Dovolenka v Bulharsku. Čo si treba vziať so sebou?

jojolander
3. jún 2009

Ahojte, cestujeme s malým prvý krát na zahraničnú dovolenku k moru - máte skúsenosti s Bulharskom - čo je potrebné si určite vziať so sebou, čo tam nekúpime, a taktiež ak máte skúsenosť s vodou určenou pre dojčatá, dajte tip.

siskasdetmi
7. jún 2009

ahoj skus kuknut sem a napis moderatorke mandarinke mozno poradi http://www.nadovolenke.sk/viewforum.php?f=132

papa

trixi
8. jún 2009

jojo, tu mas celu temu o Bulharsku:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jojolander
autor
8. jún 2009

ďakujem,ďakujem idem kuknúť 😉

certica
8. jún 2009
gabii83
12. jún 2009

fiha aj mi sa tam chystame no mam strach s malou ci nie je este skoro

ideme vlastnym autom no napad este nemame tak idem si kuknut link co ste sem vlozili 😵

lulu2
1. júl 2009

ahojte, nevratil sa niekto v poslednej dobe z Bulharska? my tam ideme tento piatok a chcela by som vediet ake je tam pocasie v poslednych dnoch.

sheymi
1. júl 2009

aaaa....Bulharsko...asi najlepsie spomienky su na bulharsko !!! zapametajte si neverit im :: BULHAROM !!!
ich heslo je ZDIERAT TURISTOV O PENIAZE.... vziadnom pripade si tam nezamienajte peniaze racej na slovensku.... oberu vas o polovicu...a pozor na vvelke 6 hodinove zapchy ak idete autom..ja som bola na zlatych pieskoch more uzasne piesok niekde drsnejsi niekde jemnejsi .... a velmi sa mi pacilo aj vedlajsie mestecko KRanevo ..ktore bolo o polovicu lacnejsie ako Zlate piesky ... ale ase zaku plaz ako na zlatych piesoch nikde v bulharsku nenajdete ja by som racej odporucila RUMUNSKO ..stredisko MAMAIA ..je tam nadherne a hlavne pre male deti ..je tam jemnejsi piesok ktory tak nereze ako v bulharsku a je tam ovela plitkejsi pristup do mora a ze deticky sa mozu aj same clapkat ...co v bulharsku su obrovske vlny,,,ale Rumunsko malanovku ponad plaz ..a uzasny aquapark a rumuni su lepsi a vobec tam nieje spina... bulharom netreba verit ...maju tam budky na vybratie penazi s budky a pritom tam sedi clovek a kopiruje karty...su velmi chamtivy za peniazmi ..ale inak bulharsko ma 8 bodov s 10 u mna ...

palomka
20. jún 2012

poprosim niekoho o aktualne ceny v Bulharsku dakujeeeem 🙂