Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

vanillaice
28. feb 2012

@sue250 sue je tam v okoli aj dake detske ihrisko, smykacky preliezky a tak?

vanillaice
28. feb 2012

Keby si sa mala rozhodnut medzi Sv. valentinom a extasy tak kt. bi si si vybrala?

sue250
28. feb 2012

vybrala by som si extasy sv.valentitn je vedla hotel elena a je to 10min do centra a extasy je v centre 100m na juznu a 100m na severnu plaz. brala by som extasy. sv valentin ponuka vela ck na slovensku a urcite bude prebookovany lebo neverim ze v jeden termin bude volnych 20 izieb baby radte sa tym cim viac ck ponuka dany hotel tym je mensia pravdepodobnost ze ho v juli a auguste budete mat((((( cize najlepsie je vybrat hotel ktory slovenska ck neponuka) alebo ponukaju ho len minimalne.

sue250
28. feb 2012

pamatajte si jednu vec vzdy treba hladat hoteli blizko letiska ak mate male deti lebo musite byt dve hodiny pred odletom na letisku to nie je vymysel ck ale ze ked lietadlo prileti delegatka ktora vas dovezie uz musi byt v priletovej hale a cakat na novych turistov a lietadlo kym natankuje, uprace to trva asi hodinu a pol a tym sa setri autobus ze jedna varka jednych odvezie aj novych privezie pisem jak tatar)))) a ked idete autom stale si hladajte blizko hranic hoteli pretoze prichadzate na hranicny priechod ruse a zist dole do primorska 2hodiny navyse aj viac to je dost takze radsej sever - kranevo, albena, resp. este obzor. tolko mojej skusenosti, a vlak jazdi len do burgasu vtedy je lepsie pomorie, ravda, a je tam niekolko novych destinacii ktore ja som nezazila. vacsina z vas ide do bg aby usetrila niektori su proti bg ze je spinave ja si ho vzdy budem chvalit kvoli cenam a deckam nevysvetlite ze zmzrlina je draha a toto nemozu tam si kupite cokolvek ale pamatajte sl. pobrezie je drahe aj zlate piesky a zacina byt drahsie primorsko a albena, pretoze tieto destinacie vyhladavaju rusi, svedi, nemci, vo svedsku je zakazane pit alkohol do 21r takze mladez lieta do bulharska sa ozrat a naozaj tych 8 lietadiel denne co prilietali zo skandinavie svedcia o tom. skakali z balkonov vystrajali ak chcete zazit kludnu dovolenku s rodinou tak potom menej zname lokality. vraj sa nejako rozbechol achtopol byvale komunisticke mestecko )

sue250
28. feb 2012

v achtopole vyjde noc 3 eura)))) maly kebab 1,50 a ine lacne zalezitosti je to male rybarske mestecko precitajte si recenzie

rainbow1
3. mar 2012

všetkých vás zdravím, mám jednu otázku, musí mať bábo (v čase dovolenky 1 ročné) vlastný pas alebo stačí ho mať zapísané v pase pri ceste do zahraničia, napr. do Bulharska ? ďakujem vopred za info, pekné popoludnie prajem 🙂

mirko
3. mar 2012

@rainbow1 staci mat zapisane v pase, az od piatich rokov musi mat dieta svoj vlastny...

meruska
14. mar 2012

baby jazdia v primorsku taxiky?

meruska
14. mar 2012

alebo pripadne neaky turisticky vlacik po meste?

mirko
15. mar 2012

@meruska chodi vlacik, aspon za posledne roky chodil..... 😉

cencula
26. mar 2012

ahojte baby bol niekto v hoteli yavor palace v bulharsku na slnečnom pobreží? je tam pekne, môžete mi napísať či ste boli spokojný, lebo si chcem zarezervovať dovolenku a nerada by som sa unáhlila dakujem 🙂

sue250
26. mar 2012

zdravim cencula pozrela som si ho je pekny aj blizko plaze aj v centre ale slovenska ck ho neponuka ci?

