Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

livka299
22. mar 2014

Dokonca cez Booking sa prepláca, to nám potvrdila pani, u ktorej sme si bookovali ubytko v Maďarsku. Dala nám kontakt priamo na seba...

adikad
22. mar 2014

@duska88 to ste mali obojsmernu letenku za 150€ ?

duska88
22. mar 2014

@adikad ano samozrejme

junovka
23. mar 2014

@duska88 a letenky si zohnala cez net?Ak ano, tak si si mohla zadat aj datum spiatocnej letenky??Ja som nad tym uvazovala, ale keby sa dalo z KE?Viete mi tiez nieco poradit?Dakujem.

duska88
23. mar 2014

@junovka ano, daj si stranku pelikan.sk hore vlavo kliknes na letenky a navolis si letisko, odlet, navrat..

kristy1111
2. máj 2014

Ahoj baby🙂 my chceme isť tento rok na Slnečné Pobrežie, ale ide nás 12 :O :D chceme isť bez cestovky...viete mi poradiť nejaké ubytko blízko mora??? Ďakujem....

nastasja25
9. máj 2014

baby,poprosím ,bol niekto už v Marina Beach v Djuni??ak áno,poprosím bližšie info,dik 😉

andreea2
13. máj 2014

@mirko ahoj mozem sa opytat,kolko vas bude osob a kolko stoji ubytovanie?zhanam nieco cez net,ale akosi sa neviem v tom orientovat,minuly rok sme boli v chorvatsku a to tiez na mieste ,kde boli znamy,takze sme vedeli do coho ideme...a bolo super...a teraz by sme skusili bulharsko ..dik za info..popripade nejaky link..vdaka🙂

cencula
14. máj 2014

ahojte tento rok, ideme do Bulharska do Obzoru na blink. Letenky - síce neviem či ich dostaneme, lebo malému končí pas 29.6.2014 a letenky sú od 18.7. - 31.7.2014 v sume na jedného 210euro. aká je to podla vás cena? Cena je so všetkými letiskovými poplatkami aj s batožinou na osobu. Ubytovanie hádam zoženieme nejaké lacné, idú tam pred nami známi tak tí nám zabezpečia. Dakujem za odpovede

ivika24
16. máj 2014

@vnika

Ahoj, prosím ťa nejaký kontakt na to ubytko v Cernomorci nemáš? My chceme ísť tiež v auguste na dovolenku letecky len nemáme ubytko. Chceli by sme nejaký apartmán, super by bolo keby to bolo bližšie pri mori.
Ďakujem

timka82
20. máj 2014

chcem otvorit tuto temu,nakolko sa chystame na dovcu do Bulharska,potrebujem radu pripadne info,alebo konkretnu osobu,co ma kontakty.chceme ist do Sozopolu 2 rodinky-cize 4 dospely a 6 deti.zhaname ubyovanie ,niekde u sukromnika a pod.,nase predstavy nie daleko od plaze a aby sme mali nejaku spolocnu kuchynku alebo aspon terasu a kde opekat.prosim ak ma niekto nieco odskusane pripadne kontakt na nejaku osobu,link alebo podobne tak sa mi ozvite.alebo nemate niekto nejkau stranku ,kde sa hlada ubytko .Zuzana
82timka@azet.sk

cencula
21. máj 2014

kde je lepšei aj lacnejšie v Obzore aelbo v Černomorci? ako je najepšei dostať sa z letiska z Burgasu do Obzoru? taxíkom alebo autobusom? My máme len letenky do Burgasu kúpené a začínam mať strach ako sa do Obzoru dostanem - lebo tam zatial máme ísť na pláne,

maryem
22. máj 2014

Ak mate zaujem, pozrite, kamoska prenajima apartman:
https://www.facebook.com/zuzana.kristofova/medi...

wieruska1
23. máj 2014

Ak by mala nejaka mamicka chut pridat sa so svojim drobcom ku mne a mojej malej a k @vnika a jej chlapcovi do bulharska posledne dva augustove tyzdne ozvyte sa. Rady uvitame spolocnost

janula10
23. máj 2014

Je v BA jedna cestovka ktora vybavuje aj iba ubytko ci uz apartman hotel alebo len dopravu.... 😉 Pokial sa rozhodnete ist hocijakou prepravou aj s hotelom tiez maju super ceny my chodime uz 10 rokov 🙂 Bulharsko je TOP

timka82
29. máj 2014

@v555 ahoj nemozem ta poprosit o kontakt na tu pani,pripadne foto nejake?? Zuzana

timka82
29. máj 2014

@zanka8 ahoj mozem poprosit info o ceste a nejake ubytko poradit,cenu pripadne kontakt alebo foto?dakujem Zuzana

zanka8
29. máj 2014

@timka82 Ubytko zoženieš všade cca za 10 až 12 € na noc/osoba. Pozeraj sa hlavne po destináciách ako Černomorec, Sozopol resp. okolie Burgasu. Je tam pekne a ceny ako u nás. Slnečné, Zlaté, Albena sú pre nás drahšie - sú stavané na Nemcov a pod.

