Dovolenka v Bulharsku. Ako nájsť ubytovanie bez cestovky?

xxmargaretka
30. apr 2008

ahoj baby..
potrebujem info ci sa da ist do bulharska bez cestovky ci tam clovek najde v pohode slusne ubytko..vopred dakujem za odpovede..

barcelona94901
30. dec 2012

@ella1980 koniec augusta

cencula
31. dec 2012

prosím vás kde v Bulharsku je najlepšie pre deti, v Kittene sme boli, tam bolo super, na zlatých pieskoch sme boli tam nikdy viac a slnečné pobrežie nechcem. Ďakujem za radu, na ktorú oblasť sa zamerať

halit13
2. jan 2013

@cencula primorsko

cencula
2. jan 2013

dakujem velmi pekne halit13

inmaza
2. jan 2013

OBZOR je super a ubytko rano prides a prejdes sa zatial sme vzdy nasli a to tam ideme uz 5 krat 😎

ella1980
15. jan 2013

@aneti78 jedna cestovka mi odpisala, ze mi predaju len letenky ale ta cena!!! 2 dospeli 2 deti 1000 eur. Tak to sa ozaj neoplati.

barcelona94901 dakujem

mes1177
5. feb 2013

no mne prave urobila jedna spoločnost ponuku pre dvoch dospelych a jedno dieta( 3roky ) 800 eur len za letenky :( akože velmi vela podla mna

cencula
6. feb 2013

ja chcem ísť tiež do bulharska s deťmi ale ceny sú nehorázne vysoké, a vôbec to nejde dole, jedna pani povedala, že nie sú nútení kresať ceny, lebo vždy všetko vypredajú, my chcemme ísť v júli, tak uvidíme akos a nám zadarí

mokon
6. feb 2013

@inmaza aj my tam ideme tento rok 5x a vždy super

zanka8
14. apr 2013

nevie mi niekdo poradiť s ubytovaním v bulharsku, chceli by sme ísť traja dospeláci apotrebujeme dve izby, jednu dvoj a jedni jedno-posteľovú. neviem nikde nájsť také ubytovanie, iba dvojky a viac. A ako je to, keď ideme autom a nemám dopredu zabezpečené ubytovanie, dá sa nájť tak ľahko ako v Chorvátsku?

monteneger
26. apr 2013

ahojte chcela by som poradit kam sa vybrat do bulharska nejaky pekny penzion alebo hotel pre dvoch dospelych a ci sa oplati all inc.alebo nie, dakujem za infosky

ivetkabab
26. apr 2013

@zanka8 Ahojky.my sme tak chodili do Primorska.Najdes tam v kazdom dome a mozes si vybrat.a hlavne je tam lacnota

ivetkabab
26. apr 2013

@monteneger v BG sa ti neoplati all incl. nakolko tam je lacno v restikach a mozete si vybrat kde chcete jest a kedy a kolko....

uhnakova
26. apr 2013

@zanka8 @monteneger odporucam hladat ubytovanie cez booking.com, ako destinaciu treba uviest napr. sunny beach, pomorie, nesebar, atd. a treba vyplnit datum dovolenky. S booking.com mam velmi dobre skusenosti, uz sme ho s muzom niekolkokrat vyuzili na cesty po Europe. Najdene ubytovanie sa da vytriedit podla roznych kriterii, ja obvykle triedim podla hodnoteni od vsetkych recenzentov.

monteneger
26. apr 2013

dakujem myslela som si len my sme tam boli pred 7 rokmi a to v ravde a fakt lacnejsie len sa nevieme rozhodnut do akej oblasti ak by si mala tip nejakeho penzionu alebo hotela daj vediet

zanka8
27. apr 2013

dík za rady, už som si zohnala do Sozopolu, potom sa podelím o informácie

cencula
28. apr 2013

ahojte prosím vás bol niekto minulý rok v Pomorí v hotely Elektra? sme 4členná rodina, a chceli by sme ísť posledné dva júlové týždne, ak áno tak ako ste išli cez cestovku? poradte dakujem

bebebrumik
28. apr 2013

...ako je to s cestou do BG-ktorú trasu odporučate?

