Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

eweny
17. jan 2011

..no pomaly sa aj my zaciname obzerat po nejakej dovolenke..minule leto sme boli prvykrat a zapacilo sa nam 🙂 boli sme v Primorsku, zrejme aj tento rok opat zvolime tu istu lokalitu..a boli sme cez CK Hechter a maximalna spokojnost..

cencula
18. jan 2011

aj my sme boli minulý rok boli prvý krát v bulhrasku v kittene, - môžem odporučiť, v cestovke nám vravela, že ak tam chceme ísť aj tento rok, aby sme si počkali nalast minute, že predpokladá, že bude aj tento rok, už bol po dva roky v last minute, bolo tam kadečoho aj pre deti, pláže boli dve pekné, more teplé, fakt bolo super, tento rok chceme ísť do bulharska tiež, ale špekulujem, lebo sa mi to zdá byť drahé letecky - ak nietkorá budete vedieť o nejakej dobrej ponuke, dajte na web díky

dakota14
18. jan 2011

my sme tiež boli minulý rok v bulharsku primorsko s hechterom a bolo super letecky, tento rok však vymysleli to isté ale na 11 dní minule sme boli na 8 ale je to bez stravy a ešte neviem presne kde je ubytko a je to 400 euro čo sa mi zdá dosť je to síce letecky ale termín je od 1. augusta tak to neberieme ešte počkám kde sa bude bývať a cez akú cestovku sa ide no škoda to nám moc nevyšlo tak tiež budeme čakať asi na nejaký last minute ešte máme v rukáve chorvátsko za 250 eur ale tam je už všetko platí sa len poistenie je to na 10 dní s polpenziou tak uvidíme to máme vždy tak keby nič nebolo tak berieme vždy toto najlacnejšie z cestovky piestanytour ešte nás nesklamali ťuk ťuk tak uvidíme ale ja by som rada šla do BG na slnečné tam sa mi páčilo. Sue otázka na teba čo hovoríš na last minute kdekoľvek to je jedno a máme vyberať cez firo a cedok??? 😀

jarka_ch
18. jan 2011

Tiez sme boli minuly rok v Primorsku.Je pravda ze sme este nemali deti.Boli sme 2 autami,zo Slovenska sme odchadzali 31.7. Vsetko sme mali vo vlastnej rezii.Ubytovanie sme si vybrali priamo na mieste,tam kde sa nam pacilo(hotel s bazenom,kde noc stal 15levov) A kazdy co bol v BG tak vie ze sa tam da aj prestravovat.Boli sme presne tu:
http://bulharsko.orbion.cz/hotely/flirt/

kaja73
18. jan 2011

@jarka_ch Kolko vam trvala cesta autom?

jarka_ch
18. jan 2011

@kaja73 cestu tam sme zvolili cez Rumunsko a trvala 26hodin bez nejakych stati na hraniciach.Cesta nazad cez Srbsko 24 hodin a z toho 3 hodiny medzi srbsko-madarskymi hraniciami.To bolo hadam viac unavne.Bolo to presne 1600km tam a nazad cca to iste.

monky1
19. jan 2011

ahojte, vyletnicky,
zbezne Vas citam, aj my planujeme tento rok dovolenku v Bulharsku - s dvomi detmi 4 a 1r.
mame v plane letecky, kedze za malicku by sme letenku neplatili 😀

mam jednu otazku - neviete, v kt. letovisku sa da v pohodicke lacno vystravovat? pytam sa preto, lebo ked sme boli v Pomori, tak tam bolo lacno, aj na plazi si clovek mohol vselico dovolit, aj ceny potravin boli fajn (len na plaz sme mali daleko a ta cesta vyzerala dost biedne a uboho a aj plaz bola dost spinava)
a kusok vedla v Nesebare, kde sme boli na vylete bolo sice vsetko krasne, ale neskutocne draheeeeeeeeeeee ... skoro mi oci vybehli, ked sme si unaveni sadli na terasu restavracie a chceli dat kavu a mineralku
co sa ubytka tyka, pokojne moze byt hotel aj sukromie, len nech je tam trosku vecer kde vyjst, aspon aky taky zivot - nehladam diskoteky, ale nejake ulicky, kde sa da k veceru poprechadzat, obchody a tak

dakota14
19. jan 2011

monky1 tak Primorsko si myslím že spĺňa to čo si si tu napísala je to dobré pre deti pláž je tam čistá aspoň my sme nepostrehli nejakú špinu more tiež čistučké aj napriek tomu že je tam piesok tak priehľadné takže ja odporúčam aj pre deti a na pláži sú stánky kde si kúpite buď trojuholník pizze super palacinky nanuky a pečený brambor myslím že fakt za super cenu bolo to za 1 leva napríklad alebo 1,5 leva čo minulý rok bolo tak okolo 20,30 korún a v meste je jedna dlhokánska promenáda kde sú obchodíky a my sme sa tam poprechádzali každý večer veľmi milé letovisko pre rodinky s deťmi strašne veľa rodičov s detičkami tam bolo veľké množstvo naozaj je to tam pre nich super

