Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

dakota14
24. júl 2010

kosska3003 nemôžem mať albumy s dovolenkami lebo sa to netíka stránky deti s mamičkami jeden som mala admin mi ho schválil ale ked mi začala jedna mamička vypisovať že to sem dávam ked sa to netíka toho čo má tak som to radšej dala preč ale určite baby boli radi lebo videli ako to tam je konkrétne som dávala Lignano a písali mi pekné komentáriky ale sme všeliaky ľudia a je to aj v pravidlách že také albumy sem nepatria tak preto jedine tú jednu fotku sem môžem hodiť

kosska3003
24. júl 2010

@dakota14 jaj na to som zabudla a blizko coho je ta restika aby som ju nasla

dakota14
24. júl 2010

musíš ísť smerom k grand hotelu primorsko ale nie úplne dole ideš okolo hotela belitsa a kúsok dalej nalavo je hotel queen nelly nedá sa prehliadnúť hlavne ten grand hotel primorsko ten je tam najväčší alebo mi napíš kde budete ubytovaný a ja ti poviem presnejšie ale takto by ste to mali nájsť my sme to prvý deň hladali našli sme len takú tabulu a pri nej sme sa otočili a že sme to nenašli tak sme šli späť a potom sme to išli hľadať na druhý deň a stačilo sa otočiť dolava a tam to je vidieť visí tam aj slovenská zástava to sa tiež nedá prehliadnúť asi sme boli už unavený tak to nikto z nás nevidel.

kosska3003
24. júl 2010

ja budem ubytovana oproti aquaparky hotel Julia ale diky hadam najdeme

dakota14
25. júl 2010

aha no tak ked pôjdete hore cestou tak stále rovno k tomu grandhotelu primorsko budete ho hned vidieť a potom tam na lavo hladajte tú qeen nelly a tam zabočíte to nájdete prajem príjemnú dovolenku a nech vám vyjde počasie

sue250
25. júl 2010

daki kosska musi ist od julie smerom za jej hotel nie do centra, lebo ak pojde do centra tak asi 200m od awuaparku je taka restika po lavej strane ma murovany mur a klenby a pred nou je odbocka do lava az pride k tisine a tam niekde za tisinou je queen nelly a grand hotel ci nie? oprav ma ak sa mylim. 😉 joj daki tak ti zavidim.

aneti78
25. júl 2010

ahojte

tak nam sa to blizi, v sobotu ideme 😉 a je tam vraj pekne a na august hlasi horuco, co mam info od kamosov z BG.

sue, ty mozno budes vediet, je v kraneve dostatok bankomatov? lebo mame vyber zadarmo,tak by sme si radsej az tam vyberali levy. dik.

kosska3003
25. júl 2010

@dakota14 diky no uvidime a tesim sa ako male decko tak dufam ze vsetkobude ok

lidija3
25. júl 2010

kosska tak zelam prijemnu dovolenku!!!a dakota to bistro bratislava o tom som nevedela.skoda pocujem to prvy krat.neva mozno navstivime niekedy nabuduce.

dakota14
25. júl 2010

čafte baby sue ano musí ísť za hotel nie do centra preto som napísala aby išla hore kopcom pri aquaparku a tam hore keď výjde tak zbadá ten velikánsky hotel primorsko a ked pôjde k nemu tak tam to bistro určite nájde je to tam jednoduche také malé mestečko

aneti78 tak držím palce aby vám to počko vyšlo nám pršalo tri dni vkuse nič príjemné ale inak bolo super

lidija3 to bistro je fajn my sme tam stretli kuchára dokonca pochádza z našeho mesta taký mladý chalan a tie baby servírky tiež super vždy sme sa dobre porozprávali kedže sú tiež slovenky a nemusíš v inej reštaurácii komunikovať ako opica rukami nohami ale niekde rozumeli celkom dobre určite ak tam ešte pôjdete a to bistro bude fungovať tak tam zájdite kuknúť a je tam aj bistro praha a nám dávala delegátka také zlavové kartičky do toho bistra 15% a v nejakom určenom čase bolo až 25% zlava takže ešte z ceny dačo dole ale je tam lacno takže ani sme to nejak nevyužívali ale vždy ked sme tam šli tak sa nás opýtala že či máme kartičku a vždy nám odčítala zlavu a potom ku koncu už automaticky bez kartičky všetci slováci tam chodili fakt sa tam človek cítil ako doma v nejakej reštike

my sa už tešíme znova o rok uvidíme kam nás vietor zaveje možno to bude práve a znova Bulharsko všetkým vám prajem aby vám vyšli dovolenky ale hlavne to počko my sa kúpeme už len v bazéniku v týchto horúčavach a spomíname na krásne chvíle na dovolenke pridám aj nejaké foto pre inšpiráciu

kosska3003
25. júl 2010

diky baby budem hladat a isto najdem ved to nieje velke ako bratislava

slsp
27. júl 2010

Viete o nejakom hotely, kde ponúkajú 2 prístelky? Pretože apartmán je nemožné zohnať...