aneti78
28. apr 2013

@bebebrumik my sme sli cez Rumunsko a uplne v pohode, cesty dobre,ale spali sme pred Pitesti. muzovi sa dokonca velmi paci, tento rok by tam chcel vidiet viac miest 🙂

alexsk
2. jún 2013

@v555 ahoj. A ako ste riesili transfer z letiska, ked je to bez cestovky? vdaka

v555
2. jún 2013

@alexsk.... Ahoj....taxíkom ale bolo to dosť drahé.Z Burgasu do Sozopolu sme platili na osobu 12€.Keď sme sa vracali domov,na letisko nás niesol jeden chlapík svojím minibusom a bolo to ohodne lacnejšie 5 LV na osobu a to je rozdiel.

v555
2. jún 2013

@zanka8 v Sozopole by som ti vedela poradiť ubytko,my tam chodíme,domáca pani je strašne super,má väčší dom,trojky,dvojky a dala by sa podľa mňa aj jednotka vybaviť.Je to v Novom Sozopole,všetko je veľmi blízsko,pláž ,reštiky,obchod ako u nás CBA.Vlani sme pri nej platili 15LV na noc,to je asi 8 €/osobu.Ak by si mala záujem,rada ti pomôžem..... 🙂 🙂 🙂

alexsk
3. jún 2013

@dakota14 ahoj. Pozeram, ze mam odskusanu restiku Bratislava. Mozem ta poprosit o hodnotenie, ako tam varia a ake su ceny. Tusim to ma byt pod penzionom Vasima, vies mi nieco napisat aj o tom? Dakujem pekne

alexsk
3. jún 2013

@sue250 Ahoj Sue. Rada by som sa ta spytala, ci poznas nejake stranky, kde by som si sama vedela vybrat hotel za dobru cenu, bud po slovensky alebo v anglictine, nie azbuke. Bud v lokalite Pomorie alebo Primorsko, lebo ked som tak vcera pozerala ceny leteckeho zajazdu cez cestovky, ovela lacnejsie to vyjde, ak by sme sli autom a zabezpecili si nieco samy. Pozerala som Booking, ale tam boli najlacnejsie 3 hviezdicky, ci uz hotel alebo penzion od 22 eur na noc, tak by ma zaujimalo, ci sa neda este cosi lacnejsie. Mas nejake skusenosti s vlastnou rezervaciou hotelov, ci sa nemoze stat ,ze ta tam ubytko nebude cakat, ked dorazis, alebo ci ta neubytuju inde, ako to robia s oblubou nase cestovky? vdaka

dakota14
3. jún 2013

@alexsk ahoj no boli sme tam pred dvomi rokmi a chodili sme tam stále či na obed alebo večeru aj keď sme tam pri nej nebývali radšej sme sa prešli delegátka nám tam dala zľavové lístky ale ked prišli slováci tak dávali lacnejšie aj bez toho a jedlá výborné slovenské maďarský guláš, vepšo knedlo zelo a takéto nám veľmi chutilo obsluha slovenky veľmi milé baby kuchár z našho mesta dokonca ktorého sme poznali ja odporúčam ešte je tam jedna reštika praha aj tú chválili

ladybirds
3. jún 2013

ahojte, aj my sme sa rozhodli tento rok pre bulharsko autom. baby, ako je to tam so stravovanim pre mensie deti? myslite, ze nieco pre maleho (bude mat vtedy 15mes.) z jedalnicka vyberiem?? a ako je to s pitnou vodou??
@ivetkabab my sa tiez chystame do primorska. daju sa tam niekde nakupit zakladne potraviny (chlieb, zelenina, ovocie.)???

ivetkabab
3. jún 2013

@ladybirds Ahojk.vsetko tam nakupis aj pre deti.No vodu z umyvadla by som nedoporucovala...strava je tam lacna

ivetkabab
3. jún 2013

@ladybirds Strava je lacna,ale podla toho kam idete.Ak na Zlate piesky alebo Slnecne pobrezie tak tam je to drahe.Primorsko bolo super lacne.Hore chodia vacsinou nemci tak preto ta cena.V primorsku je kopec restavracii a pripravia ti jedlo aj pre deti.Su tam aj restavracie,,neviem ako sa to vola,,kde si mozes nabrat sama co a kolko chces a je to vacsinou domaca strava

ladybirds
3. jún 2013

@ivetkabab dakujem. s tou vodou som si tiez myslela. ale da sa kupit, a treba ju prevarat? lebo na nejakom fore som citala, ze hej..

ivetkabab
3. jún 2013

@ladybirds neviem no ja by som neriskovala ale radsej by som kupila.je to tam lacnejsie ako u nas .maju v obchodoch uplne vsetko,neboj.mysme tam chodili na blink.Domorodci tam prenajimaju domy tak si vyberiete aky vam vyhovuje a za dobre ceny