Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

kosska3003
15. júl 2012

@gabika783 no ranajky v pohode dali sa parky sunka syr ovocie zelenina dzem med mlieko chleba vo vajci a ine stale dokladali aj tam varili dobre aj sme mali klimu pritom sme ju namali mat umyvali nam tam kazdy den izbu ale vadila mi ta dialka a tie autobusi ako uz od 5 rana tam ficali z balkona sme mali vyhlad akurat na tu autobusovu stanicu 😀

kosska3003
15. júl 2012

@gabika783 ubytovanie mali sme mat postielku ale nemali sme na izbe bola chladnicka a aj kanvicu nam dali ale na podpis asi im kradli neviem preco a terasu sme mali obrovsku mala sa tam ulietala na nej

cencula
15. júl 2012

gabika783 si zlatá, ale kúpiť si len letenky na to odvahu nemám no uvidíme čo nájdem dám zajtra poobede vedieť a díky

gabika783
15. júl 2012

@cencula držím palce.. aby to bolo niečo veľmi fajné.. a cenovo tak akurát. 😉

sjusiquatro
16. júl 2012

@gabika783 Chceme íst tak okolo 15.8.....no aj ja stale pozeram co...ako...kde..za kolko.... 🙂 🙂

cencula
16. júl 2012

našla som hotel malina odchod 18.7 10 dní je to v prímorsku 2 dospelý a 2 deti vychádza 1393euro je to s ranajkami čo je celkom dobrá cena

gabika783
16. júl 2012

@cencula hlásim, že v stredu odlietame.. do Prímorska.. Queen Nelly.. posledný last minute Satur. S polpenziou nás to pre 3 vyšlo 976,. EUR

sjusiquatro
16. júl 2012

@gabika783 Tak to je super.....aj ja musim ist do saturu kuknut....tak potom napises ako bolo.... 🙂 🙂

cencula
16. júl 2012

gabika783 to je super, my nemáme ešte nič, užite si to

gabika783
16. júl 2012

@cencula Ďakujem... ešte sa neteším... lebo mm mi robí nervy.. a dnes je celkom nejaký blbý deň.. tlak či čo.. som ako mechom uderená. Musím sa zajtra nastaviť. 😠

cencula
16. júl 2012

mm skončí a bude super uvidíš

jankaborka
17. júl 2012

@gabika783 no mala ma uz teplotu 38.5,zapal ucha a hnacku plus zvracia☹ teraz od nas odisla lekarka,priniesla nam lieky za 200 leva,co je okolo 100 eur,vsetci sme chori,po 4 dnoch co sme prisli ☹(( a aj sa dost ochladilo dnes tak aspon ze niesu pekoty ked sedime na izbe

jankaborka
17. júl 2012

@cencula vraj ten malina je zly hotel,skuste pozriet recenzie

gabika783
17. júl 2012

@cencula mm som myslela môjho muža nie menzes... ten ma ešte len o chvíľu čaká. 😀

gabika783
17. júl 2012

@jankaborka jeminenko... čože... a to ako je možné?.. a čo povedala lekárka, z čoho to máte?.. máte virózu? a malá má z čoho zápal ucha. Joooj. Tak Vám držím palce aby sa Vám polepšilo čo najrýchlejšie. A prečo lieky stáli 100 EUR.. veď to je hrozne veľa. 😕

cencula
17. júl 2012

ok v piatok odchádzame do tunisu all inclusive

gabika783
17. júl 2012

@cencula perfektné... tam Vám prajem.. krásnu dovolenku.. užite si .. to. 🙂

gabika783
17. júl 2012

@jankaborka ty kokso... trocha si ma vyplašila. ☹ jooooj no nič.. beriem smect, endiex.. aj probiotika.

gabika783
17. júl 2012

a pre istotu aj Biseptol.. kamoške zostal.

jankaborka
17. júl 2012

@gabika783 my sme mali svoje lieky ale tych 100 eur sme za lieky nezaplatili my ale ta doktorka bola v lekarni a dala za nich skoro 200 leva co je skoro 100 eur priniesla nam este aj caj sipkovy,tantum verde,kvapky do nosa,vitaminy,2 balenia sirupov na kasel,morsku vodu do nosa,uuuplne plnu igelitku liekov az som nechapala a povedala ze ked sme si zaplatili poistku tak preco by sme si mali z vlastnych penazi kupovat lieky a ma pravdu

gabika783
17. júl 2012

@jankaborka odpadnem.. a ako ste sa k tej doktorke dostali?... boli ste u nej.. alebo ste povedali v hoteli a ony Vám ju zavolali.. a ako to ona spraví, že Vy nemusíte platiť.. ona si to nejak cez poisťovňu preženie?... No my sme dnes nechali v lekárni 50 EUR.. zajtra sme u Vás. 🙂))) Dúfam, že ako sa oteplí.. tak aj Vy budete ok.. a stretneme sa všetci na pláží. Taká otázočka... keby ste niečo potrebovali môžem Vám priniesť?.

janulabj
17. júl 2012

@gabika783 super cena, my sme tam boli min.rok....platili sme viac a to len ranajky 🙂 užite si to.

gabika783
17. júl 2012

@janulabj ďakujeme veľmi pekne. 😀

jankaborka
18. júl 2012

@gabika783 jeeeeeej to by bolo super potrebovala by som ihlu a nit bielu suuurne ale fakt,neviem tu nikde kupit a mate zajazd od zajtra do kedy a na kolko dni a kolko ta vysiel???urcite sa tesis co?ja uz som pocitala hodiny :-!!)a v akom hoteli budete byvat???a zavolali sme delegatke a ta nam doktorku poslala do pol hodinky u nas uz bola a neplatili sme nic ona si to spravi cez poistovnu a dnes uz Laurika bola pri bazene a zajtra uz hceme ist k moru uz je ok asi su tie ATB do ucha silne klop klop

adus123
19. júl 2012

Ahojte baby, prosim vas, ktora ste sla do Bulharska autom, sli ste cez Rumunsko alebo Srbsko? Je to pravda, ze cez Srbsko pustia aj na obciansky preukaz?

sjusiquatro
20. júl 2012

Ahojte...prosím Vás davali ste drobcom aj tie topánočky do vody či stačia kroksy??dakujem za rady...

gabika783
20. júl 2012

@jankaborka ahoj... sorry len teraz som sa dostala ku compu... no nit som ti nedoniesla prepac.. lebo som si to precitala len vcera.. len som nevedela odpisat. Prisli sme predvcerom a sme v Queen Nelly... ved kedy idete domov.. mozno sa niekde zrazime. 🙂 🙂 🙂 🙂 ozaj porad nejaku dobru restiku kde sa da ist napapat dnes chceli mm v jednej osudit.. o 10lv

sympa1
20. júl 2012

@sjusiquatro kroksy vobec niesu dobre do vody, mozno len na chvilku...mojim detom sa porobili hrozne pluzgiere ked v nich stale behali z vody do vody a furt

monulienkamt
20. júl 2012

@gabika783 ahoj. ja tiez planujem vymaknut nejaky last minute do queen nelly, hadam nebudu vsetky zajazdy vypredane 🙂, ale to az v auguste. mozem sa opytat, ak ste teda uz mali cas to tam trochu omrknut, je tam v obchode dostat pampersky a nejake detske vyzivy? lebo sa mi nechce brat kopec plienok, ved to zaberie kopec miesta 🙂. dakujem. a prajem, nech sa dofca vydari a nech ste spokojni

sjusiquatro
21. júl 2012

@monulienkamt Ahoj aj my chceme ist 18.8. do Queen nelly....mozno sa stretneme... 🙂