieco na upokojenie 🙂, ale minuly rok sme isli do chorvatska 13 hodin,a zvladla to, sice s placom,prestavkami a sem tam lozenim po aute ale dalo sa 🙂

zdstar
10. apr 2016

@mirka078 a uz mate vsetko zaplatene? My sme boli vlani v IT...ale to bolo 700km no uvidime

mirka078
10. apr 2016

@zdstar ano mame a ideme cez globtour, vy ste este neni rozhodnuty?

zdstar
10. apr 2016

@mirka078 stále váham,čítam recenzie.. bojím sa cesty.. :-/ nie je to IT (len jedna krajina a šup si na mieste.. 🙂 je to niečo nové.. 🙂 bola som v BG pred desiatimi rokmi..vlakom..autom,nie no uvidiime.. 🙂
a tiež máme Globtour 🙂

mirka078
10. apr 2016

@zdstar coho sa bojite? Dialky alebo nastrah cesty?my rozmyslame ze jednu noc niekde prespime,prinajhorsom niekde na odpocivadle ked prideme do BG

alenockap
10. apr 2016

@zdstar ano eurami, nebolo to vela dokopy okolo 10 e tusim jedna cesta uz si nepamatam presne.. Hranice akurat Srbsko bulharske sme natrafili na tych turkov ci ako sa volaju, oni sa presuvaju urcite turnusy a my sme ich akurat stretli ale v pohode rychlo to slo. Cestou naspat uz nebolo nikoho. Kontrolovali len pasy ine nic. Teraz neviem ked je tato migracna kriza ci viac kontroluju ci nie to neviem.

zdstar
10. apr 2016

@mirka078 ja sa obavam..manzel je celkom OK.. pre mna je to dlho

mirka078
10. apr 2016

@zdstar skoda ze nejdete 13. mohli sme ist spolu, vy ste odkial?

zdstar
10. apr 2016

@mirka078 šaľa...ale nebooj zvladneme.. aj ked ešte špekulujem.. :D http://www.travel.sk/katalog/bulharsko/pomorie/...

mirkapo
10. apr 2016

@zdstar my sme vo feste v pomori boli pred 5rokmi ( ak sa nemylim) a bolo super 🙂 len skoda ze v tejto lokalite bez auta je nuda, kedze je to na novo zbudovane a chyba ta aka taka zabava. ale niekomu vyhovuje prist a nic nerobit, tak je to idealne, malo ludi, more na par krokov.
skuste si popozerat aj http://bgstay.com/ , my cez nich ideme do sv.konstatnina ( doteraz sme chodili na blint ale s detmi sa to neda, kedze mame uz ine naroky na ubytko)

zdstar
10. apr 2016

@mirkapo dakujem, ale kedze ideme prvykrat..tak by sme skor uprednostnili asi slovensku cestovku..nech nam ma kto vysvetlit co a ako..v POmori som bola pred cca 10timi rokmi..ale asi to je uz uuplne ine 🙂

mirkapo
10. apr 2016

@zdstar treba rozlisit stare a nove pomorie, je to dost rozdiel.. tento hotel je v novom, piesok tam je sice jemny ale strasne zle isiel dole z plaviek. nemozem sa stazovat, bolo to vsetko super, prostredie, hotel.. ale my nevieme sediet na jednom mieste, takze aj tak sme po troch dnoch boli kazdy den inde 🙂

oli_
11. apr 2016
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

Jasné, že sa dá. My takto ubytká stále kupujeme cez booking com. Tu máte napr. vyselektované priamo len slnečné jazerá, ale zmeňte podľa toho, kde potrebujete: http://www.booking.com/searchresults.html?district=5994&aid=933751

A ak sa neviete rozhodnúť pre ktoré stredisko, tak na mojom blogu som spísala taký menší prehľad jednotlivých letovísk v Bulharsku, tak možno niekomu pomôže:
http://www.dovolenka-pri-mori.sk/najlepsie-dovolenkove-letoviska-v-bulharsku/

aneti78
14. apr 2016

@mirkapo a do ktoreho hotela v sv. konstantin idete? my chodime do komplexu grandhotel varna uz asi piaty krat tam ideme, lebo za tie roky som nic lepsie v bg nevidela:D teda, ak ma clovek dovolenkovat s detmi (deti do 12 rokov su uplne zdarma, vratane all incl.) ja si to objednavam sama cez ich stranku, uz mam aj vernostnu kartu na zlavy. my ideme posledny julovy a prvy augustovy tyzden. inak, som tiez z PO🙂