Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

sue250
5. feb 2011

aneti toto poznam hlavne ten blok A je to vstup do primorska hned na hlavnej ceste potom je len spectral a akvapark. je to pekne a ma aj dobre ceny aspon minuly rok mal uz so ho tu na chate spominala 😉

sue250
5. feb 2011

minuly rok ho ponukal jazzwelt

kejtty
5. feb 2011

My sme boli na Slnečnom pobreží - náááááááádhera, nekonečne dlhá pláž, večerné mesto je úžasné, aquapark super... este raz by som tam isla... aj ked autobusom do bol des... urcite uz len letecky 😀

kejtty
5. feb 2011

ach joooo...

aneti78
5. feb 2011

my ak autom, tak pojdeme so svagrom a jeho priatelkou - dve auta, mozno aj prespime v rumunsku. bude sranda 😉

monky1
7. feb 2011

tak my sme sa uz rozhodli, zarezervovali sme si nakoniec to Primorsko, ale zaciatkom jula 😉
ostatnym prajem dobry vyber 🙂

aneti78
7. feb 2011

@monky1 ahoj Monky, kde do Primorska idete? u mna vyhrava ten sunrise, poslali mi ceny. ubytko so stravou by nas vyslo na necelych 700 eur v dvojizbovom studiu. a to si myslim, ze budu mat deti lacnejsie porcie. resp. som im v BG brala jednu napoly, boli velke porcie. cize super cena aj na fotkach sa mi to paci. tiez chcem ist zaciatkom jula, hoci je drahsie, ale mozno, snad, nebude taka horucava ako minuly rok v auguste. to sa nedalo vydrzat.

aneti78
7. feb 2011

@sue250 ako daleko je to od plaze? pisu 300 m, to by bolo v pohode, len ja moc tym bulharom neverim 😀 a co okolie? je tam fakt taky pekny park, myslis, ze pekne okolie pre deti?

dakota14
7. feb 2011

baby ja pozerám cez alexadriu majú tam aj super videjko z primorska kuknite 🙂

sue250
8. feb 2011

je to presne take ako na fotke, len si zabookuj izbu do zahrady nie na cestu))) 300m sedi lebo prejdes hlavnu cestu a zides asi 50m potom okolo hotelov a este lavicka cez rieku - riecku a uz si na plazi vlastne prechadzas okolo tej diskoteky na plazi teraz si neviem spomenut ako sa volala ☹

aneti78
9. feb 2011

@sue250 dakujem, pani napisala, ze neni problem s tym zabookovanim izby s vyhladom na park. uvidim, kolki nakoniec pojdeme, lebo mame este dve volne miesta v druhom aute, bolo by super, ak by sa nas nazbieralo vela. tak buduci tyzden najneskor objednam, zatial som nenasla nic lepsie, vsetko len rovno z hotela na rozbitu ulicu 😠 a toto ma ten park, deti sa tam vybehaju, aj bicykle poziciavaju za par leva

dakota14
25. feb 2011

Sue250 potrebujem súrne poradiť ktoré hoteli v Bulharsku robia animačky pre deti tak 4 ročné to je jedno ktoré letovisko našla som v Primorsku akurát ten Grandhotel Primorsko len majú centrálnu klímu a to sa mi moc nepáči. Diky za rýchlu odpoveď.

ajka72
26. feb 2011

Mílé maminy, nemaminy dávam Vám do pozornosti cestovnú kanceláriu Natalen so sídlom v Košiciach, ktorá ponúka množstvo krásnych miest na strávenie dovolenky v Bulharsku a Chorvátsku za super ceny...

