Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

luckagu
23. apr 2012

@mirko Ďakujem pekne.

lucinka1104
31. máj 2012

@luckagu ja som teraz našla stranku kde píšu že bulhari akceptuju zapis detí do pasu ,my sme im ale dali spraviť ideme do Sozopolu

lucinka1104
31. máj 2012

@mirko a vy kedy idete ?Aj my ideme autom

mirko
31. máj 2012

@lucinka1104 oni mozu akceptovat, ale srbi alebo rumuni nemusia...to je to...
my ideme 2.8 do primorska..

aneti78
31. máj 2012

@lucinka1104 kam do sozopolu? aj ja chcem ist tam a tentokrat tiez autom...uvidime

lucinka1104
31. máj 2012

@aneti78 nejaké sukromne ubytko 100 m od mora vola sa myslím MGM a kupať sa chceme chodiť na zlatu rybku vraj je tam klud a krajšia pláž je to 3 km od sozopolu ale aj na hlavnu plaž pôjdeme chceme isť 23.7 a vy?

aneti78
31. máj 2012

no ja som nasla toto: http://www.lagunabeachresort.net/gallerybg.php
vyzera to super,ale drahe. teda ani nie ak je to all incl., len tento rok je nizsi rozpocet 😔

meruska
2. jún 2012

Akú máte skúsenosť v Primorsku s komármi. Je potrebné mať so sebou repelenty? Vďaka 😉

mirko
2. jún 2012

@meruska pre istotu my berieme, ale myslim ze zatial sme ho nepouzili ani raz....

janulabj
4. jún 2012

čaute baby,
po roku k vam opat idem nakuknut,
premyšlam že tohto roku opat Bulharsko 🙂 kam idete?

sympa1
5. jún 2012

@janulabj my ideme uz za 2 tyzdne do primorska 😵 straaasne sa tesime..ideme tam prvy x a modlim sa za dobre pocasie

janulabj
5. jún 2012

@sympa1 kde budete byvat? primorsko je užasne :D

sympa1
5. jún 2012

@janulabj prestige city 2 dufam ze sa nam bude pacit, lebo manzel povedal ze ak sa mu nebude tak ho tam uz nikdy nedostanem 😅 a do bulharska ideme 1x a vy kam idete ?

janulabj
5. jún 2012

@sympa1 my sme boli v primorsku 2 x a stačilo, ale len preto že to tam pozname naspamat....nie žeby sa nam tam nelubilo 🙂
tento rok ešte premyšlam, stale neviem 🙂

meruska
5. jún 2012

@sympa1 potom napis ako bolo, idete asi ako prvi 🙂 my ideme do QN 3. jula

sympa1
5. jún 2012

@janulabj aha tak to tam uz poznas ...myslis ze budeme mat kam tam chodit s detmi? v nasom termine este niesu animatori, aj ked nemyslim zeby sme to na 100% vyuzivali....mozno len keby nebolo dobre pocasie...
@meruska napisem 🙂 ideme skor lebo nas to vyslo dost lacnejsie, dufam ze neolutujeme

meruska
5. jún 2012

@sympa1 napis ci uz bolo teple more a tak, proste vseeetko ma zaujima, ideme tam tiez prvy krat a tiez sme vzali skory termin kvoli cene, a hlavne ze maly nebude mat este 2 roky tak ma vsetko zadarmo 😀

lucinka1104
5. jún 2012

ja viem možno ak bude teda ešťe volné zabezpečiť ibytko v Sozopole my ideme 23.7hhh

sympa1
5. jún 2012

@meruska fiiiha.to ste dobre vystihli 🙂 my sme zas vystihli valentinsku zlavu 50 % na jedneho dospeleho a plus 17 % skory nakup na vsetkych. vas hotel je tiez primorsko ze? sa mi zda...ale pri severnej plazi asi

kaila1
5. jún 2012

@sue250 Ahojky, vieš mi dať nejaký konkrétny tip na lacné ubytovanie v Achtopole?Dakujem

meruska
5. jún 2012

@sympa1 vystihli ste super ceny, my mame 30% zlavu na oboch a Timko ide zadarmo teda mame to na 11 dni s ranajkami za 860€

meruska
5. jún 2012

@sympa1 ano je v Primorsku pri severnej plazi 😉

sympa1
5. jún 2012

@meruska my sme na juznej plazi a napriek odhovaraniam sme si dali all inkluziv, neviem ideme tam prvy x a nas hotel nieje priamo v centre primorska takze nechcela som riesit kazdu flasu vody ci kazde jablcko s detmi zhananim po obchodoch..uvidime

janulabj
5. jún 2012

@meruska super cenu mate,isto sa vam bude pačit, och hned by som šla do Qn 🙂
bude tam vela čechov, je to ich velmi oblubeny hotel,a v čechach je vyredany už v januari, a za ovela drahšie.
zase bola sranda, ako sme tam boli my, tak všetko slovaci dochodci z našho turnusu , len my rodinka 🙂 a odchod v noci o tretej bol,, uchvatny,, .

meruska
5. jún 2012

@janulabj @sympa1 @mirko baby, práve som sa tak nazlostila, až mi je do plaču. Pred 10 min. mi došiel mail, že časť izieb v hoteli je technicky znefunkčnená a nie je isté, či sa situácia do začiatku sezóny vyrieši. Vzhľadom k tomu nám zmenili QN za hotel Perla Plaza. Čo hovoríte na ten hotel, ani neviem čo mám robiť. Zrušiť dovolenku alebo ísť i do tohto hotela?Poraďte prosím a ak viete niečo o hotely Perla Plaza dajte mi vedieť. Ďakujem 😢 ☹

janulabj
5. jún 2012

@meruska ahoj, neruš dovču isto nie.....
perla plaza je podobny, ako navonok je QN krajší, no zaklad je že aj ten ma bazen, aj ten ma detske ihrisko, nevyhoda že je pri ceste,je to komplex hotelov a spoločny bazen, toto sa nam nelubilo že vela ludi na bazen, no uvidiš, denne sme okolo neho chodili, su uplne blizko pri sebe, v podstate aj na plaž mate bližšie,myslim že by si ozaj nemala rušit. isto si užijete 🙂

terina25
5. jún 2012

chcem sa len opýtať,či dávate robiť deťom pas.lebo s tými informáciami ohľadom pasov je to také všelijaké.aby nebol potom problém. 😒

sympa1
5. jún 2012

@meruska no to ma mrzi!! na poslednu chvilu takato imformacia...mna by tiez porazalo...sice nepoznam ten hotel ale urcite by som si na tvojom mieste najrv pozistovala na internete vsetko o hoteli hlavne recenzie a potom sa rozhodovala.. ☹ ale v tejto chvili ste uz urcite rozhodnuti..dufam ze vam tam bude tak skvele ako sa tesite
@terina25 ja som pre isotou dala urobit dcerke pas, aj ked mi sa len 1 den po tom termine ,kedy je ten zakon uz pravoplatny, vraciame...ale tych 8 eur mi nestoji za to..ze NAHODOU by mal byt problem pri navrate domov...a pas potom uz vyuzijeme aj inde ked pojdeme.

janulabj
7. jún 2012

@terina25 aj ja som mu davala robit.