Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

mirko
9. feb 2012

@maggie59 no ved prave, ze sa tam clovek trepe cez kadejake dediny, stacilo mi ked sme prvy rok isli dovolenkovat do BG, cez rumunov..no koniec.....srbsko nic len dialnica a ides stale... 😉 za 20hodin sa to da spravit aj s prestavkomi... 😲

ivana82
9. feb 2012

Ahojte, neboli ste niektora v Sunny Bay na Pomori? Premyslame s manzelom nad dovolenkou s drobcom a na Pomori nam bolo uz 2 krat fajn, no nas penzion, do ktoreho sme chodili uz nie je v ponuke. Dakujem za kazdu radu, nazor, pomoc 🙂

meruska
10. feb 2012

@ivana82 Ja som bola v Diane co je vlastne hned vedla. Sunny je na hned plazi ale vnutri sme sa neboli pozriet.

ivana82
10. feb 2012

@meruska dakujem velmi pekne za odpoved, dnes sme to zajednali, vyplatili zalohu a rozhodovali sme sa presne medzi Dianou a Sunny Bay. 🙂

meruska
10. feb 2012

@ivana82 my sme boli v Diane veeelmi spokojni 😉

sympa1
18. feb 2012

ahojte 🙂 my ideme prvy x ako cela rodina s detmi koncom juna na dovolneku. vybrali sme si primorsko hotel prestige city 2.poznate niektora tento hotel? citala som nejake recenzie ale nieje ich vela, vacsinou vsetko pozitivne 🙂 ,ideme letecky uz sa mooooooooooooooc tesime 😎 len sa trosku obavam ci nebude nejak chladno este a more studene

vlasa
20. feb 2012

baby,ako je to v bulharsku s crevnymi problemami?mate nejake skusenosti?

mirko
20. feb 2012

@vlasa my chvalabohu zatial ziadne.... a to tam chodime uz asi 5 rokov

abbey1
20. feb 2012

@vlasa Určite nič nehrozí. Je to krajina s približne ako naša. tak tohto by som sa určite nebála.

ja.nu.la
20. feb 2012

@vlasa my sme tiez nemali žiadne problémy. a to sme pili aj ich vodu, v drinkoch, v lade.....

vlasa
20. feb 2012

dakujem baby,dufam,ze to bude ok,ideme do primorska v auguste,nejdete niekto?

mirko
20. feb 2012

@vlasa ja ja ja....2ho odchadzame a 14 sa vraciame.... 😀

nelicefo
20. feb 2012

@vlasa My sme tiež nemali žiadne problémy 😉

vlasa
21. feb 2012

@mirko aj my tak ideme 🙂 do grand hotela s globtourom.a vidim,ze mame rovnako stare deti,mohli by sme sa tam stretnut 😉

mirko
21. feb 2012

@vlasa super, my ideme do gardenie..to je hned vedla.... 😀

vlasa
21. feb 2012

@mirko a je to naozaj tak daleko k moru ako pisu?a ide sa po ceste?

mirko
21. feb 2012

@vlasa toto som videla na facebooku, rozmetalo to salsa bar, minuly rok tam vystupoval Rytmus, asi treti den nasho pobytu....
na plaz sme zacali chodit autom, a pekne po ceste, pri plazi je parkovisko, a da sa zaparkovat..ale ked clovek pride neskor, tak potom neni kde....

vlasa
21. feb 2012

@mirko no,my letime,tak auto nebudeme mat k dispozicii ☹ ved uvidime 😔

mirko
21. feb 2012

@vlasa jaaaaj 😀 ...my sme chodili zo zaciatku pesi, no ale s 2 detmi, kocik, hracky na plaz a dalsie veci trepat v rukach tak to bolo moc...

nelicefo
21. feb 2012

@mirko a to ste asi chodili na tú južnú pláž však? 🙂 Alebo na tú "north beach" až tam pri Perla Beach? 🙂

mirko
22. feb 2012

@nelicefo nie, my chodime na severnu plaz........

