Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

jespera
15. júl 2011

@mirka907 Ahoj,
a v ktorom hoteli ste byvali? mali ste aj stravu? My ideme bez deti - ako sa ti pozdavali moznosti nocneho zivota? Kde ste sa stravovali? Su tam aj take male restiky - ci len hotely? Kolko tam cca stoji vecera pre dvoch - pripadne obed? Slnecnik s lehatkami na plazi ? dakujem.

jespera
15. júl 2011

@jespera aha..uz som si precitala vyssie 🙂.. Lehatka a slnecnik : 21leva na den - ved to je okolo 400Sk nie??

ivella
15. júl 2011

babulky ja sa pomaly budem lucit,sice letime az nedelu,ale rano odchadzame z domu a neviem ci sa mi podari este sa pripojit,,no ak tam bude dobra wifina,tak napisem aj z primorska 😉

eweny
15. júl 2011

@ivella zelame krasnu dovolenku..nech vam pocasicko vyjde..oddychnite si a poriadne uzite 🙂

aneti78
16. júl 2011

ahojte, my sme sa vcera vratili...bolo super, uplne vsetko, isla by som hned zajtra znova 😉

mirka907
16. júl 2011

@jespera mali sme AI, takze stravu v restikach ti velmi nepopisem, no videla som od 2 leva (kusok pizze) vyssie...nocny zivot parada...kooooooooooooooooopec moznosti..diskoteky, bary, restiky na kazdom rohu (vstup na diskoteku cca 6 leva, miesany drink na plazi v bare atd cca 8 leva. capovane velke pivo 2 a viac leva)....boli sme na Slnecnom pobrezi, Hotel Pomorie...jedno lehatko na plazi 7 leva, tak isto slnecnik, takze komplet 21 leva...no vedela si kupit len napr. 1 slnecnik alebo jedno lehatko

ivella
17. júl 2011

tak my sme uz mali letiet,no technicke poruchy to istia,dalsie info nam podaju o hodinu,vsetci su nadseni,znudeni,znechuteni.ja nie,nemam tu najmladsieho,takze mi je to jednooo😀

eweny
17. júl 2011

@ivella no pekne..snad coskoro odletite..my sme takto cakali 3 hodiny pre technicku poruchu a pak nam dali druhe lietadlo..

jespera
17. júl 2011

@mirka907 dakujem, a prosim ta oplatilo sa mat to allinclusive : mali ste to aj na plazi, ci len v hoteli? Aka je tam ponuka alko nealko - pivo, cervene a biele vino a dost, ci aj taky nejaky iny znackovy alkohol - pripadne drinky..? Ako ste boli spokojni s hotelom?

ivella
19. júl 2011

babulky,hlasim sa online z primorska
odporuuucam,,,je tu supeeeer,mame perfektny hotel,vsetko na 1
pc miestnost zdarma,aj heslo na wifi nam dali,izby ciste,upratuju kazdy den
uplne stacia ranajky,uz sme boli na kostovku vo vsetkych tu spominanych bistrach a restikach
no problem za 10 tri osoby sa najest dosyta 2+1
to myslim aj s pivom,kavou...
plaz cista,ziadne meduzy,tie len v hlllbokom dalekom mori,,,boli sme na vylet lodou,potapanie,pecene ryby,,,pri navrate tri delfiny pred nami,skoro som odpadlaaaaaa
to bolo nieco uuuuzasne,nezabudnutelne,
dokonca mame aj palmy....samozrejme pri bazene hotelovom
kupit sa da vsetkoooo a za par chechtacikov,,vaazne..

ajka72
19. júl 2011

@ivella a v akom si hotely? je prispôsobený trochu deťom?

monky1
19. júl 2011

@ivella boli ste aj v restike Levteri????? je uuuuuuuzasnaaaa - boli sme tam dvakrat na Bučkavicu s pizza chlebom aj hranolkami
a aj u Rusiho - restika Delfin je super Kavarma a Sač .... len sme sa tak zalizovali ... mnaaaaaaaaaaaam
a v tichosti zavidim, ja si uz 4 dni zvykam na krutu realitu 😀 😀 😀

janulabj
19. júl 2011

@ivella možeš prosim ta napisat hotel? aj akou cestovkou ste šli? inak je potreba pas do Bulharska?
dakujem

mirka907
19. júl 2011

@jespera all inclusive ak ides bez deti urcite netreba...my sme ho brali kvoli malej, aby sme nemuseli lietat po obchodoch kvoli pitiu...v ramci neho sme mali vino, pivo, zahranicny znackovy alkohol ako vodka, rum, tequila, gin atd ...miesane drinky len z tohoto alkoholu, ziadne sex on the beach a podobne....hotel bol v pohode, pekny, cisty....

ivella
20. júl 2011

sme v hoteli Queen Nelly 3+ s turancarom
pas ked ides letecky netreba

@ajka72 detsky bazen,preliezky
nas krpec ma so sebou auto na ovladanie/teda sme mu ho tu kupili/ a ked chceme mat od neho pokoj,beha a jazdi po chodbach,nikto s tym nema problem
akoze vazne nam sa teda polpenzia neoplati,ked pytaju za veceru dospely 10e a dieta 5e,,,to je pre nas na den 25e/50l a platime za bohatu veceru kazdy co len chce,,,maly mal gulas a 4knedle,ja tiez,stary vepro knedlo,pivo,ja kava,malz dzus a 23l/12e

evak77
21. júl 2011

@ivella ,ahoj my ideme do Queen Nelly 26.07. , chcela som sa ťa spýtať či náhodou nevieš či sa dá na hoteli prenajať trezor na doklady, či sa dajú v Primorsku kúpiť SD karty do foťáka, či je to WIFI len v tej PC miestnosti alebo aj inde? Za odpoveď ďakujem a prajem krásnu dovolenku.