sue250
5. mar 2011

daki ja viem len o hoteli verden v kraneve oni robia specialne pre slovakov 😉

dakota14
6. mar 2011

diky pozrieme verden 🙂

sue250
6. mar 2011

len neviem ci ho este niekto ponuka mal zle recenzie kym som ta zila bol takyk omunisticky a fotky v katalogov boli stare ale presiel krasnou rekonstrukciou. 😉

dakota14
7. mar 2011

no málo kto ho má to chcela vedieť jedna známa šak hádam si niečo vyberú

dakota14
11. mar 2011

ľudia tak toto je v prd....li s tými poplatkami cestovky navyšujú sa o 25 euro servisné a letiskové tak asi nejdeme nikam veď to pri 4 členej rodinne je o 100 euro a nehovorím o iných to už neni normálne, na bulharsko som videla z 99Eur na 116E a jedno grécko že 152 len letiskové fúha no ktovie čo bude do leta čo sa na tejto zemi zomelie 😖

darusik7
12. mar 2011

ahojte baby 🙂 minuly rok sme boli na dovolenke v bulharsku letecky a aj tento rok by som tam chcela ist ale sama s malym..moze sa ist s 3rocnym dietatom autobusom?,potrebovalo by aj podsedak?

dakota14
12. mar 2011

určite sa dá danusik7 ja som čítala že niektoré cestovky dávajú svoje sedačky pred deti alebo to nejak vyžadujú tušim je tu aj na to niekde téma ale neviem isto lebo dakde som o tomto čítala ale ja osobne by som sa s 3-ročným dieťaťom netrepala busom ale ty si ho poznáš najlepšie ako ti vydrží sedieť min. 24 hodín a lietadlom si tam za 1a1/2 hodiny. 🙂

adka12
12. mar 2011

Tak my ideme cez Fifo a zvýšili nám letiskové o 20€ na osobu 😖
Dúfam, že prvý a posledný krát. Teraz nás výde dovolenka 2 dospelý a dieťa 2 roky na 1450€...

dakota14
12. mar 2011

z fifa písali až 25 niektorý ale asi záleží kam sa letí ktovie čo bude ešte naozaj do leta snáď tie ceny už nepôjdu hore ☹

adka12
12. mar 2011

my letíme na Slnečné pobrežie a ja som gold klient, tak možno preto 20€, fakt neviem, mne volali osobne

avanka
12. mar 2011

ahojte, my ideme na prelome jula a augusta na 12 dni do Bulharska, vyhralo Slnecne pobrezie a hotel Bora Bora, cez Awertravel, vravela pani, ze su nan velmi dobre referencie....
ideme s oboma detmi a vyslo nas to na cca 1140 eur aj s poistenim a ranajkami....
som zvedava, ako bude, ako to deti zvladnu......

eweny
12. mar 2011

@avanka deticky to zvladnu mozno este lepsie ako ty..ja som sa tiez minule leto obavala, ale bola som nadmieru prekvapena 🙂

eweny
12. mar 2011

My sme sa stale nerozhodli, teda lepsie povedane ja som sa este nerozhodla..ale uz nemam vela casu, kedze do konca marca to chce muzik zajednat, aby sme dostali zlavu..urcite vieme, ze do Primorska sa chceme vratit, ale nejak nevieme vybrat penzionik..do toho co minule ist nechceme, hoci sme boli spokojni..chceme vyskusat aj nejaky iny..

..bojim sa vsak, ze to co sa deje vo svete este dost vyrazne ovplyvni ceny hlavne letiskovych poplatkov..vsak to uz bude aky luxus dopriat si dovolenku letecky..ach jo 😒

darusik7
12. mar 2011

@dakota14 asi bude naozaj lepsie si priplatit a poriadne si uzit dovolenku od zaciatku do konca..letecky je to hodina a pol a maly aj let zvladol perfektne..

adka12
12. mar 2011

@eweny no my máme po zvýšení letiskový poplatok 136€ na Slnečné pobrežie. Takže myslím, že je to už dosť nato, aby sa to ešte zvyšovalo...

eweny
12. mar 2011

@adka12 ano je to dost, ale ked vidis co sa deje vo svete..urcite to este viac vsetko ovplyvni..musime len dufat, ze nie..