sue250
26. feb 2012

novinka leta 2012 smartwings ponuka lety z blavy a kosic do burgasu cena letenky 200eur o 100eur lacnejsie ako solvex a ubytko sa vzdy najde lacnejsie. 😉

sue250
26. feb 2012

a pozrela som si ubytko v sarafovo je to cez cestu z letiska cize blizko ziadne dve hodinky cakania na letisku z hotela ked vas zbiera ck od rana))) ubytkop vas vyjde 140 eura apartman , a dovca pre 3 osoby c juli 700 eur co je super tu je hotel http://www.kedara-hotel.com/ izba vyjde na 20eur cize 10eur na osobu mala som moznost si pozriet sarafovo davno je trochu kalnejsia voda na plazi je blizko burgasu ale ceny o polovicu lacnejsie ako na slnecnom, a ked som si pozrela hodnotenia tak si to pochvaluju.

vanillaice
26. feb 2012

@sue250 Ahoj Sue davnejsie si tu hodila link na hotel extasy v primorsku a velmi sa nam pacil. Chceli by sme ist autom a neviem sa rozhodnut ci ist cez cestovku alebo si izbu zabookovat na ich stranke. Ideme s malymi detmi ( 5,5 a 1,5). Bojim sa ze ked deti ochoreju alebo nieco podobne je fajn mat po ruke delegata ale zas som nenasla moc cestoviek kt. ponukaju tento hotel, neviem preco ani na bookingu.sk sa neda rezervovat. Pozes mi prosim poradit? vdaka

sue250
27. feb 2012

ahoj vanillaice pozrela som si to http://www.primorsko-extasy.com/cz/ mas to aj v cestine, niekedy to mala nasa ck jazzwelt ale uz nema takze co ti poradim bookni si izbu cez ich stranku mas to na sto percent v ziadnej ck na slovensku nemas istotu ze to aj dostanes)))) zvaz si cestu benzinu tam a spat a zvaz si tie letenky z blavy cez smart wings, alebo este co ti odporucim od jula zacina chodit vlak z blavy co mas najlepsie lepsie ako auto cize prides do burgasu a da sa dohodnut s tymi v hoteli ze pridu po vas na stanicu tusim ze pre 4 stoji cesta tam aj spat 245eur, a lekara sa neboj tam to zozenies a v primorsku mas polikliniku tak sa neboj a pri najhorsiom v centre je agentura alexandria ceska ti pomozu neboj sa aj v hoteli ti pomozu tu si daj mapu cize karta a tam mas polikliniku zakreslenu http://www.primorsko-bg.com/?lang=bg&v=map a aj za hotelom pri poste v centre mas male stredisko ked si das mapu a 10 je tam zakreslena taxi tak hned je hotel extasy 😉

sue250
27. feb 2012

pozerala som na hechter a tma to vyjde draho zober si ze trojka izba ta vyjde 375 eura na 10 dni pre vsetkych a hecter pyta 160eura na osobu a zober si vlak 245 cize vas vyjde dovolenka v juli na 600eur co je slusne 😉

sue250
27. feb 2012

oprava 339 na 9 noci a dieta do dvoch rokov zdarma resp. si popytate postielku alebo si vezmete a mate to gratis 😉

vanillaice
28. feb 2012

@sue250 takze teda odporucas hej? Videla si hotel alebo mas o nom viac info? docitala som sa niekde na recenziach ( nie je ich vela) ze bazen sa da vyuzivat v susednom hoteli myslim Perla beach je to pravda? Ta cena sa mi nezda je tam cena 70 lv na noc + deti gratis, to je cca 350 eur na 10 noci nie? a ja si mozem sama vubrat kolko noci ostanem ked pojdeme bez ck, vsak? inak si zlata ze nam davas take vycerpavajuce info, vdaka.

sue250
28. feb 2012

s tym bazenom neviem ale vzdy sa da dohodnut, ak ides cez ck je to 9 noci, ))) a ked sama ty si samozrejme mozes vybrat kolko chces mali sme rodinu co byvali na sukromi mesiac) 😉 videla som ho bola som v nom ale ostatne viem len z recenzii.