Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

janka_pn
29. júl 2010

@janka_pn neviem to otocit 😝

janka_pn
29. júl 2010

@dakota14 tak to je pre family s dietatom supis 😉

dakota14
29. júl 2010

tak to je bol to príjemný hotel taký rodinny a vy ste mali moc hlasno z ulice mali ste aj veľké vlny

eweny
29. júl 2010

Baby,super ze ste sa ozvali..je fajn vediet akekolvek info o tom prostredi 🙂

janka_pn nuz ja zatial nemam s cim porovnavat,kedze to bude nasa prva dovolenka..je to tam vecer velmi hlucne?..ano viem,klima vie poriadne uskodit,ale ta je asi vo vsetkych hoteloch taka,nie?..ako ste boli spokojni s tym vasim hotelom?

dakota14
30. júl 2010

eweny my sme hlučno nemali ako som už písala mali sme hotelík vzadu a nie na tej promenáde tak ja ti v tomto neviem poradiť v každom hoteli nie je centrálne riadená klíma my sme mali samostatne a mali sme ju vypnutú netrebalo nám aj keď bolo dosť teplo tak sme dali trocha vyfúkať a potom sme ju znova vypli a s hotelom ja osobne som bola spokojná veľmi aj keď bol ďalej od pláže zas až tak ďaleko to nebolo a nemám mu čo vytknúť bol to hotel Black Sea*** sú v ňom apartmánové izby a potom druhá časť sa skladá z apartmánových bytíkov kde sú tuším dve miestnosti a je tam aj kuchynka na varenie my sme bývali len v tých apartmánikoch nevarili sme si mali sme tam len raňajky a obedy sme si kupovali na pláži aj to niekedy vôbec nič lebo ti nechutí v takom teple a na večeru sme chodili do reštaurácie kde sa nám zapáčilo alebo podľa ceny

janka_pn
30. júl 2010

@eweny my sme nemali rusno od ulice, ale izbu sme mali nad hotelovym barom, takze hudba bola tam, ale napodiv sme takmer nic nepoculi, okna a dvere dobre izolovali. klimatizaciu sme mali taku ako dakota.... Ten hotel, co si ty vybrala je uplne na tej promenade, ale centrum aj diskoteky su kusok dalej, tak nevie ako to je s nocnym ruchom... mozno keby ste mali vyssie poschodie, pre istotu. ale tie apartmanove domceky, by som asi brala ovela radsej ako hotelovu jednu izbu, ved popozeraj recenzie na: http://www.nadovolenke.sk/viewforum.php?f=132&s...

janka_pn
30. júl 2010

@dakota14 vlny sme nemali, ale plaz nic moc 😝 , chodili sme trosku dalej

dakota14
30. júl 2010

janka pláž sa tam ani mne moc nepozdávala dosť špinavá a voda tiež tie všelijaké hávede čo tam boli to v primorsku voda ako doma vo vani a na pláži nikde nič tam to bolo naozaj krásne len zas to mestečko no všade je to iné

janka_pn
30. júl 2010

@dakota14 jasne chapem, ale ked sa na to pozries, ze by si mala male dieta, tak potrebujes kludne byvanie, mozno kuchynku, blizko na cistu plaz s plytkou vodou.... to mestecko, diskoteky, si aj tak clovek moc neuzije 😝 😀 a v primorsku sa teda tiez dalo pekne posediet v restike, nakupit si, ist do parku na preliezky.... to je ineeeee 😅 😀 , aaach aj ja som bola mladaaaaaaa 😉 😀 😀 😀 😀 😀

janka_pn
30. júl 2010

@eweny alebo si vyber turecko, zevraj je tam fajin 😀

janka_pn
30. júl 2010

@janka_pn a primorsko bolo lacnejsie 😀 😀 😀

dakota14
30. júl 2010

tak to máš pravdu ked už máš dieťa tak prihliadaš na neho ja som dosť náročný turista ale zatiaľ kde všade sme boli tak všade sme boli spokojný čo sa týka ubytovania pláži miest a ostatných vecí aj cestoviek a dúfam že aj nadalej bude všetko ok ale ja si vždy všetko dopredu pozistujem inak skôr neobjednávam takže si dávam veľký pozor aj tieto diskusie sú super veľa sa tu človek dozvie a môže porovnávať 🙂

