Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

dakota14
16. mar 2011

halit13 primorsko je fajn pre deti s rodičmi je to dobré letovisko pláž neni taká obrovská ako v taliansku a na slnečnom takže tam neni až taká masa ľudí a s tým 12 ročným dieťaťom treba si nájsť cestovku kde berú akcie na deti až do 25 ako juniorov ja ešte tak môžem využiť dva roky treba sa v tom troška viac pohrabať poznám ľudí ktorý tiež dali vysokú sumu za dovolenku aj za deti a potom sa sťažovali že ako veľa platili ale ked si to tak narýchlo zobrali a hlavne v tých cestovkách ponúkajú nie lacné veci aby len zarobili ja som si vždy našla doma ponuku napísala si to všetko išla tu v meste do cestovky a ona mi už len vypísala zmluvu k tej cestovke poslala im podklady a zájazd bol vybavený 😀

halit13
16. mar 2011

@dakota14 tak, tak, presne takto ako ty to robím, katalógy plus net a porovnávam..... Teraz je menšia úplne grátis aj doprava, väčšia len doprava plus vtedy tuším mínus 25%.... Veď vieš aký je ten Grand Hotel Primorsko, je to all, doprava autobus a štyria , z toho dvaja dospelí a dve "väčšie " deti suma cakom-pakom , ako som tu už písala 847 €.

dakota14
16. mar 2011

halit13 inač to máte za dobrú cenu len škoda že to neni letecky raz som bola autobusom a povedala som nikdy viac ale dá sa to zvládnuť tak nech vám to výjde budete určite spokojný

ajka72
16. mar 2011

Mílé maminy, nemaminy dávam Vám do pozornosti cestovnú kanceláriu Natalen so sídlom v Košiciach, ktorá ponúka množstvo krásnych miest na strávenie dovolenky v Bulharsku a Chorvátsku za super ceny...

darusik7
17. mar 2011

@dakota14 to si cez aku cestovku pozerala,ze ta brali ako junior?

dakota14
18. mar 2011

to sme boli pred 6 rokmi tuším s turancarom nechodievame každý rok s tou istou ck ale vždy tam kde sa nájde tá najlacnejšia cena veď bývajú akcie aj tretia osoba úplne zadarmo a tak vieš keď sa v tom hrabeš pol roka tak natrafíš na niečo dobré ja by som nemohla si sadnúť a za dva tri dni nájsť dovolenku a v ck ti to neponúknu lebo chcú zarobiť neviem či to teraz konkrétne má nejaká treba popozerať aj dve deti do 14 rokov s all inclusive zadarmo má teraz hechter alebo dve osoby zadarmo ale treba čítať aj medzi riadkami čo tam tá osoba platí lebo to nikdy nie je úplne zadarmo samozrejme že letiskové by sa platili a tak ked sa ma volakto opýta že odkial sme to boli za 6000,- ešte v korunách to píšem na 11 dní taliansko s plnou penziou kto hľadá nájde ale samozrejme že je to menšia cestovka ale po zisťovaní referencii a priateľov kto s nimi už bol tak sme skúsili a teraz je to vždy taká naša bokovka keď by nám nevyšlo niečo drahšie tak prečo neísť do talianska za 187 eur s plnou penziou 🙂

eweny
23. mar 2011

Ahojte,tak my uz mame zajednanu dovolenku..moc som spekulovala,tak to muzik vyriesil a vcera zajednal a mne len oznamil,ze 3.jula letime..Primorsko,penzion Levteri..minuly rok sme byvali hned oproti..dufam,ze more uz bude teplucke..boli ste niekto takto zaciatkom jula?

dakota14
23. mar 2011

eweny tak si to užite my sme minulý rok leteli 4. júla more bolo celkom fajn až na tie tri upršané dni hlavne aby ste mali teplúčko a vodička sa už prispôsobí 🙂

isis
24. mar 2011

Nemate niekto skusenosti s lokalitou Obzor v Bulharsku? Mame kupeny zajazd a tiez by ma zaujimalo ci sa tam da kupit dojcenska voda, plienky, vyzivy a pod.

v555
24. mar 2011

isis,ja som bola v Obzore 5 krát,za každým tam niečo nové pribudlo.Je to úžasná dedinka,vlastne už mestečko,dojčeneckú vodu a ostatné veci čo potrebuješ tam kúpiš.Prajem príjemnú dovolenku.... 😉

isis
25. mar 2011

@v555 ok, dakujem pekne, si ma potesila. Dufam ze sa nam dovolenka vydari. teraz su obe deti stale chore, tak hadam do leta tie otrasne sople a kasle prejdu. Este k pocasiu, ako je tam v auguste a hlavne vecer? Ideme az posledny augustovy tyzden

eweny
25. mar 2011

Isis,my sme boli predposledny augustovy tyzden minuly rok a mali sme dost horuco,aj vecer sme sa potili 🙂 zalezi,ake bude celkovo pocasie..tento rok ideme zaciatkom jula,tak snad uz bude dostatocne teplo,aj co sa mora tyka..