eweny
19. jan 2011

@monky1 my sme boli v lete prvykrat na dovolenke pri mori a vybrali sme si Primorsko..vobec nelutujeme, bolo tam super..nas maly mal vtedy skoro dva roky, takze sme hladali nieco vhodne..byvali sme v jednom milom penzione, bol tam klud a na severnu plaz sme to mali asi 100 metrov, plaz bola pekna, piesocek prijemny a more velmi teple a cistucke..za 8 dni pobytu sme tam mali asi raz chaluhy v mori, aj to len trochu..stravovanie je tam uplne prijatelne, da sa dobre a lacno najest..kazdy vecer sme chodili na prechadzu po hlavnej ulici a bocnych ulickach..boli sme spokojny a uz teraz uvazujeme, ze sa tam tento rok vratime opat 🙂

dakota14
19. jan 2011

sue250 potrebovala by som vedieť čo najrýchlešie či vieš niečo bližšie o penzióne Marianna v tomto by sa malo bývať v Primorsku je 250 m od južnej pláže dik za rýchlu odpoveď 🙂

sue250
19. jan 2011

dakota14-elenite je nad slnecnym a ten penzion mariana http://www.mariana-hotel.com/rooms.htm
ten je pri stavenisku ale je na severnej strane a ty pises ze na juznej asi bude v ck chyba, ale je to na konci severnej strany je to 150m od severnej plaze ale dookola sa stavia a aj to vidno na fotkach no neviem daki ale skusim ti odporucit hotel extazy http://www.kvartiri.ltd.bg/20-primorsko.htm siedma strana hned prvy 😉

sue250
19. jan 2011

baby mne sa najviac pacilo primorsko, ostatne kiten, carevo, slnecne, nesebar albena, zlate piesky su na rusny zivot hlavne slnecne a zlate piesky prepachane arabmi

lucula73
19. jan 2011

@sue250 ty sa vyznáš v tom bulharsku?nemám čas čítať to tu celé..ale hľadáme niečo vhodné pre deti,nie ďaleko od mora,najlepšie hotel s polenziou a aby sa dalo večer aj niekde poprechádzať.....nemáš ddáky tip?veľmi pekne ďakujem.

sue250
19. jan 2011

lucula ja som tam robila delegatku a pozri si ten link vyssie a popozeraj si ubytko a chces is cez ck? ci sama?

lucula73
19. jan 2011

@sue250 akurát som sa chcela opýtať..máme zarezervovaný hotel fiesta beach na slnečnom pob.,lebo nám vyrátali super cenu,ale už som prečítala pár strán a neviem,neviem,malý bude mať v lete 1,5 roka a dcéra 8....do zajtra sa máme rozhodnúť 😒

lucula73
19. jan 2011

@sue250 cez cestovku a letecky 😉

sue250
20. jan 2011

lucula73 popozeram na strankach a napisem ti.

sue250
20. jan 2011

http://www.sunnybeachhotelsbg.com/bg/Хотел+Фиес...
myslis ten? ale ak mas 1,5 rocnu dceru hladala by som nieco tichsie, slnecne je zname skandinavskymi mladikmi kde v skkandinavii je zakaz alkoholu do 21 a chodia sem si uzit pravdu povediac su otrasni a zazila som aj to ked skakali z balkona hotela 😉

dakota14
20. jan 2011

ahoj sue majú tam napísané že tá marianna je v novovybudovanej severnej časti letoviska 250 m od južnej pláže tam je asi chyba lebo od južnej je to asi oveľa viac 😀 bude sa ešte bývať aj v tej Dive čo sme boli minulý rok tak mi to bolo divné že jednych by dali na južnú pláž a druhých na severnú kedže zas ide taká početná skupinka ľudí a ten hotel čo si mi dala link tak ten je perfektný a dokonca tam je aj internet, len škoda že si môžeme vybrať len tie dva spomínané kedže to u nás vybavuje jedna organizácia tak lacnejšie ale je to dobrá cena nie tých 400 čo som písala ale ešte menej tak sa to oplatí tak sa nevieme teraz rozhodnúť a ten hotelík čo si mi dávala tak to sa tam ako objedná a potom dopravu si už režíruješ ty letenky a tak alebo ako to je cez nejakú cestovku ešte sme takto mimo slovenských nešli

cencula
20. jan 2011

my sme boli minulý rok v bulharsku v kittne - odporúčam je to super, v cestovke nám povedali, že ak chceme ísť tammáme počkať na last minute -hádam som niekomu pomohla. kto už má a a kde prosím vás zarezervované dovoloenky v bulharsku a ako to výjde? my chceme ísť dvaja dospelý a deti / 8 a 3 ročné/ dakujem

