Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

alysea
24. júl 2017

@gondulka chodte sa napapat do Perly. Maju novych kucharov. Vyborne varia. Odporucam hubove rizoto alebo sac bojarsky ;)

gondulka
24. júl 2017

@alysea a kde to je?

alysea
24. júl 2017

@gondulka na Slavyanskej ulici na tej hlavnej povyse semaforov. Neviem v kt.casti Obzora byvate. My sme vedla posty

gondulka
24. júl 2017

@alysea obzor beach resort a ideme prave do mesta

alysea
24. júl 2017

@gondulka ok. Tak sa musite dostat na hlavnu cestu. Je to restauracia s klenbami cervenymi. Trochu vyssie ako je krizovatka so semaformi. Alebo ak pojdete na namestie tam je oproti fontane the house a aj tam maju vyborne jedla.

gondulka
24. júl 2017

@alysea ďakujem za info

alysea
24. júl 2017

@gondulka nasla si?

bulharkaneli
25. júl 2017

@gondulka som rada že sa Vam pači
mame volne apartmany od 1.8. a od 4.8.
vsetky inf. mozem poslať do spravy
peknu dovolenku 🙂

gondulka
25. júl 2017

@bulharkaneli ďakujem krasne

gondulka
25. júl 2017

@alysea ano

gondulka
29. júl 2017

@bulharkaneli ahoj moze byt synovi zle z vody z vodovodu? Zabudol sa a napil tak ci nahodou mu nebude zle?

martina642
30. júl 2017

Ahoj žienky chcem sa opýtať ak ste boli niekto v Primorsku, sú na pláži toalety ? slnečníky sa dajú v pohode prenajať ? a koľko? dakujem krásne

alysea
30. júl 2017

@gondulka nemalo by mu nic byt. My tu pijeme vodu z vodovodu normalne aj deti. Ale zalezi od organizmu predsa ine bakterie...niekto na to je haklivy.

cathy26
30. júl 2017

@martina642 ahoj, na južnej pláži sú jedny kamenné wc a potom také tie eko toalety, slnečníky aj lehátka sa dajú v pohode zapožičat - 6 lv slnečník,6lv lehátko..na severnej pláži som videla len tie prenosné eko toalety a slnečníky aj lehátka sú tuším za rovnakú cenu ako na južnej...

bulharkaneli
31. júl 2017

@gondulka asi nie mozno skor bazeny

jarka52
14. jan 2018

Pekny den cestovatelia. Ponukam apartman pre 4 dospele osoby. Apartman sa nachadza v rezorte Obzor beach resort v priamej linii pri 7 km plazi. Ak prejavite zaujem piste mi na : mamina42@azet.sk (poslem fotky apartmanu a informacie)

gondulka
14. jan 2018

@jarka52 Odporúčam krásne tam je, spokojnosť

timka82
15. jan 2018

Prosim vas ,kto vie o nejakom peknom ubytku v sozopole pre 2 dospelych ,a 3 deti vo veku 1,7,11 rokov.82timka@azet.sk

bulharkaneli
12. feb 2018

k možnosti ubytovania v apartmánoch pri mori v mestečku Byala v Bulharsko som pridala dnes album ,nájdete ho pri mojom profile.

mmmonika
9. jún 2018

@bulharkaneli Môžem sa opýtať na pláže v Grado?

bulharkaneli
9. jún 2018

@mmmonika to je v Taliansku nie v Bulharsku

mmmonika
9. jún 2018

@bulharkaneli Áno, viem. Ale pár strán dozadu si spomenula, že si tam bola. Viem, že toto je skupina o Bulharsku 😉

bulharkaneli
9. jún 2018

@mmmonika no v Grado hlavne su kameniste a betonove plaže -vela pristavu malo miesta pre ludi inak je to blizko k Slovensku a preto sme tam boli. Pekne mesto kulturne pamiatky ,promenada-ale pláže nič moc .

mmmonika
10. jún 2018

@bulharkaneli Srdečná vďaka za info.

bettyb
4. júl 2018

Ahojte, deti nám ochoreli, mali sme letieť 7.7. do Bulharska, takže mám na predaj buď celú dovolenku na 14 dní alebo len spiatočné letenky pre 4 osoby, Viedeň-Varna-Viedeň. Letenky by stáli okolo 1000 € so všetkými poplatkami na 4 osoby - je to jedno, či deti alebo dospelý. Alebo celá dovolenka aj s letenkami s polpenziou priamo na pláži 2530 € komplet na 14 dní. Keď niekto má záujem prosím zavolajte, nemám čas sledovať internet: 0903 912 763 Prílet 21.7.2018