Dovolenka v Bulharsku, hotel Dunav. Máte skúsenosti?

liliandax
24. mar 2008

Ahojte kocky, prosim vas, boli ste niektora v tomto hoteli? Chcela by som vediet nestranny nazor, nakolko na nete som nasla aj pozitivne aj negativne recenzie. Nepoznate tento hotel? Ak ano, odporucili by ste ho? Dakujem za kazde info! 😉

mirip
24. mar 2008

Ja som bola v bolharsku na slnecnom pobreží aj hotel donav som videla len som v nom nebývala ale celé slnečné pobrežie nemalo chybu, keby som vlani nebola na laparoskopii cez leto tak by sme sli na slnecné pobrežie zase

liliandax
autor
24. mar 2008

mirip - dakujem 😉 Este stale nie sme vsak uplne rozhodnuti 😖

mirip
24. mar 2008

ja som bola 2X v chorvátsku, 1X v grécku, taliansku, egypte, bulharsku a najviac sa nám pácilo v bolharsku, a slnečné pobrežie je krásne, porimorsko, pomorie atd. je vo výstavbe takže tam je to ako na stavenisku slnečné pobrežie, nádhera

mirip
24. mar 2008

tam sa dá ísť krásne popri pláži do nesebaru a spať alebo malým výhliadkovým vláčikom

liliandax
autor
24. mar 2008

len som citala, ze konkretne ten hotel, kam chceme ist my je vraj v rusnom (hlucnom) stredisku, a je asi 5 min. od plaze. A my chceme ist s malym, tak neviem, ci je pre nas vhodny ☹

mirip
24. mar 2008

ono vsetky hotely sú prevažne na pešel zóne a to že je to niekolko metrov od pláže to je vačšina hotelov lebo tam sú pláže význačné tým, že medzi plážami a hotelmi sú peisočné duny na čo sú bulhari hrdí, tam sa dé po piesočných dunách previezt na štvorkolkách a povozit na konoch a poníkoch a od hotelov ne ltáž pomedi duny sú vybudované pekné drevené chodníky

liliandax
autor
24. mar 2008

toto je pre mna novinka 😎 Dakujeeeeem! 😉

mirip
24. mar 2008

nie je za čo určite neolutuješ, my sme sa z mužom zhodli že to bola naj dovolenka, letecky tam a spat to sme preleteli za 1hod. a tam nám stačila polpenzia lebo na naše peniaze sme sa za 300-380SK nkomplet navecerali a také ako pečup, tatarka, omáčky zadarmo.od vtady to tam vraj trochu zdraželo ale ak nám do cesty nic nepríde tak ideme tento rok určite tam. Inak nám hovorili pobytoví sprievodcovia že pomorie je oproti slnečnému pobreziu lacnejsie ked si chces niečo napr.kúpit-jedlo, pitie ale ped sme sli okolo na slnecné sme sa zhosli z mužom že na slnecnom maj ked je jedlo drazšie čo sme si súkromne kupovali ale je tam nádherne a nie ako v pomirí jedno stavenisko a vyzeralo to okolie tam otrasne, navyše tí čo tam boli sa stazovali na to ze kedže sa tam stavia od rána od 6tej tam do 21bol hluk zo stavieb a na okolitých budovách aj natieralu takým ako smola strechy tak tam bol aj smrad

liliandax
autor
24. mar 2008

takze zatial citam len same pozitiva 😎

mirip - my chceme all incl., takze o stravu by sme mali postarane (teda dufam, ze by sme nehladovali 😀 ) a vraj je Bulharsko ovela lacnejsie ako Chorvatsko, tam sme boli minuly rok a uz chceme zmenu. Len je Bulharsko dalej 😖

zuzkafuny
24. mar 2008

Lili... 😀 môj povedal... už žiadne skaly...!!! Tak tiež chceme do bulharska... alenie tento rok 😖 Nám to nevyjde... Som niekde v telke počula... že do Bulharska sa oplatí ísť aj bez ubytka a tam je taká veľká ponuka, že sa dá ubytko zohnať za polovičné ceny ako cez cestovku... Je tam väčšia ponuka ako dopyt... vraj...

balsiger
24. mar 2008

ahoj holky...my bychom taky radi do bulharska,ale ja nemam sajnu kam...ale to,o cem tu pisete by se hodilo...posle mi prosim nekdo nejaky link? dekuji 🙂

liliandax
autor
24. mar 2008

kedze mi v juli ani v auguste nemozeme (kvoli manzelovi) 😠 zostava nam len zaciatok septembra, tak som zvedava aj na pocasie 😅
zuzka - to je pravda, ze ubytko zozenies, ale kedze ideme s malym, potrebujem istotu, ze budeme mat kde hlavu dat 😀
.. a ideme s mojim bratom a jeho family, a oni len all inclusive, a kedze pohodlnejsieho chlapa ako je on nikde nezozenies, takze on chce dovolenku, ze nemusi ani prstom pohnut a zadok zdvihnut a ma vsetko po ruke 😒