Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

eweny
10. júl 2011

@abbey1 tiez som sa minuly rok toho obavala, ako zvladneme lietadlo..bola som vsak velmi prekvapena, drobec ani nemukol, strasne bol zlaty..a to nas este k tomu posadili oddelene..teda mna inam ako muza s malym..prezivala som to horsie nez on 😀 nuz a tento rok to uz bola ina kategoria, uz sedel frajer sam na sedadle, a vsetko prebehlo super..letelo strasne vela deticiek, aj take malinke a z tych vsetkych len jedno plakalo cely let..tak neboj, zvladnete to super 🙂

eweny
10. júl 2011

@ajka72 isli sme cez CK Alfatravel do penzionu Levteri..minuly rok sme byvali v Lilii co je oproti cez cestu..tak sme si vlastne vyhliadli tento penzion a potom uz len hladali, kto ho ponuka..a mozem povedat, ze maximalna spokojnost..este viac nez minuly rok..nemenila by som, akurat ze ak sa nam podari ist este niekedy sem, tak si objedname ranajky..inak opat zvolime tento penzion..je to blizucko pri plazi, pomerne je tu klud, izba je super velka, kazdy den mame kompletne upratane..

eweny
10. júl 2011

@ivella no aka parada, vypratat mame az do 18.00h..maly sa akurat zobudil, takze idem dobalit este zvysne veci a pojdeme sa potulat miestnymi ulickami, nieco este spapat, minul posledne levy 🙂 a nejaku hodinku pred odchodom este zakotvime v kaviarnicke v nasom penzione, dame dobru kavicku a ich preslavene vyborne torty a zakusky..a potom spokojni nasadneme do autobusu..snad vsetko prebehne tak ako ma a let nebude meskat..

janulabj
10. júl 2011

Ahojte, aj ja už hladam dovolenku v Bulharsku, tak čitam vaše rady....super tema.
ja by som rada do Primorska, tam sme už boli, ale ešte bez maleho 🙂 stale nemam vybrany onkretny hotel....možte mi napisat kto ste v akom bol popripade sa chystate? dakujem.

ivella
10. júl 2011

@eweny koksoooo,perfektneeee,blahozelaaam 😉 😉 😉
take stastie asi mat nebudeme,no neva 🙂 uz cakam na dojmy ked sa vratite...aky bol let a taaak 😀

@janulabj ahoj,my ideme o tyzden Queen Nelly(ale nikdy sme tam neboli,nemozem porovnat)v ck nam dala palec hore,ze sme dobre vybrali,,,ale to asi hovoria kazdemu 😀

vierulda
10. júl 2011

ahoj eweny, takže vy už to máte úspešne za sebou, nás to počká až do začiatku augusta. ale tešíme sa už teraz. aj baby naše už o inom nehovoria. teraz je super teplo aj tu, takže tam ste museli mať aj pekne cez 35 stupňov, nie? ozaj, ako je to s klímou na izbách? bojím sa, že keď to bude nejako centrálne riadené, aby sme od nej nepoprechladali. riadi si to každý sám? no aj z lietadla mám tak trochu obavy. tak hádam to prežijeme

zuzana1812
11. júl 2011

Ahojte, možno to tu už je písané ale nechce sa mi hľadať 🙂 akým kurzom sa menia peniaze, za 1 evro dostanem koľko leva? Dík za info. Inak aj nám sa to už blíži, teším teším. Už som sa raz pýtala - nejde nikto do Elenite 24.7. ?

zvalka
11. júl 2011

@zuzana1812 my sme mali tusim kurz 1,89. ale tam sme to ratali vzdy tak odhadom, ze ked nieco stalo 5 leva, tak ako keby u nas 2,5 eur. 😉

adal
11. júl 2011

@zuzana1812 v hoteli bolo 1,91 🙂

adka12
11. júl 2011

baby mám kupovať do Bulharska niečo proti komárom do zástrčky? ideme na slnečné do 4* hotela. alebo bude stačiť repelent na von. Ďakujem za info cez odpoveď.

adal
11. júl 2011

@adka12 tam som komára ani nevidela 🙂

adka12
11. júl 2011

@adal a kde ste boli, v ktorom stredisku?

ivella
11. júl 2011

ahojte,tak my uz mame pokyny z ck 🙂
dopadli sme vcelku dobre,z ba letime 12.45,,takze si stihneme este trosku uzit a naspat odlet 21.00,,takze aj ked budeme musiet vypratat izbu(pisu medzi 9-10.00) tak to je v pohooo,okolo 17ej odjazd 🙂
my mame kupeny repelent aj v spreji aj do zastrcky--sak to tolko nezavazi
ozaj a batozina povolena 20kg/osoba 😵

jespera
11. júl 2011

Mile Cestovatelky - Kto pozna Nesebar??? prosm hlaste sa mi, ako tam je, co tam je...napiste mi prosim.

