Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

zanka8
3. jún 2013

@v555 dík za ochotu, ak môžeš poskytni mi bližšie info

ludmilka32
3. jún 2013

aj ja vas poprosim o nejaky kontakt ale ptrebujem ubytovanie pre 8 clennu rodinu, chceme ist autom dakujem

cencula
7. jún 2013

ahojte bol niekto z vás v štúdiu alebo v apartmáne? aký je medzi tým rozdiel prosím Vás? chceme ísť na dovolenku 8, čo by bolo pre nás výhodnejšie? ak má niekto skúsenosti velmi by mi pomohol, dakujem vám velmi pekne

legorka
8. jún 2013

@cencula ahoj, nie som si celkom istá,ale myslím,že štúdio je malé pre max 3 osoby a máš to všetko v jednej miestnosti t.j aj spáleň aj kuchynku...apartmán má aj niekoľko miestností, podľa toho aký veľký si vyberieš, resp. pre koľko ľudí.

marry258
7. júl 2013

@ada11 má hotel sredec na izbách aj vlastnú kuchynu?

rebesita
8. júl 2013

My sme si našli cez net ubytko v Obzore 26€ izba pre všetkých...tu je link http://altea.alle.bg/семеен-хотел/...takže v piatok balíme kufre a ideme smer BG 😀

ada11
8. júl 2013

@marry258 nie, nemá ....

marry258
8. júl 2013

@ada11 ani nejakú plotničku?

ada11
9. júl 2013

@marry258 my čo sme mali izbu, tak tam nebola ani plotnička a pochybujem, že niekde bola, lebo v hoteli boli raňajky, teda blízko hotela - treba prejsť pár metrov cez záhradu okolo bazéna, v reštaurácii ponúkajú normálne stravu, tak preto pochybujem, žeby niečo na varenie bolo k dispozícii. 😉 Ja si myslím, že naozaj nebueš musieť v BG variť..... my sme si kupovali palacinky, polievky, - vývar /výborný a kopu masa bolo v ňom/, kebab ......, sem-tam sme išli normálne do reštiky.....nič nám nechýbalo zo stravy....

marry258
9. júl 2013

marry258
9. júl 2013

@ada11 Ďakujem lebo my ideme taká skupinka vo štvrtok tam ale týžden pred odletom sme mali íst všetci do cestovky že čo a jako...a išli len dvaja...a oni povedali že tam je kuchynka,no a ja o tom tiež silno pochybujem..po prvé by nikto neriskoval že im dá hotel niekto do výbuchu a po druhé by prichádzali o kšefty...a v každej izbe aby to bolo,tak to nie

ada11
10. júl 2013

@marry258 my sme tú kuchynku nemali, ale možno pár izieb má, alebo ak majú apartmány, tak tie by mali mať, ale klasická izba.....pochybujem. Aj kamoška bola a tá tiež nemala.... My sme si brali rýchlovarnú konvicu a to bolo zo spotrebičov všetko....

zanka8
13. júl 2013

Tak, práve som sa vrátila z Bulharska autom - Sozopol. Ak potrebujete niečo bližšie, pýtajte sa.

cencula
15. júl 2013

ahojte bol prosím vás niekto v buharsku v primorsku v rodinnom hoteli Valex? odchádzame tam v sobotu na 11dní, dakujem za info.

nelicefo
21. júl 2013

Ahojte ,prosím Vás má niekto skúsenosti s hotelom Colosseum II v Slnečnom Pobreží? Vďaka...ešte prípadne z hotelom Sredec a Atos. 😉

mirip
24. júl 2013

@nelicefo Colloseum, je super je blízko, pred ním je už len nový hotel Blue Pearl /to je moj šampión,hotel č.1/ ale okrem toho nič moc,ak chceš výhľad na more musíš si priplatiť inak vidíš strechy okolitých obchodov a strava nafigu, dookola to isté a veľa kostí v jedle...akoby tobolo nejaké treťotriedne maso, 4* nebiem kde nabral

nelicefo
24. júl 2013

@mirip To si ma teda nepotešila ☹ Dnes sme vyplatili dovolenku. Ale tak uvidíme,z fotiek vyzerá ok a z recenzií čo som čítala spomedzi hotelov čo sme vyberali sa mi zdal celkom fajn.😅

nelicefo
24. júl 2013

Baby,letíte niektorá z BA 25.8 o 17:00? 😉

nikak23
25. júl 2013

@jankaborka ahoj, neviem ci som to spravne pochopila, ale byvate prosim v Hoteli dara v primorsku? resp. byvali ste? my sme vcera kupili dovolenku v tomto hoteli, posledne volne miesta v nasom termine, cez hechter, odporucali ho ako celkom ok. Mozem sa spytat ako sa Vam tam pacilo? nejake rady a odporucania na hotel a primorsko? letime 4/8 rano z BA a navrat 15/8. diky, Veronika

