Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

terina25
7. jún 2012

@janulabj a ako dlho ste čakali na pas?stál 8 eur?

sympa1
7. jún 2012

@terina25 presne o tyzden mi prisla sms ze si mozem prist pas vyzdvihnut..a to som davala robit normlane, nie extra rychlo. ano stal 8 eur a je platny 2 roky

janulabj
7. jún 2012

@terina25 my ešte čakame, a kupovala som kolok na pošte, 8 eurovy, vybavovanie na policii bolo rychlejšie 🙂 ale pytaj sa, oni uprednostnuju deti do 3 rokov, inak by sme čakali pol dna.

v555
7. jún 2012

@lucinka1104 ešte som nepočula o tej pláži zlatá rybka,môžem sa opýtať ktorým smerom to je??Ďakujem..my ideme tiež do Sozopolu od 2.8. 😀 😀 😀 už sa teším

lucinka1104
7. jún 2012

@v555 to ja neviem kedže som tam nebola ale ma to byť 2 a pol km odtiaľ ked sa pozeráš smerom ako od mora tak na pravu stranu

v555
7. jún 2012

@lucinka1104 no bola som tam už tri krát ale neviem kde to môže byť,viem,že sú tam dve pláže a ešte jedna ale tam bola minulý rok strašná špina,nikto sa tam nekúpal,bola tam len jedna loďka a malé drevené mólo pre rybárov.No dám si záležať a pobehám to tento rok poriadne 😀 😀 😀

lucinka1104
7. jún 2012

@v555 sem chodia autobusom....

lucinka1104
7. jún 2012

@lucinka1104
@v555 inak ked si hodíš sozopol tak o tej rybárskej dedia zlata rybka dosť píšu

zlostitko
14. jún 2012

Ahojte dievcata, len sa chcem opytat, ci sa oplati ist d Bulharska na All Inclusive, alebo uplne staci aj polpenzia? Dakujem za odpovede.

sympa1
14. jún 2012

@zlostitko podla toho co som pocula a co mi vraveli aj v cestovke tak sa tam oplati ist aj bez stravy...pripadne len ranajky..my ideme ale all inkluziv lebo nas hotel je trosku mimo centra a s detmi by sme furt len behali a nakupovali co pod zub 😀

zlostitko
14. jún 2012

@sympa1 ved prave ani mne sa nechce riesit, co budeme jest. ale ja neidem s malym, idem s rodicmi (na stare kolena 😀 ) lebo este neboli na dovolenke tak ma beru so sebou ako doprovod 😀 aj hviezdicky v hoteloch zodpovedaju hodnoteniu? nie tak ako Tunisko, kde treba dve odratat?

adra22
14. jún 2012

@zlostitko ja by som all inclusive určite nešla my vždy chodíme len raňajky obed na plaži veľa stánkov a večera v meste super výber za dobré ceny. kamarátka bola min. rok all inclusive a povedala že nikdy viacej.

sympa1
14. jún 2012

@zlostitko ked s rodicmi tak stacia ranajky...budete potom skusat rozne reštiky a speciality v inych penzinoch 🙂 alebo na plaži...ja s detmi zatial all

abbey1
14. jún 2012

@zlostitko Boli sme All inclusive a bolo naozaj super. O nič sme sa nemuseli starať, všetko k dispozícii nonstop. Celkovo tam nie je draho, ale keď máš všetko v hoteli , nemáš naozaj o nič starosť. Išli by sme zasa tak. Aj z dôvodu, že v reštike by mi malá neobsedela, takto sme pekne odbehovali od jedla, striedali sa.

zlostitko
14. jún 2012

b
@adra22
@sympa1
@abbey1 Dakujem za odpovede dievcata, bez stravy by som urcite nesla, ale podla toho co vravite, nam asi bude stacit aj polpenzia. a mozete mi napisat, v akych hoteloch ste boli?

