Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

cencula
9. feb 2014

baby nemáte niektorá prosím vás kontakt na súkromné ubytovanie bez cestovnej kancelárie v bulharsku obzori? blízko pláže a máte to odskúšané a boli ste spokojné? dakujem

cencula
10. feb 2014

prosím Vás a išli ste aj vlakom? lehátkovým do bulharska do obzoru? ako sa vám išlo máme dvoch chlapcov vo veku 11 a 6 rokov. dakujem za infor

luslus
10. feb 2014

@cencula ahoj, do obzoru nemam kontakt, len do lozenca ale tak uz aj tak bude asi plno, zavisi kedy by ste chceli ist. a co sa tyka vlaku, moja suseda chodieva s muzom, oni si to vychvaluju, ze to je velmi pohodlne, prespia celu cestu. ale podla mna to je velmi dlha cesta + ked v tych vlakoch nie je klima tak si neviem predstavit cestu v horucavach. ina moja kamoska sla tymto vlakom ale nie az do bulharska a ich tam komplet vsetkych okradli kym spali

cencula
10. feb 2014

luslus dakujem chceli by sme skúsiť tento rok takto, lebo my sme štyria a cez cestovku ked sme išli letecky na 11 dní sme sa pod 1800euro nedostali a dostala som teraz tip aby som si hladala súkromný apartmán, že sa dá pre 5 osôb zohnať aj za 230euro čo by nás dovolenka nevyšla vôbec vela, tak hladám.

cencula
10. feb 2014

luslus dakujem 🙂

rolands
10. feb 2014

úplne ľahko. s ck nemusis cestovat, ist tam mozes individualne, uhradis to v blave, teda resp na slovensky ucet a dostanes voucher na termin ktory si vyberies na www.dobredovolenky.sk len si nevyberies zajazd ale kliknes vlavo hore na ubytovanie. 🙂

cencula
10. feb 2014

rolands dakujem

luslus
10. feb 2014

@cencula za 230 € ? a na kolko dni? lebo ak na 11 tak to sa mi zda strasne malo. my sme platili 7 € na den / osobu a aj to bola cena poznamosti

denka84
10. feb 2014

Ahoj, skús si pozrieť tiež ubytko cez www.airbnb.com Je to súkromné ubytovanie registrovaných ľudí, máš tam aj recenzie, využili sme to už viackrát 🙂

domulienka
10. feb 2014

ahoj ,my sme boli vlani v auguste v Ravde pri Nessebare,ubytko som zohnala cez booking,,apartmanovy byt,v hotelovom komplexe s bazenom,na 7 noci za 380e s ranajkami pre 5 v tej cene sme mali este zdarma aj 1 poldenny vstup pre nas 5 do aquaparku 🙂

rolands
10. feb 2014

Rado sa stalo. Viem aj odporučiť.

vishka
10. feb 2014

Ja vzdy chodim cez booking.com to je istota. Isla som tak dve dovolenky. Boli sme v Malage a vyslo nas to 500 eur na tyzden so vsetkym. A minuly rok sme isli autom trasa Lago di Garda (1 noc) potom na juh do kalabrie (tyzden) a naspat jedna noc vo florencii, tam nas vyslo so vsetkym 460 eur obytko strava a nafta plus myto 🙂)

cencula
10. feb 2014

luslus nie to je na 7dní, rolands a čo by si mi odporučil na obzore blízko pláže - nie moc daleko, dvaja dospelý a dve deti 6 a 11 rokov

luslus
10. feb 2014

@vishka booking.com nie je vzdy istota...kamoska si minuly rok zarezervovala apartman v taliansku a peniazky uz potom nevidela...a vlastne ani ten apartman

vishka
10. feb 2014

@luslus to je nejaka blbost, pretoze mi stale z bookingu volali ci plati moja rezervacia 🙂

vishka
10. feb 2014

@luslus a vacsinou si vyberam hotel, ci ubytko kde sa plati az na mieste 🙂

luslus
10. feb 2014

@vishka nie je to blbost, haadam by mi kamoska neklamala. ona platila zalohu a nieco sa tam stalo zo strany booking a peniaze jej nevratili a ani na dovolenku nesli

vishka
10. feb 2014

@luslus raz sa mi stalo ze sme mali zaplateny hotel ,ja som ochorela a cakala ma opka, ale to islo iba o vikend. Volala som do bookingu ci mi nevratia peniaze preto sa stalo to a to a ona normalne kontaktovala hotel. Tam ale hotel nechcel vratit peniaze ... to bolo zase ine. No neviem, jednoducho cez tuto stranku prebehne strasne vela ludi, je tam stale vela hotelov a stale to ludia bookuju, takze neviem naozaj ako k tomu doslo. Booking si ovetuje ubytovania aspon co mi hovorila po telefone. takze neviem.

