Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

doublekatka
19. júl 2014

@milanchemik Cestujeme 5.8, ale do primorska prideme okolo obeda 6.8. ...

milanchemik
20. júl 2014

@doublekatka My 6.8. ráno odchádzame z Prímorska 🙂

doublekatka
20. júl 2014

@milanchemik tak sa akurát minieme... 😀

milanchemik
21. júl 2014

🙂 si zakývame

doublekatka
21. júl 2014

@milanchemik to mozeme... 😀

milanchemik
21. júl 2014

@doublekatka OK.. vyzeraj veľké čierne BMW s Poltárskymi značkami 😀

milanchemik
24. júl 2014

Už sa to kráti 🙂

milanchemik
27. júl 2014

Už ležím na izbe v Prímorsku. Práve sme dorazili. Južný obchvat Sofie nefunguje.. aspoň od Slovenska. Hneď na začiatku sú uzávery a hodí Vás to do centra. Išli sme tadiaľ ale okolo siedmej ráno, takže pohodička. Inak, NERADÍM ísť cez Srbsko v sobotu !!!! Milión turkov a maďarskí policajti na hraniciach majú na saláme.... stáli sme tam 5 hodín !!!!! Kua .. a po ceste milión áut s tými smradmi, takže odporúčam ísť na dovolenku v pracovné dni !!!!! Inak je tu teplo a na oblohe ani mráčika.....

doublekatka
30. júl 2014

@anina716 Ahoj...Co sa tyka cesty vlakom, tak myslim, ze to nie je drahe...ideme v utorok sme 2+2 a cena aj so spiatocnym listkom 371 eur.

vomada
9. aug 2014

Zdravím. Mame v pláne ísť do Primorska s priateľkou v septembri teda začiatkom septembra. Chcem sa Vás spýtať ci sa tam vôbec oplatí ísť v septembri a ci tam aj vôbec budú fungovať nejaké stánky a podobne. Ďakujem

cencula
9. aug 2014

doublekatka nabudúci rok by sme chceli ísť vlakom aj my, lebo tento rok sme lístky nestihli, prosím napísla by si , ako vám cesta ušla aký bol vlak, či sa to dá vydržať a tak? a aké máte velké deti? dakujem za info

doublekatka
10. aug 2014

@cencula cesta ušla veľmi rýchlo,deti prespali celú noc,majú 4 roky.išli sme presne 24 hodín,vo vlaku je aj reštauračný vozeň- V ňom je aj klíma,deti behali po vlaku.ale musíte si kúpiť aj lôžka,spali sme aj cez deň.vôbec sme neprišli zbity Z cesty,boli sme vyspaty A svieži.určite ak sa bude dať,zopakujeme aj na rok.deťom sa to páčilo A nám tiež.

cencula
10. aug 2014

doublekatka dakujem velmi pekne, my budúci rok chceme ísť tiež vlakom, ale cesta nás vyjde troška viac, lebo máme chlapcov vo veku 11 a 6

doublekatka
11. aug 2014

@cencula myslím,že cena bude podobná,my sme už aj za deti platili

cencula
11. aug 2014

doublekatka dakujem

cistko
13. feb 2015

Ahojte, poprosim o radu - ak do bulharska tak cez ktoru cestovku?? 🙂 🙂 🙂

peggy589
14. feb 2015

@cistko my ideme cez hechter,ale pozri aj alfatravel a globtour

cistko
15. feb 2015

@peggy589 cestoviek je viac, len dumem, ktora je ta dobra co poskytne fajn sluzby za fajn cenu 🙂 podla coho ste vyberali vy?

peggy589
15. feb 2015

@cistko vyberala som podla cien a s Hechterom ideme už po 3 krat a vždy max.spokojnost....aj ninuly rok sme s nimi boli v Turecku a predtym v Bulharsku...

syja
16. feb 2015

@cistko alfatravel, fifo, hechter

cvetyk
18. mar 2015

Dom Kamovi Ubytovanie Pomorie Bulharsko
Dom Kamovi sa nachádza v starej časti mesta Pomorie Bulharsko na čiernomorskom pobreží.
Pre leto– Našim hosťom ponúkame nasledovné ubytovanie Pomorie Bulharsko pre letna dovolenka: 2 apartmány, 1 dvojposteľovú izbu a 1 trojposteľové izbu. Contact: Tsvetelina Kamova cvetyk@abv.bg

lucinka37
28. apr 2015

Ahojte baby prosim vas dnes sme zajednali dovolenku na slnecnom pobrezi v hoteli Orel ktory je sucastou Astorie, mate niektora osobnu skusenost??

ubytovanie_v_bulharsku
22. máj 2015

Dobrý deň!
Ponúkame na prenájom byty s 1 spálňou a štúdio s kuchynským kútom - veľmi svetlý a priestranný. Každý apartmán má balkón, plne vybavenú kuchyňu, klimatizácia. V byte až pre 4 osoby.
Fotografie: https://www.facebook.com/CompelxStannyCourtNese...
Pláž v dochádzkové vzdialenosti, 5 minút. Komplex má plavecký bazén, lehátka a slnečníky zadarmo. Parkovanie je zdarma. Bezplatné bezdrôtové pripojenie k internetu v bazéne.
Ceny sú v závislosti na požadovanom obdobie začína od 25 € deň.
Ak máte záujem o cenách, napíšte obdobie, koľko dospelí a deti na e-mail: apartamenti_nesebar@abv.bg

tomkovae73
2. júl 2015

pre sue250:
sue250, pekne ta prosim. Chystame sa koncom jula do Bulharka letecky: ja s manzelom, 8-rocny syna babka. Co odporucas? Mame radsej prostredie, kde sa nieco deje, obchodiky, akcie.....
Chceli by sme ist letecky. Ktoru cestovku odporucas a ake ubytovanie a mas tip?
Vopred vdaka 🙂 😉

nitusiak
16. jan 2016

Chcela som sa podeliť o skúsenosti. V Bulharsku som bola už 11x a tento rok sa chystáme do Sozopolu. AK sa niekto chystá začiatkom augusta, píšte 🙂 No je tam nádherne. Doteraz som bola v Achtopole a nikdy viac! Obzor je top. Moje najobľúbenejšie mesto vôbec. bola som tam 7x.. Poznám ho detailne. Takže mi napíšte pokojne. Je to miesto, kde je všetko na malom mieste.. Diskotéky, bary, skvelé reštaurácie, veľa českých, kultúrny program.. nádherný park, promenáda.. pláž..more..áno, často sú tam vlny..Atď.. 🙂 ja všetkým odporúčam hlavne túto destináciu...

janake
10. feb 2016

kadiaľ odporúčate cestovať autom......cez Rumunsko alebo Srbsko?

silvusinka353
10. feb 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

Fuu autom to je asi dost daleko nie??

alysea
10. feb 2016
alysea
10. feb 2016

@janake cez Rumunsko je to kusocek dlhsie ale cesty su porobene, takze je to super, hl. ak si urobite aj nejake zastavky napr. po stopach grofa Drakulu. Cez Srbsko je klasika, obcas dlhe cakacky na hraniciach hl.ked clovek trafi Ramadan a presuvaju sa Turci z Nemecka domov. Cesta autom trva cca 18 hod ak sa necaka dlho na hraniciach.

janake
11. feb 2016

@alysea a cez Rumunsko sa na hranici nečaká?