jvo
22. júl 2011

baby viem ze letecky do bulharska pas netreba a obciansky moze byt aj ten starsi(vacsia karticka) alebo iba uplne ten najnovsi typ ta mala karticka alebo je im to jedno?

kosska3003
22. júl 2011

@jvo je im to jedne mozes mat aj stary ja som sla na ten este a potom o rok na novy a pohode nemala som problem

ivella
23. júl 2011

@evak77 trezor prenajimaju na recepcii,neviem kolko stoji,,,nepotrebovali sme,vsetko si zamykame do kufra a je to ok..SD karty teda netusim,ale na hlavnej promenade su aj obchody s fotakmi takze urcite aj s kartami..
wifinu manzel chzta v pohodicke aj na balkone,ja teda nie...no v bistre bratislava/slovenski casnici,kuchari,jedla/
tam sa mi dalo pripojit v pohodicke,nebolo blokovane
akoze stale hlasia burky a furt nic,nas to akosi obchadza,,hic jak svina,,len cas sa nam krati..maly si tu beha jak doma,sam na izbe,my ideme na ranajky,on nechce,chodi si sam do obchodu na nanuky...taka pohodickova atmosfera
ja nechem ist domooooov 😀

nikina17
23. júl 2011

Ahojte, my letime tiez do Bulharska - Pomorie - Alciona Beach 3* mala bude mat v tom case na prelome 7-8 mesiaca. Bola tam niektora z vas???? Neviete mi poveadat ako tam je? My sme volili tento hotel, lebo je priamo na plazi. Co sa tyka cien, ako tam vyjdu asi jednorazove plienky a detske vyzivy? Nechce sa mi to vsetko brat vo velkom mnozstve so sebou. Dakujem za kazdu odpoved 🙂

tina2
23. júl 2011

ahoj, my sme momentálne v Obzore, to je asi 60 km severne od Burgasu, dnes je tu oblačno, ráno bolo trošku chladno, aj popršalo, ale teraz je teplejšie. Obzor je mala dedinka a aj tu kúpiš Pampers /veľké balenie 52 ks cca 17 eur, Hipp jedlá a šťavy cca 1,20, takže neber veľa so sebou... 😉

kosska3003
23. júl 2011

@nikina17 ahoj plienky aj vyzivy si neber zbytocne je to tam lacnejsie ako u nas ja som bola v Pomori ale nie v tom hotely a bolo super pocasie super strava tiez je to male mestecko a o 22 je tam ticho nocny klud

nikina17
23. júl 2011

@tina2 jej, dakujem za radu 🙂 takze tam viac menej zozeniem vsetko co tu za take iste ceny 🙂 tak to je fakt super. Vy ste tam tiez na dovolenke ci tam byvas?

nikina17
23. júl 2011

@kosska3003 dakujem za odpoved, tak to si ma velmi potesila. Zoberiem teda len par plienociek na cestu a na prve dni, kym sa tam zorientujeme. A tiez par vyziviek na cestu 🙂 Tak nam to odporucali, hlavne kvoli tej plazi, ze ten hotel je priamo na nej, nemusime nikam daleko chodit, vraj je to pekny hotel a je to kludne letovisko. Nie ako Slnecne, tam je vraj velky ruch a s takym malym babom by to nebolo vhodne. Tak uz sa aj celkom tesim, dufam, ze malicka to zvladne v pohode 🙂

peta99
23. júl 2011

super tema..akurat sa chystame na dovolenku ..letime v utorok 26.07 a mala som niekolko otazok, na ktore som si tu nasla odpoved 🙂 Idem so synmi 7-rocnym a 10 mesacnym a riesila som stravu + plienky..je super , ze to tam zozenieme bez problemov..Ide niekto do Elenite - Royal Club Victoria ? dakujem

peta99
23. júl 2011

vie mi niekto povedat ako to chodi v 4* hoteloch All inclusive..ked budem potrebovat vriacu vodu na mlieko, alebo budem potrebovat zohriat vyzivu pre babo?...su v hoteloch ochotni, alebo si mam snad zobrat rychlovarnu kanvicu? Snad nie ☹ DAkujem

peta99
23. júl 2011

@zuzana1812 Ahoj ..my letime 26.07 do Elenite..Royal Club Victoria

ivella
24. júl 2011

my uz pobaleni,cakame na autokar,opustit izby sme mali do 12ej,ideme o 18ej a letime o 21ej
celkom slusne
hic hic hic,celkom sa tesim na uprsane slovenskoooo 😀

molka
24. júl 2011

@peta99 my sme boli v tomto hoteli minulý rok a personál bol veľmi ochotný, vždy nám večer bez problémov zohriali mlieko pre malú, nebol problém s čímkoľvek.

kikiriiky77
24. júl 2011

čauko- ideme do BG oblasť Kiten, hotel KOOP vie mi niekto povedať, či je to vhodné pre rodinu s deťmi?
Ďakujem