zanka8
29. máj 2014

@timka82 Pozri si www.lacnebulharsko.sk
Tá pani ti dokáže zabezpečiť ubytko s dopravou aj bez nej.

vnika
30. máj 2014

Musim suhlasit so zanka8, ze okolie Burgasu je lacnejsie ako okolie Varny. Sozopol, Cernomorec su krasne miesta. Len hlavne v Sozopole je traba dat pozor na ubytko, lebo aj ked niekto povie, ze je kusok od mora, alebo je na more vidno z balkona, v skutocnosti sa moze stat, ze dostat sa na plaz moze byt fuska, lebo Sozopol sa velmi rozrasta, aj po kopcoch a cesty, niekedy skor cesticky su dost klukate.

nanulik
31. máj 2014

ahojte dievčatá, nedávno mi drahý nasadil chrobáka do hlavy že by sme mohli ísť na dovolenku, ako destináciu sme vybrali bulharsko. ale letecky to je nad naše možnosti. Takže mám dotaz aké je to cestovať busom s 3,5 ročným. dá sa to zvládnuť? kolko tam trvá cesta... dakujem

bubu84
31. máj 2014

@nanulik Busom Bulharsko nikdy viac aj ked som tam bola uz dost davno a par ciest busom som absolvovala, neviem ako to je teraz na hraniaciach, ale do Bulhraske sme uz aj 48 hodin cestovali ☹ skus si pripadne pozriet aj cestu vlakom viem ze aj tak zvyknu ludia cestovat a to je urcite pohodlnejsie

nanulik
31. máj 2014

@bubu84 no vlakom by to mohlo byť v pohode, pozerala som tu stránku čo tu dala @zanka8 ... skusim ešte niečo popozerať...
ja sa tej dlžky ani velmi nebojím, ide mi skor o malého... ale uvidím možno drahého ukecám na chorvátsko. tam to je predsa len kratšie...

anina716
5. jún 2014

@nanulik ahoj, my sme boli v bulharsku pred 4rokmi autobusom, ked mala dcera 2a tristvrte roka, isli sme traja - aj s priatelom, cesta az na Elenite (za Slnecnym pobrezim) z Považskej Bystrice. Sli sme cez Srbsko, cesta trvala 25,5hodiny so vsetkymi prestavkami a statim na hraniciach. Dcerka to prezila uplne v pohode, rano sme vyrazali o piatej, takze hned zaspala v autobuse, cez den bola ok, ziadne place, behanie po autobuse a pod. Bola uplne kludna. A noc takmer celu prespala, samozrejme s nejakymi prestavkami.
TAkze ak ste zvyknuti s malym sem-tam chodit autom alebo autobusom na trosku dlhsiu cestu, a zvlada v pohode, tak urcite zvladne aj cestu autobusom, cestou uvidi nieco nove, najma cez Srbsko sa bolo aj na co divat z okna, a potom v Bulharsku take zaujimave cesticky boli tiez. Ja teda odporucam.
Ale ak by sa dalo ist vlakom, urcite nevaham, a idem vlakom, o tom uz ja osobne dlho uvazujem, aj ked tento rok uz ideme bez deti autom na Slnecne pobrezie. Pocula som, ze vlaky su aj dost drahe, vraj sa potom uz oplati viac lietadlo. Ak ste uz niekto boli vlakom, dajte vediet....dost ma to zaujima... 🙂

alenanr
11. jún 2014

@bielalady
ahoj, tu mas zaujimavu ponuku do toho hotela, su tam celkom fajn ceny
http://www.dobredovolenky.sk/hotel/burgas/mpm-r...
🙂

erika5025
16. jún 2014

nemate nahodou nejaky kontakt na ubytovanie v primorsku?dakujem 🙂

blahowoman
18. jún 2014

Ahojte ja tiez rozmyslam nad Bulharskom,lebo v Chorvatsku sa mi nechce hladat pieskove plaze. Mame 2,5r syna. Poradite mi nejake miesto,ubytko a ci tam varit alebo sa tam nejak prestravujeme?

2xmama
21. jún 2014

Prosim Vas, neboli ste v hoteli Kotva na Slnecnom pobrezi? Ideme v juli, uz teraz mam zaludocne problemy zo strachu, ked vidim spravy o pocasi. Ideme 3 dospeli a dve deti do rodinnej izby. Mam zbalit aj rychlovarnu kanvicu na prevaranie vody? Neviete niekto, ako vyzera ta rodinna izba? Velmi dakujem za kazde info.

tina2
21. jún 2014

@cencula odporúčam taxík a ceny v Obzore sú Ok 😉 Kde budete ubytovaní?

cencula
22. jún 2014

tina2 v Obzore v súkromí p. Georgij