Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

monky1
21. jan 2011

@sue250 spolahni sa, ze napisem, ak pojdeme
a k tym recenziam - na Elenu bola lepsia ako na Sv. Valentina, ale tam, kde jeden spokojny nie je, iny moze byt velmi, nie? 😉

sue250
21. jan 2011

este si pozri darne aj oni maju dobre hoteli www.darne.sk

monky1
21. jan 2011

@sue250 hm, myslis, ze je vela tych 12 dni s detmi ??? obe sojky maju zdr. problem, jedna ekzem, druha respiracne choroby, stale laryngitidy, priedusky, nadchu ... a citala som, ze pobyt pri mori je ucinny, len musi tam byt clovek aspon tych 10 dni

monky1
21. jan 2011

@sue250 ok, prestudujem, ak mi nieco padne do oka, opytam sa 😉

sue250
21. jan 2011

tak potom 12dni to urcite , ja 8 dni preto ze manzela to nudi(((((((((((((((((((((((((((((

monky1
21. jan 2011

@sue250 taak, pocula som co som chcela, mozem ist s kludnou dusickou spat 😀 😀
dakujem Ti dobra vila 😉
pozriem ten link a keby nieco, napisem 🙂

dakota14
22. jan 2011

bože baby ja sa neviem rozhodnúť či ísť či neísť máme to za 382 EUR už všetko v kope cez hechter na 11 dní treba sa prihlásiť do konca januára čo povieš sue250 je to dobrá cena je to letecky ale bez stravy už som zúfala neviem kam či to zobrať alebo čakať ja deti nemám išli by sme znova so segrou a s kamošmi 40 ľudí tak ako minulý rok super partia a odlieta sa 1. augusta

sue250 a vieš mi povedať napríklad počko v auguste aké bývavalo lebo nám minulý rok pršalo tri dni boli sme začiatkom júla na slovensku trópy a my sme v bulharsku ležali zababušený v posteliach

monky1
22. jan 2011

@dakota14 my to mame podobne - 388 evrikov 🙂 , len koncom augusta

to pocasie by aj mna zaujimalo 😕

sue250
22. jan 2011

dakota14 to je dobra cena a pre partiu to by som brala sak to super. pocasie vzdy bolo najlepsie v juli stalo sa ze v august uz bol vselijaky a jun aj september. zazila som aj to ked v roku 2004 u nas bola v juni strasna zima telefonovala som s mamou ze kuria a my sme tam mali 35stupnov a zas o rok neskor u nas bolo horuco a v bg v juni bola zima ze vsetky turnusy sa rusili a my sme lezali na izbach a kukali telku 😉
pocasie je tazko urcit to vam nezauric nik ale jul je najoptimalnejsi baby ak mate otazky pytat sa pytat sa
a este co sa tyka zmeny penazi baby len na hoteloch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! resp v primorsku je najlepsie pri hotel stop to je oproti hotelu spectral palace - hned ako busom pridete do primorska je po lavej strane, resp. belica, tisina vsetky hoteli maju zmenarni nikdy nie na ulici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠
este potom napisem kde by ste mali ist na vylety 😉

monky1
22. jan 2011

@sue250 este som nikde nenasla, ako daleko od h. Elena je juzna plaz a centrum ... viem len, ze severna je 200m 😕

sue250
22. jan 2011

oficialna stranka hotela elena. severna plaz 120m
http://www.vilabulgaria-elena.com/
nachadza sa na ulici zornica pozri si na mape
http://www.primorsko-bg.com/images/karta.jpg
blizko mora najdes ju malinkym ako mas hote napisane cislo 10bankom a hned pod nou je malym zornica a centrum je ulica 3 marta na mape to vyzera daleko ale to je takych 5 min- mozno najviac7 minut a na juznu plaz sa dostanes mostom zo severnej je tam nvoa cesta pre korculiarov a kociky))) este v roku 2005 nebola funguje tak asi 3 roky(((
POZOR:
bazen ma asi sv.valentin asi by som monky brala ten je krajsi poslem ti oficialnu stranku nie co maju slovenske ck nafotene, lebo podla mojich skusenosti maju neobycajnych fotografov raz som hladala hotel podla katalogu 2 hodiny a ked som prisla pred neho som sa s chuti zasmiala na fotke krasne zeleny a v skutocnosti des a hruza)))))))))))))) partnerske ck posielaju fotky do nasich ck tych najlepsich izieb ale slovaci ich nikdy nedostanu))))))))))))))ň
http://hotelsvetivalentin.dir.bg/_wm/diary/?df=46

sue250
22. jan 2011

a teraz pozeram ze su blizko hotela queen nelly naposledy sa tam dost stavalo, tam su hotely plamena palace a queen nelly to su uplne nakonci severnej plaze asi ja by som brala blizsie k centru 😉 ☹ a teraz som ta asi zmietla))))))))))))

sue250
22. jan 2011

asi by som brala flamingo teraz si spominam ze dorabal apartmany

sue250
22. jan 2011

no a co som nasla na bg strankach tak je riadne prerobveny
http://www.flamingohotel.no/index.html

monky1
22. jan 2011

tak a mam v tom riadny chaos 😀 😀 😀

monky1
22. jan 2011

inak mne sa ten Flamingo pozdaval viac ako Elena 😉 .... len si spominala, ze izby su male pre 2 + 2 deti
hlavne to prostredie okolo neho

sue250
22. jan 2011

monky pozri si hechter a penziony kapitan, lilia, zoro su na ulici 3 marta, to je blizko plaze a centra a su pekne kapitan som na bg nenasla len lilia

sue250
22. jan 2011

ale su aj vacsie izby len slovaci nemali take))))))))))))

monky1
22. jan 2011

pozriem,

este k tomu flamingu - tam asi deti zadara nemaju 😕
akurat v cene su uz ranajky

a hechter lieta aj z Ke?

sue250
22. jan 2011

deti asi nemaju zadara ☹

monky1
22. jan 2011

hm, skoda, ma to nadchlo, ze je taka moznost a 4 by sme sa zmestili do 1000€
a teraz tazko sa ide s cenou hore 😀

monky1
22. jan 2011

@sue250 hechter do lilia a zoro letecky z KE na 11 ci 12 dni nerobia ☹

sue250
22. jan 2011

ale ja som myslela kapitan ten robi 😉

monky1
22. jan 2011

@sue250 prave nan pozeram 😉 ... studujem ten cennik
ak dobre rozumiem, za starsiu by sme platili 189€ ako 3. osoba na lozku + 99 servisny poplatok + 20,4 € za poistenie???
a dospely - cena za zakladne lozko + servisny priplatok + to poistenie??

a co malicka?? bude matrok aj 2 - 3 mesiace 😕

sue250
22. jan 2011

no pozeram tu kalkulaciu nejaka je divna napis email do hechteru o nezavaznu kalkulaciu a uvidis. baby ja vam pisem svoje nazory ne ze budete mi nadavat ze co ste si vybrali 😉

monky1
22. jan 2011

@sue250 neboj, to urcite nie, predsalen mas to viac zmapovane ako ktorakolvek z nas 😉

vrta mi v hlave ten h. Flamingo - ale pocitam, ze za starsiu dceru by sme platili takmer 340€, v Elene 116€ 😕
a to uz je teda dost rozdiel

sue250
22. jan 2011

pozerala som aj alfatravel nepoznam tu ck ale tam ma tiez nejake penziony co poznam dajana , levteri

sue250
22. jan 2011

ale oni nelietaju z ke(((

monky1
22. jan 2011

a ta Elena preco vlastne nie???? 😕