mirip
25. júl 2013

@nelicefo my sme si to tiež mysleli pokiaľ sa známy nevrátili a boli v ňom, ale závisí aj od toho aké malémáš deti, recenzie som čítala aj ja no nie každému sa dá uhovieť, niekomu sa páči inému nie, my sme mali vybraný vlani Marvel alebo Sunny Beach no nakoniec sme skončili v Wele, krásny, super strava ktorá vyhovovala aj mojim malým deťom,ubytko tiež super ale písaných bolo 250m od pláže a ha,ha,ha...schválne som to odkrokovala a bolo to 984krokov od pláže teda cca 750-800m, teraz je náš top hotel bellevue, je úchvatný a potom úplne nový hotel ktorý bol vlani prvú sezónu otvorený aj to len vraj od augusta Blue Pearl a je tam ultra all inclusive, priamo na pláži, kde máš slnečníky,lehátka a osušky zadarmo, strava a všetky bary v hotely a pred hotelom na páži zadarmo,úžasný výhľad na more, no tento rok nám ho zase vyfúklaa jedna ťava v cestovke na termín kedy môže mať muž dovolenku v práci a ho ponúka len Solvex a nikto iný tak snáď budúci rok sa tam konečne dostaneme

nelicefo
25. júl 2013

@mirip Ja už mám veľkú dcéru takže nejakú špeciálnu dovolenku pre deti nehľadám.Jej sa práveže páči to že to tam žije -diskotéky,mladí ľudia... 😀 Veď uvidíme ,možno ma to celé omrzí po dvoch dňoch 😀
Každopádne prajem veľa šťastia na termíny a určite sa vám to budúci rok podarí 🙂

jankaborka
26. júl 2013

@nikak23 ahoj ano boli sme tam minuly rok bolo super az nato ze sa tam strasne prasilo lebo rovno vedla hotela je velka draha pre stvorkolky co sme boli dost prekvapeny a v cestovke nam o tom nepovedali a hotel je zlozeny z 2 casti dara 1 a dara 2 pytajte sa do toho pri bazene je novsi aj zariadenie a my sme byvali na 1 poschodi ,mala spala na izbe cez obed a my sme sa kupali pri bazene,mali sme vysielacku,inak vsetko bolo supis, taky strasne tucny domaci tam bol ale uuuuzastny bol a mlady casnik-plavcik Valentin🙂pozri albumik https://www.modrykonik.sk/fotoblog/jankaborka/a...

jankaborka
26. júl 2013

@nikak23 ked sa pozries na tuto fotku tak v pozadi su 2 oranzove domy tak to su dara 1 a 2 a toto je fotene od tej drahy,su tam aj take skakacky a vsetko mozne proste hluk do rana https://www.modrykonik.sk/fotoblog/jankaborka/a...

nikak23
28. júl 2013

@jankaborka ahoj,dakujem za info,na tie kolotoce som sa konkretne pytala v cestovke,lebo som to niekde citala a bolo nam povedane,ze tam nic nie je,neuveritelne ako klamu!skusim to zmenit,resp.da sa to vydrzat?mame 3,5 maleho a tiez by som nebola rada,keby ten hluk rusil spanok.dik.V

tamulik
4. aug 2013

@v555 ahoj, mohla by si mi poslať kontakt na pani čo prenajíma úbytovanie? Museli sme zrušiť dovolenku, mne v práci preložili dovolenku a tak mame spolu s muzickom iba týždeň spolu, a deti treba ísť vyvetrat a tak hľadám niečo na nete. Zatiaľ Ďakujem za kontakt.

bberika
8. aug 2013

@zanka8 Ahoj.Celkom by ma zaujimalo ubytko,ceny, hotel pre rodiny s detmi z bazenom a nejakym ihriskom,more ci je ciste,teple a pozvolny vstu a ceny,cestovka...Vies poradit? Chystame sa s 21 mesacnym dietatom.Diky 🙂

zanka8
9. aug 2013

My sme išli autom, je to najlepší spôsob. Zastavíš kde chceš a cesta trvá s menšími prestávkami cez Srbsko do Burgasu cca 15 hod. Ubytko nájdeš bez problémou aj bez cestovky. Či už na súkromí, alebo hotel. Ceny rôzne. My sme bývali na súkromí /2x2 + kuchyňa a samostatné WC a kúpeľňa / s televízormi v každej miestnosti a klímou za 12€ na noc. Zoženieš aj lacnejšie aj drahšie. More je pre mňa super. Vstup pozvoľný, ale rátaj s vlnami. Jeden deň menšie, inokedy obrovské. More je teplé aj podnebie je príjemnejšie ako v Chorvádsku. Voda je čistá, samozrejme je tam piesok a ak máš vlny tak je rozvírený. Ak chceš ešte niečo bližšie vedieť opýtaj sa.

bberika
9. aug 2013

@zanka8 A co vecer?Ma sa kde poprechadzat,obchodiky,restiky,detske ihriska......V Sozopole je len jedna plaž? Je široka?Bez kamenov?

kikashdfyjgtyujh
12. dec 2013

chcem ist na dovolenku svojou dcerou 9 rocnou a manzelom neviete kam by sme mohli ist 🙂

kikashdfyjgtyujh
12. dec 2013

ale to musi bit niaka dobra dovolenka dcera sa uz tesi tak dovidenia
😔