cencula
26. mar 2012

sue20 pýtam sa preto, lebo teraz v jednej cestovke all inclusive na 11 dní vychádza v dobre cene ale pozerala som recenzie a sú na ten hotel strašné

sue250
30. mar 2012

cencula presla som to este raz tie recenze hrozne ja som si presla stranky na bg je pravda ze slovaci maju smolu nase ck platia za izby minima aj ked od ludi pytaju vela, ale ja som nenasla ziadnu ck ktora ten hotel ponuka napis mi ktora ck to predava? skoda ze tieto nove hoteli ja uz nepoznam ja som bola v bg 2004-2007 a ja by som stavila na klasiky

sue250
30. mar 2012

baby mne sa paci toto tak zvazujem lacne blizko letiska http://www.kedara-hotel.com/info.php?id=1
a hlavne detsky kutik izby pekne

sue250
30. mar 2012

25eura na izbu ranajky a vecera super cena

sue250
30. mar 2012

cencula nasla som jednu ck co to ponuka ale sa mi to zda prilis lacne na allinclusive

janulabj
11. apr 2012

@meruska chodi vlačik, taxik som si nevšimla, no tam nepotrebuješ nič take, ozaj, prejdeš pol mesta v poho a s kočiarom žiadny problem. ten vlačik chodi aj na vzdialenejšiu plaž, perla beach, tam skuste, je to zas niečo ine 🙂

halit13
11. apr 2012

@meruska áno jazdia aj taxíky, hlavné stanovisko je na námestí, alebo ti zavolajú do hotela apod., inak kľudne chytíš aj na ulici, ale primorsko prejdeš aj pešo, iba ak by si chcela napr. do kittenu , alebo tak, boli sme tam vlani a plná spokojnosť!

meruska
11. apr 2012

@janulabj
@halit13 vdaka baby : ) pytala som sa kvoli mamke ktora ma problem s kolenom no obcas by si vecer chcela pozriet i nocne centrum

janulabj
11. apr 2012

@meruska kde budete byvat?

meruska
11. apr 2012

@janulabj Queen Nelly

janulabj
11. apr 2012

@meruska jeeej, už si spomynam, sme si pisali už, mm vravel že aj tento rok by tam šiel hned, je to najkrajši hotel v primorsku, aj ked grand, a ine vyzeraju krajšie, no maju tak male bazeny na počet ubytovanych ludi že až. a do mesta tiež nedaleko, presne na opačnu stranu ako k moru. oj išla by som tam hned.

luckagu
15. apr 2012

@rainbow1
Ahoj niekde som čítala, že od júna už budú musieť mať všetky deti svoj vlastný pas, ale keď ho máš zapísané vo svojom pase už teraz a ešte ho máš platný tak by to malo stačiť, jedná sa len o nové pasy. Do nového ti ho od júna už nezapíšu.Ahoj

marcovka1
16. apr 2012

Ahojte baby! nieviete mi poradit ako je to s pitnou vodou ? bola som uz x krat v Bulharsku,ale s malou idem 1-krat a nejak sa nemozem rozpamatat 😠 ☹ skleroza 😀 😀 ideme na slnecne pobrezie tak som zvedava 😕 😎 chodila som do Varni velke mesto ale pre deti neskutocny raj.. 🙂 🙂

kosska3003
16. apr 2012

@marcovka1 100% len balenu vodu pit radsej ako mat crevne problemy mi sme kupili 5 litrove balenie a z toho som jej aj caj varila aj nam kavu aj sme ju pili s vodovodu sme nepili vobec

marcovka1
16. apr 2012

@kosska3003 jej dakujem ,ale sprchovat a umyvat sa moze asi.. 🙂

mirko
17. apr 2012

@marcovka1 vodu z vodovodu urcite nepit, by si mala pokazenu dovolenku 😖

kosska3003
17. apr 2012

@marcovka1 no jasne malu som kupala aj my sme si zuby umyli ale nepit hlavne oni maju ine zlozenie vody ako mame my

luckagu
19. apr 2012

Ahojte, nepozná niekto hotel Blíženci v Primorsku? Vraj je to nový hotel, niekde blízsko severnej pláže.
Ináč s tou vodou je to pravda majú iné zloženie vody. My ked sme tam boli tak sme si kupovali tiež balenú vodu, maximálne sme si s ňou umývali zuby.