shaga
15. jún 2012

Ahojte mate nejake skusenosti s hotelom Wela, slnecne pobrezie?my ideme v july do bulharska 🙂

sjusiquatro
15. jún 2012

Aj my chceme ist all inclusive..predsa ked clovek ide s malými detmi tak je to lepsie nemusi sa starat co budu jest a behat po obchodoch kupovat ved si chceme oddýchnut 🙂 presne tiez vysedavat v restike maly tiez by odbehoval a tak... 🙂

sympa1
18. jún 2012

pre všetkych ktori chcu do primorska 😉 je tu uzasne..more teplučke..ja som sa bala ci sa bude dat kupat a je teplejsie ako v bazene pri hotely 🙂 ,more je cistucne..mame aj vlny ale v pohode na špliechanie, sme na južnej plaži. plaž je čista, my chodime na free zonu bez platenia. plaž je cistucka...sama mušla 🙂 chodime do centra, veeela veeela obchodikov a nieje tu tak moc ludi tak je to o to lepšie 🙂

mirko
18. jún 2012

@sympa1 jooooj tesim sa,ze je tam teplucko, sice aj tu je akoby sme sa mali ugrilovat pomaly...my ideme 2, augusta, ale chodime na severnu, na juznu mame daleko...a veruze na tie obchodiky sa tesim, beriem si jeden kufor naviac na handry 😀......uzite si krasnu dovcu

cencula
18. jún 2012

sympa1 a kde v bulharsku ste? nech vám pekne dovolenka vyjde

vlasa
18. jún 2012

@sympa1 prosim ta a uz je vsetko urobene po tom orkane co bol vo februari?my ideme do grand hotela 😉 uzite si to poriadne 🙂 🙂 🙂

sympa1
18. jún 2012

@cencula sme na južnej plazi
@vlasa vsetko je tu krasne čistucke, nevidim ani špaky...len čiste more, uz treti den mame vlny ale nas to tešiii 😉

vlasa
18. jún 2012

@sympa1 dakujem 🙂 a severna je tiez ok?nevies kolko je od grandhotela juzna vzdialena nahodou?

sympa1
19. jún 2012

@vlasa no z grand hotela budete chodit asi na severnu, tu budete mat na skok, ale aj na juznu mozte prebehnut, nieje to daleko...aj ked este nieje celkom sezona tak plaž je plna..my sme ale trošku bokom na južnej kde mame klud ale chodime pozerat vsade . inak na severnej sme este neboli tak neviem povedat, zatial chodime len na južnu 😉

meruska
20. jún 2012

@sympa1 Kde ste menili peniaze? Oplati sa tam? Uctuju i neaky poplatok?

summerlili
20. jún 2012

sympa1 - prosím, nie ste náhodou v hoteli Prestige City II ? Keď píšeš, že ste na južnej trochu mimo. My sa tam chystáme presne o 10 dní 🙂 . Ako to vyzerá v hoteli ? Ak si naozaj v tomto istom, prosím, napíš bližšie.
ĎAKUJEM !!!

sympa1
20. jún 2012

@meruska menili sme v hoteli, lebo nam to radila aj delegatka ale ma tu najhorsi kurz asi ...v meste v zmenarnach je lepsi aj v bankach....ale su to desatinky takze velky rozdiel nieje.... nam dal v hotely za 1,90 a v meste sme videli za 1,95 a tak okolo

palomka
20. jún 2012

ake su ceny jedal a sluzieb tento rok v Bulharsku v porovnani u nas? voda, chjlieb, jedlo v restike, slnecnik a lehatko na plazi...atd atd...? dakujeeeem 🙂

aneti78
21. jún 2012

caute

tak ja zacinam hladat ubytko v BG, nie som rozhodnuta ci Sozopol, Ravda alebo Pomorie?? nemal by to byt drahy hotel, nieco mensie rodinne...dajte tipy ak mate, na nete je toho vela a nestiham.

mali sme nedavno navstevu z BG, troch znamych, boli u nas v Maxe a vraveli ze to co u nas stoji v eurach, u nich v levoch 😝 cize zhruba ako pred rokom.

jankaborka
27. jún 2012

@sue250 ahoj citala som par prispevkov z tejto temy a vidim ze s v&znas v BG,mohla by si mi prosim ta poradit,nepoznas nahodou Hotel GRAND HOTEL SUNNY BEACH?mame 2 deti 3 a 7 rokov je to vhodne letovisko alebo mam skor hladat nieco v primorsku?dakujem za info