v555
25. mar 2011

isis,raz som bola od polky augusta a už bolo chladnejšie,cez den pršalo asi 5 razy ale aj tak bolo dobre ale to bolo raz čo som tam vychytila také zlé počasie a vtedy som si povedala,že už koncom leta nepôjdem k moru.Ale kolegyne mi chodievajú aj koncom leta a stále si to chvália,naozaj záleží od leta aké je ako píše aj eweny a to sa dopredu nedá povedať.Ked som bola prvy krát s manželom v Obzore,tak nám pršalo a to neklamem každý den,každý den nás vyhnal dážď z pláže ale to trvalo 10minút.Po týždni sme sa už neplašili a neutekali domov ale do mora.Bolo fantasticky,nikdy na to nezabudnem.Je tam život,perfektné reštiky,stráááááášne veľa butikov a všade plno, plno vecí,čačky-bačky.Mne sa najviac však páči v Sozopole.Aj teraz tam asi zakotvíme 😉

bikibb
25. mar 2011

caute......chcel by som sa opytat co vravite na nocny zivot v obzore lebo som mlady clovek a hladam najmä zabavu takze by ma zaujimalo ci si tam uziju zabavu aj mladi ludia....dakujem

v555
27. mar 2011

bikibb,Obzor je na to stvorený 😉

monky1
28. mar 2011

@eweny tak sa tam mozno stretneme - my letime do primorska 5.jula , len do ineho hotela 😀 😀 😀

slavkaa27
28. mar 2011

Žienky chcela by som sa spýtať či bola niektorá v Kitene v hotely ONYX? My letíme 10.7. z KE do Bulharska prvý krát a som zvedavá na vaše skúsenosti. Vďaka. Máme 2,5 ročného fešáka 🙂.

eweny
29. mar 2011

@monky1 no fajn a do ktoreho hotela idete? 🙂

monky1
29. mar 2011

@eweny nakoniec Vermona 😕

eweny
29. mar 2011

@monky1 a to je v ktorej casti Primorska?..a cez aku CK idete?

v555
29. mar 2011

slavkaa27,ja som ešte v Kitene nebola ale je tam určite tak dobre ako inde.Baby to opisujú ako veľmi dobré miesto pre rodiny s maličkými detičkami.Bude fajn 😉

darusik7
29. mar 2011

@eweny tak si dovolenku poriadne uzite a hlavne aby vam vyslo pocasie 🙂

eweny
29. mar 2011

@darusik7 jeeej, dakujem..snad bude aj pocko dobre..minuly rok sme mali strasne horucavy, aj more bolo tak vyhriate, ze nas ani neschladilo 🙂 a vy ako?..uz vybrate? 🙂

slavkaa27
29. mar 2011

Ja sa veľmi teším na tohtoročnú dovolenku do Bulharska. Držkajme si palčoky nech vyjde počasie a si to užijeme a detičky sa vybláznia. Som zvedavá ako zvládneme let. Od mája budeme asi chodiť na letisko, okukovať to tam, nech to nieje pre malého také neznáme 😎 .

eweny
29. mar 2011

@slavkaa27 neboj nic, zvladnete to urcite dobre a maly najlepsie..tiez som mala strach a bola som velmi milo prekvapena, ako to cele prebehlo a drobec ani nemukol a to nas v lietadle este aj posadili oddelene, teda mna dali do inej rady ako muza s malym..mala som strasne stresy a oni si to popritom nesmierne uzivali..

darusik7
30. mar 2011

@eweny stale to pozeram..ale Bulharsko zostava,len stavim na nejaky last minute a keby to nahodou nevyslo,tak by som isla s malym asi do tatier

slavkaa27
30. mar 2011

@eweny veľmi v to dúfam a želám si aby to bolo tak ako píšeš. Psychická príprava začína už teraz. Malému hovoríme kam ideme a čo tam budeme robiť 😎 .

dakota14
31. mar 2011

jaj baby závidím vám dnes som akurát robila videjko z minuloročnej dovolenky v bulharsku 😀 nebolo kedy doteraz a už mám plný disk na kamere tak treba zálohovať aby zážitky ostali aspoň aj na DVD 🙂 včera sme sa dohodli na tatrách tak tento rok asi bez mora už naozaj škoda ale stále nechávame tomu cestu otvorenú možno sa situácia zlepší a pôjdeme aj my normálne keď tak pozerám to video je mi strašne smutno ja som taký vodný živel a leto si bez toho neviem ani predstaviť ach 😒 ja sa tam raz presťahujem 😀

zuzana1812
2. apr 2011

@cinamon7 aj my ideme do tohto hotela, som zvedavá, že čo a ako, ideme posledný júlový týždeň a vy?

mirca1967
3. apr 2011

Ahojte. Napiše mi niekto kto bol v roku 2010 v Primorsku v hoteli Belica ? Zaujimalo by ma či sa v hoteli daju použivat naše elektrospotrebiče ako napr:fen, žehička,kanvica. Ake su plaže či je nutne si zakupit ležadla alebo je možme ležat aj mimo nich. Ako je to s vymenou penazi,ktore reštavracie by ste odporučali a ake su tam ceny v dnešnej dobe. Dakujem.