monika_123
30. júl 2010

@eweny vieš čo, podla mna to tam bolo dost hlucne... tam su same bary kde byvaju diskoteky a rovno pred tymto hotelom tiez byvala v bare diskoteka a tam hrala hudba poriadne nahlas aj do 2 v noci.neviem ci to bolo kazdy den,to si nepamatam. to je tazko sa rozhodovat, bud si priamo pri plazi a je tam teda rušno,alebo niekde dalej od plaze a tam bude zase klud... A plaz pred tymto hotelom je čistá, ziadne chaluhy v mori,co o niekolko metrov dalej bolo hrozne kolko tam toho bolo

eweny
30. júl 2010

@janka_pn turecko ani nahodou nechceme, aspon nie ako nasu prvu dovolenku pri mori..chceme skusit nieco blizsie 🙂

eweny
30. júl 2010

..som rada, ze tu pisete vase postrehy..este nemame rezervovany ten hotel, tak mozno nakoniec zvolime nejaky iny..

dakota14
30. júl 2010

eweny ja by som asi volila druhý skús kuknúť ten kde bola janka_pn

janka_pn
30. júl 2010

@dakota14 ten by som neodporucala 🙂))

janka_pn
30. júl 2010

@eweny a nechces radsej pozriet to primorsko? 😉

janka_pn
30. júl 2010

@monika_123 aj moj nazor 😝

dakota14
30. júl 2010

aha a čo sa ti nepáčilo na ňom Jani ešte si to tu nepísala alebo som si to nevšimla alebo nech skúsi tam kde sme boli my je to už na nej

janka_pn
30. júl 2010

@dakota14 ubytko vcelku ok, ale bazen bol pre tak male dieta prihlboky, to mi vadilo dost a plaz blizko hotela dost fuj 😝

dakota14
30. júl 2010

aha no my sme mali malý bazénik pre detičky super voda tak 20 cm max. ja som tam tiež ležávala a opalovala sa býval dosť prázdny počas dňa teraz myslím na moje dve kamošky ktoré tam práve teraz prileteli do varny a idú na slnečné prvý krát pri mori sú dúfam že im aspoň vyjde to počasie

monika_123
30. júl 2010

ked je už reč o bazenoch tak v tom Bellevue Beach, teda tiez nieje ten bazen vhodny pre deti.to bol bazen fakt pre dospelych na zaplavanie si,ale urcite nie pre deti.

eweny
2. aug 2010

Dobry vecer dievcata, ani nejak nebolo kedy sa tu ukazat..nakoniec padlo rozhodnutie a uz je objednana dovolenka v Primorsku a konkretne Penzion Lilia..je to sice bez stravy, ale to sa jednoducho poriesi 🙂

eweny
2. aug 2010

Ten hotel vlastne padol, lebo ten termin uz nebol volny a dalsie dva hotely, co sme zvazovali boli tiez uz obsadene, tak nam toto poradila pani z cestovky, dufam, ze nebudeme lutovat 😒

ak mate nahodou nejake info o tom penzione, alebo o tej lokalite..tak sup sem s nim 🙂 velmi rada si precitam 🙂

kosska3003
2. aug 2010

@eweny tam stravu vyriesis to je to najmenej a aj sa to oplati a nebudes aspon casovo obmedzovana a kedy idete mi ideme v piatok

janka_pn
2. aug 2010

@eweny my sme byvali asi 50m odtial... na plaz to mate max 3 minuty 🙂 a na druhu, tak 10-15minut. nie je to uplne v centre, co je fajn, ale do centra je to takych 8min v pohodickeeee. 🙂 do tej restiky v lilii sme par krat zasli na jedlo, celkom fajn. ranajky si kupujte v pekarnicke vedla penzionu zoro (tam sme boli) maju super vselijake plnene buchty. ale popytajte sa delegatky kde co je a ona vam to urcite ukaze 🙂

eweny
2. aug 2010

Baby, vy ste ale super rychle 🙂 dakujeeeeeeeeeeeem 🙂

eweny
2. aug 2010

@kosska3003 najskor sme chceli ist teraz v nedelu, ale ideme az 15.8. a kam presne idete?

eweny
2. aug 2010

@janka_pn a vy ste neboli na slnecnom?