luslus
10. feb 2014

@vishka a stalo sa aj mne ked som si rezervovala ubytko v prahe, ze som nedostala taku izbu ako som si objednala

vishka
10. feb 2014

@luslus myslis ako typ izby?

luslus
10. feb 2014

@vishka ano.namiesto 4 lozkovej izby, ktora mala mat 20m2 sme dostali izbicku asi 12m2 kde ani neviem ako sa vosli 4 postele (z ktorych 2 boli len pristelky).

vishka
10. feb 2014

@luslus no :D to uz v hoteli vies ako... spravili nejaky kiks a vyriesili to takto. Toto je bezne ... 🙂

luslus
10. feb 2014

@vishka ale ja som si to vyhadala a nakoniec sa im zrusila jedna rezervacia tak sme dostali najlepsiu izbu v celom hoteli a ani sme nemuseli doplacat. 🙂 neviem, no niekto ma mozno dobru skusenost s booking.com ale ja nie 🙂

vnika
10. feb 2014

@cencula odporucam apartman v apartmanovom dome v blizkosti plaze, no nie je v Obzore, ale v Cermonorci, je to dovolenkova dedinka kusok pod Burgasom. Apartman, aj cela oblast je velmi vhodna pre deti. Pieskove plaze, pokojna atmosfera, len par stankov na pessej ulici a par atrakcii pre deti. Autobusom sa da dostat za 10min. do Sozopolu, kde su dalsie krasne plaze, historicke centrum a dalsie atrakcie. Apartman ma kuchynu - plne vybavenu, v ktorej je rozkladaci gauc pre dve osoby a samostatnu izbu s manzelskou postelou, k dispozicii je aj detska cestovna postielka a celkove vybavenie pre deti, vratane hraciek. a pracka. Samozrejme kupelna so sprchovym kutom. Apartman je na 4 poschodi a ma uzasny vyhlad na more. Ak by si mala zaujem o dalsie info, daj vediet. 🙂

jurbe
11. feb 2014

www.pochivka.bg
Na tejto stránke si môžete pozrieť ubytovanie v BG a orientačné ceny za ubytovanie. Ceny nie sú konečné. Cena sa odvíja podľa toho na akú dlhú dobu budete ubytovaný a koľko osôb.

cencula
16. feb 2014

prosím vás bol niekto v tomto apartmáne v obzore? http://pochivka.bg/o-7339-апартамент_венци

olganr
5. mar 2014

Ahojte mamičky chcem sa spytať bola niektorá z Vás v ALBENE hotel Gergano ????????idem tam so synom v juni 🙂 ďakujem za info

manila
20. mar 2014

viete mi poradit , kde by som zohnala lacne letenky v sezone do Bulharska???

duska88
22. mar 2014

@manila neviem odkial si, ale minuly rok v sezonne boli letenky z ba a viedne vypredane. My sme kupovali na konci jula 150 eur/osoba cez pelikan.sk s odletom z budapesti.

livka299
22. mar 2014

Baby my chodíme na bind. Tam kde si my vymyslíme ideme, potom len zháňame ubytko. My chceme iba súkromie, kvôli tomu, že chceme mať kuchyňu. Minulého roku sme boli v Obzore, ubytko sme mali za 5€ ...takže my žiadne bookovanie a pod.... Tam kde sa nám zapáči, tam sa ubytujeme. Naozaj v Bulharsku o to nieje núdza. A dokonca keď nám ubytko nevyhovovalo, tak pani zavolala kamarátke, ktorá mala také, ktoré nam vyhovovalo....
Aby ste si nemysleli, ubytovaní sme boli asi za 15 minút odkedy sme prišli do Obzoru.