Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

nella27
19. jún 2011

@aneti78 to vazne aneti..tak to je super teda, aj sme rozmyslali, ze by sme si tu izbu nejako priplatili na ten jeden den este, ale tak skusime sa najprv dohodnut a hadam sa to dako podari..ideme do hotela Chaika Beach, ten je dost velky, tak myslim, ze by nemal byt problem s izbami...a idete tiez na Slnecne pobrezie? My sme pokyny dostali v teraz v piatok..

eweny
20. jún 2011

@nella27 my sme este nedostali pokyny,ale co predbezne vieme mame presne take iste terminy letov..tiez sa desim toho spiatocneho odletu..minuly rok sme mali odlet o 22.45h z Primorska sme odchadzali o 19.00h a izbu sme mali vypratat do 15.00h takze sa to dalo..snad to aj tento rok tak bude..

aneti78
20. jún 2011

@nella27 no mne osobne to takto napisali, o plateni nebola rec, no mozno sa to inak nebude dat,ale isto nebudem chodit po primorsku s kuframi 😝

monky1
23. jún 2011

caute po dlhsom case 😉
pozeram, ze uz sa to zdovolenkovatieva 😀 😀
@aneti78 aj my letime do bulharska 5.7. a tiez nemame pokyny ..... v cestovke mi povedali, ze sa mame zastavit tyzden pred

monky1
23. jún 2011

inak aj ja sa desim toho odletu - teda casu, ked povedia, ze je to okolo polnoci - nasa malá male este len teraz rok
a tiez si neviem predstavit den odletu - ako sa potulujeme hore dole s dietatom ... to bude sila

zvalka
23. jún 2011

hovorite o letoch do Bulharska, my letime vecer o 20.30hod, a naspat odtial ideme 19.10hod. prilet 19.45 hod 😎 lebo casovy posun +1hod.

kosska3003
23. jún 2011

@monky1 neboj mala to zvladne lepsie ako vy 😀 😀 😀

monky1
23. jún 2011

@kosska3003 tak snad hej, len my mame este jednu 4-rocnu, tak neviem, kto ponesie kufre, ked ju spiacu bude o polnoci niest tatko na rukach 😀

kosska3003
23. jún 2011

@monky1 a neberiete kociky asi pre tu 4 rocnu nie co no tak bude musiet cupkat tu chvilku asi

v555
23. jún 2011

ahojte,už sa to tu naozaj zdovolenkovatieva,ach to je ale slovko.My odlietame 1.augusta,to už väčšina budete doma,letíme ráno o 7.45 hod aspon dúfam,zatiaľ nemáme presné inštrukcie 😉 😉 😉

monky1
23. jún 2011

@kosska3003 berieme len jeden kocik - ten je nevyhnutny
ale tak nejako to zmakneme - budeme musiet, len si to neviem dost dobre predstavit 😀

eweny
23. jún 2011

ale-ale..ako sa nam to tu rozbehlo 😀

aj my uz mame pokyny k odletu..let tam 20.45h a spiatocny let z Burgasu 00.20h..to sa mi veru nepaci, ale co sa da robit..

eweny
23. jún 2011

@monky1 tazko sa to predstavuje, zistis ked to bude realita 😀

eweny
23. jún 2011

..my letime 3.jula..uz by som hadam aj mohla nieco zacat chystat 😀

adka12
23. jún 2011

Baby čo ste už boli na Slnečnom pobreží, ako sa tam pohybujú ceny v reštauráciách? Nápoje, hlavné jedlá...
Ďakujem 😉

renika80
23. jún 2011

nella27- my odlietame presne ten termin na Slnecne ako vy, no tiez dufam, ze nas nechaju dlhsie na hoteli, bude to treba nejako zorganizovat, ja mam 2,5 rocneho syna, tiez si neviem predstavit, co by sme robili cely den vonku v den odletu 😒

nella27
23. jún 2011

@eweny aj my tak letime...a kolkeho odlietate? my teraz v nedelu 🙂

nella27
23. jún 2011

@renika80 ahoj, a kam na slnecne idete? do ktoreho hotela? inak uz sa celkom tesim, ale nechcem sa moc....aby som potom nebola nahodou sklamana...niektory ludia si pochvaluju, iny nadavaju...tak, ale my sme neni moc narocny, tak hadam to bude ok. 😉

eweny
23. jún 2011

@nella27 odlietame o tyzden v nedelu, 3. jula..ale my ideme do Primorska 🙂

renika80
24. jún 2011

nella27- my sme boli na Zl.pieskoch pred styrmi rokmi, tam bolo super, tak dufam, ze sa opat nesklameme, ideme do hotela Bellevue Beach

ivella
24. jún 2011

ahojte,aj ja chcem tento rok do bg,no akosi sa nemozem rozhodnut ktoru destinaciu...bola som namotana na primorsko,no presedlavam na slnecne a zacinam v tom mat chaos
bol niekto aj aj?je to velky rozdiel?myslim tym more,ceny..dakujeeeem
urcite ideme 17.7.,ja,mm a 5rocny syn

aneti78
24. jún 2011

ja uz len styri dni do roboty a potom mam volno, zacinam sa tesit, no tiez sa bojim, aby sa dovtedy nieco nezomlelo...
ceny na slnecnom su vraj o dost vyssie, svokrovci tam boli minuly rok a povedali, ze drahota oproti primorsku a inym strediskam, uz tam nechcu ist...samy hotel, malo zelene.

adka12
26. jún 2011

baby ved poradte, aké ceny potravín sú v obchodoch a reštauráciách v Bulharsku. Ideme na slnečné pobrežie v júli. Neviem, koľko zamieňať vreckové. Ďakujem

janka_pn
26. jún 2011

@aneti78 moja rec....

janka_pn
26. jún 2011

@ivella ja by som sa rozhodla pre primorsko 🙂 ale kazdy ma iny vkus 😉

lucy56
26. jún 2011

@adka12 no my sme boli minuly rok na slnecnom a ceny su tam v porovnani s ostatnymi castami buharska vyssie, teda asi sa viac oplati all inclusive tam,ale primorsko a pomorie malo super ceny nizsie ako na sr, a slnecne o nieco vyssie alebo rovnake ako sr

aneti78
26. jún 2011

neviem ani ja presne ceny, ale kamoska co tam byva vravela, ze islo vsetko trochu hore oproti minulemu letu. no na slnecnom sa moji svokrovci ani v restikach nestravovali pravidelne, chodili si kupovat balenu teplu stravu do nejakeho hypermarketu. kdezto v primorsku aj obedy aj vecere si clovek dovoli v restike.

v555
26. jún 2011

@adka12,podľa mňa sú ceny ako tu u nás,či už v reštauráciách alebo v obchodoch. Ale Slnečné,Varna,Zlaté piesky,Albena tam je to o niečo drahšie.Vždy to tak bolo,niekedy mi až sánka spadla o koľko je tam drahšie jedlo ako v tých menších mestečkách.

v555
26. jún 2011

@adka12,kolegyňa mi ide od 1.7. na Slnečné,dám ti potom vedieť ak už neodídeš skôr 🙂 🙂 🙂

adka12
26. jún 2011

@v555 ďakujem, potom poprosím do IP 😉