evak77
12. júl 2011

ivella ak si dobre pamätám idete cez Turancar? Koľko dní pred odletom vám prišli inštrukcie.?My ideme do Primorska ale až 26.07. napísali vám akou spoločnosťou letíte, a aký autobus bude v Burgase na vás čakať?Dík

ivella
12. júl 2011

@evak77 nedelu letime,pokyny mailom prisli pondelok
je tam presny cas priletu,spiatocny let,kedy na letisku mame byt,kam ist,kolko batoziny mozme,letecka spolocnost,po prilete caka delegat +busy do vsetkych stredisk,,je tam vsetko,ak by si chcela,napis mi mail,mozem ti to preposlat,,viem ze netrpezlivo cakas,aj ja som sa uz nemohla dockat 😉 😀

evak77
12. júl 2011

@ivella ďakujem za odpoveď, už to nejako vydržíme ja som písala do Turancaru a napísali mi približný odlet na 05.50 ráno ale vraj sa to ešte bude meniť. Tak uvidíme. Prajem príjemnú dovolenku a nech svieti slniečko.

ivella
12. júl 2011

@evak77 ja som chcela tento tvoj let 😉 aby sme si este uzili dňa,ale aj tak dobre,nemusime v noci cestovat a vecerne lety tiez je to take vselijake,ked sa ubytujes az v noci,den dovolenky za tebou ☹

ivella
12. júl 2011

@evak77 a dakujem,snad nebude pocasie take ako tu 😒

eweny
12. júl 2011

..trosku neskor, ale hlasim sa..prileteli sme dobre a hlavne nacas 🙂

..bola to fantasticka dovolenka, vobec sa mi nechcelo ist domov..tak trosku potajme vam vsetkym zavidim, ktori to mate este len pred sebou..

eweny
12. júl 2011

@vierulda ku klime sa ti neviem vyjadrit, kedze my sme ju na izbe nemali, ani by som ju vsak nechcela kvoli malemu..aj minuly rok sme nemali a to sme vtedy vychytili pocasie, kde bolo 36 stupnov skoro celu dovolenku..a vydrzali sme 🙂

ivella
12. júl 2011

my sme tiez klimu nechceli,radsej do kazdej zastrcky raid a balkon otvoreny,nez decko chore 😉
no @eweny píš,prehanaj,,, 😀
otazka,,neviem ci ste leteli z ba,ale to je jedno,,,ako to je s jedlom na letisku...tusim sa nesmie niest do lietadla ale ked nas odbavia pri kontrole,da sa ist este niekam najest ci budeme musiet pockat az kym sa neubytujeme...
a bola si v aquaparku?a co tak hodit nejake foto mora? 😉

eweny
13. júl 2011

@ivella ano leteli sme z Ba..co sa tyka pitia, tak som mohla malemu zobrat, len som to musela pri kontrolie ochutnat..v Burgase nam nedovolili vobec..jedlo sme ziadne so sebou nemali, ak neratam tycinky a take drobnosti, v lietadle podavaju obcerstvenie, takze si zahryznete 😀 ale myslim, ze ak by ste si nieco brali, tak v pohode s tym prejdete..na letisku sa da kupit akurat tak bageta, ine jedlo nie..aspon co som videla..

..v aquaparku sme neboli, hoci mali sme zlavu na vstupne..prislo mi to take nejake zbytocne, ved sme si prisli uzit more a to sme si aj dosytosti uzili, kedze neboli ani velke vlny..paraaaaaada 🙂

..ak pridem na to, ako hodit fotky tak ti nejaku ukazem 😀

eweny
13. júl 2011
ivella
13. júl 2011

@eweny aha,no vidis,to mi nenapadlo,v sukromke hadzeme fotky jedna radost,tu som si nevsimla ze nejde 😉
uplne mi staci co si napisala,hlavne nech krpec neni hladny..
a co tvoj maly a lietadlo...ako to bolo pri vzlietnuti? 😀

ivella
13. júl 2011

tak predsa ide,,krasne modre more.. 😎 😎

eweny
13. júl 2011

..no toto mi je ale system..chcem pridat este dalsie dve, uz som to hodam 4x urobila a vobec ich nezobrazi..

eweny
13. júl 2011

@ivella more bolo nadherne, cistucke..ani riasy neboli..no proste jedna basen 😀 mas sa na co tesit..joooooj, tak ti zavidim..hned by som isla 😎

eweny
13. júl 2011

@ivella u nas je lietadlo ina kapitola..uplne bez problemov zvladal oba lety, ani minuly rok nebol ziadny problem..pri vzlietnuti je to este fajn, na par sekund som pocitli kolisat tlak..pri pristavani je to trosku horsie, ale staci ak mu das napit, ale zut zuvacku, cmulat cukrik..letuska aj cukriky rozdava pred pristavanim..

ivella
13. júl 2011

ano ano,zuvacky nachystane 😀 😀 😀
sa tesiiiiiim,hlavne mladsi je v noci hore kazdu chvilu a ja si konecne oddychnem od neho,aj ked sa mi vsetci cuduju ci mi uz teraz neni smutno 😀
no sory,neni,,,nemam na to cas 😀 mozno tak ked budem dva dni bez neho 😉
uz nech je piatok,to pride mm domov a sobotu rano ideme k nasim odovzdat krpca a od nich potom do ba