Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

janulabj
31. júl 2011

@kosska3003 dakujem , lebo na fotkach vyzera Belitza slušne, asi stare foto že?
ja hladam len primorsko, boli sme už v Gardenii, no a teraz QN asi......len tiež hladam čo najviac info.

kosska3003
31. júl 2011

@janulabj no neviem aky je na fotkach ale co som kukala bola modra ale uz je taka staroruzova ju prerabali no vzhladovo nieje pekna ako neve hotely ale tak sluzby sa isto vyrovnaju ostatnym hotelom si myslim

dakota14
31. júl 2011

@maculkac ano je oproti tomu hotelu alebo meter dva ďalej už si to presne nepamätám ale isto to zbadáš je tam veľká slovenská zástava 🙂

mirko
31. júl 2011

@maculkac ta restika je Bratislava ako uz pisali....prvy krat ked tam ides platis si plnu sumu jedla a potom ti daju .nejaky kupon a na dalsi krat si objednavas so zlavou....my ideme do gardenie tiez 7.8 nastup na hotel 8.8..

ivella
31. júl 2011

hodim vam sem par foto,vyberajte...
bazen by som tiez isto riesila nafukovackou,nasmu 5r. synovi bola voda pod prsia..mne by sa lubil ten clnok maly,co je aj s volantom a trubkou a strcis mu nozky do vodicky...nekupuj nic tu,vyberiete lacno na mieru ...hned pri hoteli 😉

ivella
31. júl 2011

1. grand hotel primorsko---totalny obor,netrufla by som si tam,,kym sa clovek zorientuje,,ides domov 😀
2. Belitsa--ja som z neho bola sklamana,bol to moj favorit od zaciatku,,(nastastie bol plny ked sme vyberali)
3. vzadu rohovy Plamena palace
4.5 Queen Nelly...sory za nekvalitu ale dobre foto ma este mm v mobile a kabel k pc v robote,,popripade dodam v stredu 😉

janulabj
31. júl 2011

@ivella dakujem ti za všetky info, akurat hladam nejaku cestovku ktory QN ponuka za rozumnu cenu 🙂

ivella
31. júl 2011

spomienky na more 😀 😀 😀 krasne a ciste 😉 😉 😉

ivella
31. júl 2011

@janulabj my turancar,delegat--teda lepsie povedane Nicolaj 😀 chodil kazdy den,poradil co potrebujes,,,,
docela sme aj lietadlo vymakli,sice z ba meskalo hodinu,,,vraj porucha na prednom wc 😀 😀
a naspat bez meskania,tusim aj skor sme leteli,no paradicka...lebo let pred nami 5.5 h.meskanie,,nato ze mali letiet o 3ej rano,isli az po 8ej,,to si fakt neviem predstavit 😒

kosska3003
31. júl 2011

@ivella joj hned by som isla to toho tepla hlavne sa vymocit v mory hm ale tento rok sa nic take nekona ☹ ☹

mirko
31. júl 2011

dufam ze nam bude pocasicko priat 😅

eweny
31. júl 2011

@ivella joooooooooj, spominam 😉 bolo tam fakt uzasne..hned by som sa vratila naspat..mam pocit, ze uz je to sto rokov, co sme tam boli 😀

..vies, ze som vzdy rada podala kazde info, aby si mala co najlepsiu predstavu o dovolenke, co vas cakala..snad pomohlo aj potesilo..

eweny
31. júl 2011

..my sme po navrate minuly rok hned vedeli, ze tento rok sa tam opat vratime..no zial, teraz je to neiste, ci sa buduce leto bude konat dovolenka..ach jaj, nie je sa na co tesit..ale tak snad sa nieco podari 😉

kosska3003
31. júl 2011

@eweny no ved to ma najviac stve ze aj u nas je to neiste ja by som hned sla mm chce auto ak nekupy tak ho musim ukvakat na dovolenku

eweny
31. júl 2011

@kosska3003 nuz ved to je to, ze stale nieco treba a len tazko vyda aj dovolenka..ale tak hadam..ale pozeram, ze si snazilka?..tak ak sa zadari, tak asi dovolenka nebude, ci? 😉

kosska3003
31. júl 2011

@eweny no som snazilka ako este tehu niesom tak ak na dovolenku len tento rok lebo dufam ze buduci uz budem rodit no uvidime ako to zivot zariadi

eweny
31. júl 2011

@kosska3003 jasne, ty si este myslela dovolenkovat tento rok 😉 som pochopila, ze chces muzika ukecat na buduci rok..to vies, ked sa clovek pozrie von, tak ma pocit, ze je pomaly oktober..co sa pocasia tyka 😎

kosska3003
1. aug 2011

@eweny nono tento ale asi nepochodim isto si to auto kupi

adal
1. aug 2011

@ivella ahoj, my sme boli ubytovaní v hoteli Grand Primorsko, ako píšeš, je to obor, všetko bolo super, ale asi by som si už vybrala niečo menšie, bol to naozaj "kolos", toto je fotené v hoteli ...

abbey1
1. aug 2011

Nám dnes konečne prišli pokyny k dovolenke.Tak sa tešíme.Hlavne nech nám to nepokazí počasie.Hotel sme vybrali dobre,tak verím,že nesklame.Máme All Inc,tak nebudú starosti ani s jedlom.
Kočky,ktoré už máte dovolenku za sebou,aké sú tam ceny výletov napr.Delfinárium,Jeep safari a podobne,Nikdy nechodíme cez cestovky,tie to predražujú.Tak využívame služby tam,alebo chodíme sami.Vďaka za tipy. 🙂

abbey1
1. aug 2011

@adal Ale fotky sú krásne efektné.

adal
1. aug 2011

@abbey1 a kde ideš, aký hotel ? A fotky sú rodinné, fotila mamina🙂

janulabj
1. aug 2011

@abbey1 aj mna zaujima aky hotel kam idete, ja som toho vela v BG all inc. nenašla....dik

adal
1. aug 2011

@janulabj napr. hotel Grand Primorsko 🙂 my sme mali all inclusive a bolo super 😉

abbey1
1. aug 2011

@janulabj Je to hotel Dunav.Na vzhľad taký jednoduchší,ale super služby a strava.

ajka72
1. aug 2011

@ivella kde ste chodili na pláž bola to severná alebo južná pláž kde ste chodili?

ivella
1. aug 2011

@ajka72 boli sme tam aj tam,na juznej bolo menej ludi---sa mi aspon zdalo...ale my sme na severnu,tam sa mi pacilo a mlademu nasmu sa tak daleko chodit nechcelo...ale ked pozeram fotky,tak je to take rovnake,ale na juznej viac ponuk na vysantenie,,ak vam ide o to...

ajka72
1. aug 2011

@ivella dikes za info my uvažujeme nad hotelom sunrise

ajka72
1. aug 2011

@ivella čiže tá severná pláž je za tými dunami čo si písala predtým

adka12
1. aug 2011

TAk my sme sa vrátili zo Slnečného pobrežia, hotel Fiesta Beach, všetko ok, hotel pekný, pláž perfektná, ceny ako u nás, v ničom sme sa neobmedzovali. Mali sme polpenziu a na vreckovom sme minuly 400€.