dakota14
27. júl 2010

ahoj slsp tu na tomto odkaze chod nižšie je tam veľa hotelov a skoro každý má dve prístelky a sú tam aj apartmány alebo štúdia s dvomi prístelkami http://www.hechter.sk/bulharsko/letovisko-Primo... len či to je ešte voľné to neviem treba sa informovať v cestovke a toto je konkrétne primorsko klikni si aj iné letoviská všade to nájdeš len treba poriadne pozerať a čítať určite niečo nájdeš 🙂

eweny
29. júl 2010

Ahojte, trosku som vas pocitala, kedze sa aj my rozhodujeme pre dovolenku v Bulharsku..drobec bude mat 2 roky a je to nasa prva dovolenku pri mori, tak by sme nechceli byt sklamani, hoci viem ze stat sa to moze..

Chcela by som sa opytat, ci vie niekto nieco ohladom hotela Bellevue Beach na Slnecnom pobrezi?..ten sa nam tak pozdava 🙂 dakujem, ak sa niekto ozve..

monika_123
29. júl 2010

@eweny ahoj my sme boli minuly rok hned vedla toho hotela mali sme spolocny bazen 🙂 ja ti viem len povedat ze je to hned na palzi,prejdes len cez cestu, je tam dlhaaa promenada s kopou restauracii a obchodikov... takze ja by som sa tam vratila 🙂

eweny
29. júl 2010

monika_123 dakujem velmi pekne aj za taky postreh 🙂

dakota14
29. júl 2010

eweny tento hotel má dobré recenzie ale čo by mne nevyhovovalo keď máš drobca tak to že je centrálne klimatizovaný aspoň je tak napísané ale inak v pohodke určite sa vám bude páčiť

janka_pn
29. júl 2010

@eweny ano, ten hotel vypadal byt pekny a pred nim bola hned celkom fajn plaz, tym myslim, ze koncili pri brehu kamienky a bol len piesok 😉 , len ked som tam ja teraz bola, tak boli chaluhy, tak neviem ☹ a viem o troch detoch co na slnecnom ochoreli na daku brusnu virozu s horuckami ☹ , ale je to mozno len zhoda nahod 😔

janka_pn
29. júl 2010

@dakota14 ano ta klima je "svinstvo" ale skus si zistit na nete, cez recenzie, ze kedy ju zapinali a vypinali a ci bola pustena na silno... my sme boli hotel bora bora

janka_pn
29. júl 2010

to vyssie patrilo eweny 🙂

janka_pn
29. júl 2010

ale ako som uz spominala, nam sa viacej s dietatom pacilo v primorsku.... ale to je len osobny nazor 😅

dakota14
29. júl 2010

janka_pn o akých kamienkoch píšeš my ked sme boli tak žiadne kamienky neboli samý piesok všade kde si sa kukla možno dáka novinka 😀

janka_pn
29. júl 2010

@dakota14 no vy ste boli asi z druhej strany 😀

dakota14
29. júl 2010

z druhej strany myslíš z druhej strany toho hotela ale šak pláž tam je len jedna

ada11
29. júl 2010

my sme sa 27. 7. vrátili z dovolenky v Bulharsku, boli sme na slnečnom pobreží v hoteli Sredec a bolo super, išli by sme zase, aj more a pláž boli čistučke 😉

janka_pn
29. júl 2010

@dakota14 ved hej, ale sli ste az na koniec? kde bol rezort Helena a aj dalej? 😉 ono cela plaz bola piesok, ale potom tam dalej, boli pri vstupe do vody kamienky, pripnem foto 😀

dakota14
29. júl 2010

aha nie tak daleko až nie my sme si vybehli len na to molo oproti Victoria palace a dalej sme nešli lenivci 😀

janka_pn
29. júl 2010

@dakota14 jaaaj, tak to je uplne daleko 🙂 a mali ste tam ruch z centra? diskoteky a tak?

dakota14
29. júl 2010

nie ticho ako v hrobe my sme mali hotel 500 m od pláže vzadu pri hlavnej ceste za ním už nič nebolo len pohorie stará planina 😀

janka_pn
29. júl 2010

@janka_pn kamienky vo vode 😀