sue250
20. jan 2011

objednas tak ze platis polovicu prevodom v hoteli , napises im ci by nemohli prist po teba a za aku cenu a letenky si objednavas sama
BABY jedno velke upozornenie v slovenskych cestovkach je to tak ze ci kupujte first minute ci last minute je to jedno zoznam sa faxuje delegatke a s partnerskou ck rozdeluju izby a hoteli a oni nevedia co ste si kupili cize ak je overbooking preplnenie supnu vas inde a to ste si mozte kupit zajazd uz teraz ide to podla abecedy)))) zmluvy funguju na plne plno prazdne a na objednavky neskor vysvetlim cize preto moc nechcem ist cez ck, lebo mozte dat za zajazd 1000eur na first minute 500 eur na last minute a sa stane ze ta rodina co ma last bude v super hoteli a co first nebude mat ten hotel(((((

sue250
20. jan 2011

baby skuste napisat do danubewings ci nebudu lietat bg

dakota14
20. jan 2011

tak teraz je čo lepšie first moment či last moment už som z toho debil??? danube neni náhodu travel service ak hej tak budú lietať

dakota14
20. jan 2011

ja som si to pomýlila so smartwings to je travel service danube neviem ale ešte bude lietať CCA čo je uvedené v katalogoch

dakota14
20. jan 2011

a ešte ako je možne že nevedia čo sme si kúpili keď na zmluve je všetko uvedené aj počet osôb proste všetko to si oni potom čo odosielajú len letovisko a počet osôb je to nejaké divné 😢

cencula
20. jan 2011

SUE250 aj nám je lúto dať 1000 euro v cestovke za dovolekmu v bulharsku, ale môžeš mi bližšie pomôcť ako to robíš ty? kde kúpiť letenky a ako zohnať lacnejšie ubytovanie? kolko to potom výjde, my sme minulý rok boli na last minute a vyšlo nás to 1030euro - dvaja dospeláý, dve deti, letecky bez stravy - aj my boli lúto tých penazí, ale bolo dobre, prosím ta bud taká zlatá a porad dakujem

cencula
20. jan 2011

http://forum.skrz.sk/index.php?read,41,25603,44617 skúste mrknút je tam aj ubytovanie všetko o bulharsku

sue250
20. jan 2011

baby co viem ja aj delegatky saturu aj fira nam prisiel zoznam mien plus pocet ludi, meno hotela a strava nam sa to neuvadzalo ci je to first alebo last vy potom voucher na letisku date delegatke ale to je uz len na vyplnenie papierov pre partnersku ck hoteli su davno rozdane 😉 no ved to 1030 eur je vela poznam aj takych co dali 1600eur a ked si pozriete invia.sk tam su exotiky ako dubaj za 800eur na jednu osobu tak to by som radsej sla na 7 dni do Dubaja. Manzel chce len penzion ja som za AI pretoze chcem pohodlie, manzel neznasa preplnene hoteli a chaos a cakanie na ranajky a stravu rano ist niekam si nieco dat potom vyskusat na obed a tak - ja nie(((( takze sa nevieme zhodnut kde pojdeme, tunis - nepokoje grecko kriza tiez neviem co bude do leta, inak baby videla som aj rumunsko byvaly komunisticky rezort ako mala som tam bola s rodicmi a teraz som to videla opat nadhera. taky rezort magnolia ma nad mestom lanovku obrovskyakvapark a hoteli spravuju francuzi a arabi pozrite si cez http://www.google.ro/images?hl=ro&biw=1280&bih=...

dakota14
20. jan 2011

aha tak no šak to je bordel ako všade v tomto štáte čo už a s tým dubajom to máš pravdu mi sme ho zrovna na konci leta pozerali v last minutoch a boli fakt dobré sumy takže sa asi na to všetko vykašleme a počkáme až do septembra minulý rok bol aj egypt za dobré sumy ach tak zas som nič nevymyslela nevadí snáď sa niečo podarí a bude more aj tento rok 🙂

monky1
20. jan 2011

@dakota14 @eweny jejda, baby, vy ste tak rychlo odpisali .. super, dakujem Vam, zlate ste 😵 😵
takze zhoda na Primorsku - presne toto hladam ... pozerala som aj po nom aj po Kitene
dievcata, napisete mi presne v kt. hoteli ci penzione ste boli? prip. hodte link nech pomerkujem na to

priznam sa, ze hladame nieco lacnejsie - i ked zvazovali sme hotel s bazenom z jedneho dovodu - cez obed sa asi z plaze stiahneme, malinka bude mat rok, tak ju pojdem ulozit a starsia - vtedy 4 a pol rocna nech sa cvachce v bazene ... ale to nie je podmienkou ten bazen
nasli sme hotel Tišina (niekde Tischina) ... nema niekto info o nom??