Používame cookies. Viac informácií tu. OK
syslica
autor
5. feb 2012

Ozaj tam ešte nikto nebol?

katka008
24. júl 2012

Ahoj, uz si tu bola? ja nad tym prave rozmyslam

cestovatelkaandrea
6. jan 2015

@syslica , @katka008 ahoj boli ste tam alebo nie? my tam mame zarezervovanu drevenicu na leto, takze by som bola rada, keby som sa nieco dozvedela od tych co tam uz boli.

redlola
6. jan 2015

@cestovatelkaandrea ahoj, my sme boli v tom areali ale u ineho poskytovatela v lete 2013, je to dedinka pod salatinom http://www.dedinkaliptov.sk/. nam sa tam velmi pacilo, mali sme taku velku chatu pre 9 ludi (konkretne tato http://www.dedinkaliptov.sk/fotogaleria/dreveni... ), s ohradenym priestorom, kvoli psovi a detom. velkou vyhodou bolo, ze sme mali umyvacku riadu - pri tolkych ludoch a grilovani a vareni, je to velka vyhoda. plus mali sme tam aj pracku, co sme ocenili zase pri malych detoch. neviem ako ma zariadene chaty chalupkovo, no pokial viem, drevenice boli stavane naraz a potom si to rozdelili. v roku 2013 to bolo myslim 4 roky stare, cize zariadenie relativne nove, na chate sme mali velku telku so satelitom a wifi. to sme ocenili, ked prsalo. pacilo sa nam, ze je to dobre lokalizovane, da sa ist do vysokych, nizkych tatier, oravsky podzamok je kusok, priroda je super. kazdy den sme si spravili pekny vylet v okruhu do 50 km. nevyhodou je, ze sme tam mali osy, takze sme volavali majitelovi a ten tam hned posielal dezinsektera, vraj s tym mavaju problem, lebo je to drevo a boli sme koncom leta. mozno to uz poriesili. potom, v tej dobe nebol spristupneny bazen, vraj sa im neoplacalo platit plavcika, takze to pre verejnost zatvorili. celkovo sme boli velmi spokojni a dobre sme si oddychli. my sme tam boli s 6 mesacnym dietatom. jaj a este som si spomenula, ze na tychto chatach sa strasne dobre spalo, bol tam chlad a najma kvalitne postele. no toto je skusenost s inym poskytovatelom.

katkasofi
6. jan 2015

@cestovatelkaandrea ahoj, my sme tam chodievali pravidelne. Pred dvoma rokmi sme boli aj v tom bazéne, sami, vyšiel nás tuším 20 EUR na dve hodiny či ako to bolo. V bazéne boli kolesa a hračky pre deti. Ja si to tam neviem vynachváliť. Je tam úplne super, naša chatka bola tá najluxusnejšia, tri izby, kuchyňa a obrovská obývačka s tele, rádiom a spoločenskými hrami. Malý tam mal aj postieľku. My sme vždy brali iba chatu s názvom Natália (ostro VIP), tam ale zviera vnútri nemôže byť. Takze ja úplne doporučujem 😉

cestovatelkaandrea
6. jan 2015

@redlola
@katkasofi baby dakujem, no my tam ideme v lete od 8.8-15.8. ked prideme na SR pozriet rodinu. Chceme aby si deti uzili hor co najviac a bereme so sebou aj rodicov aby boli s deckami aj oni. My sme u chalupkova zarezervovali Lucny hrib 521 http://www.chalupkovo.sk/ubytovanie/lnyhrb521/ a mozeme zobrat aj psika so sebou. mame maleho shih-tzu a je poriadku milovny. Nam sa tiez lubila velmi ta Natalia ale tam mozeme ist az ked budu decka starsie, lebo inak mi budu vlasy dupkom stat, ci tam nieco nedokalicia. Ta drevenica je fakt nadherna. Inak mne sa lubi aj ta "dedinka liptov", len ked som im pisala mail, tak sa mi nazad neozvali, tak som nevedela ci este funguju alebo nie. S tymi osami to hadam budu mat poriesene, lebo synovec je velmi alergicky na postipanie osou, tak hadam to bude bez toho.
Ak sa nam tam bude lubit, urcite tam potom pojdeme castejsie. A dakujem este raz za vase postrehy.

katkasofi
6. jan 2015

@cestovatelkaandrea super. Ako ja keď som videla ceny niektorých chát a tie chaty celkovo, chalupkovo sa s tým nedá ani porovnať. Super cena/kvalita ubytovania/možnosti vyžitia proste 1+

cestovatelkaandrea
6. jan 2015

@katkasofi ved to. odkedy sme vonku s manzelom, tak chodime na leto na dovolenku na SR a vzdy ideme niekde blizko hor. Odkedy su deti, tak hladame vzdy nejaku drevenicku na prenajom. Zakazdym sme pozerali na cenu a potom to tak aj dopadlo. Manzelovi som povedala, ze radsej priplatim ale budem mat komfort a aj modernu drevenicu a nie polorozpadnuty zachod a kuchynu s pokazenym sporakom. Jednoducho to uz nechcem. Chcem si na mojej dovolenke oddychnut a tesit sa volnemu casu s detmi a rodinou. Tak som rada, ze je to take super a konecne hadam nepojdem domov so zmiesanymi pocitmi.

katkasofi
6. jan 2015

@cestovatelkaandrea z chalupkova určite odídeš len s pocitom že tam chceš ešte zostať 😉 mne vždy vypadli slzy keď sme odchádzali....

cestovatelkaandrea
6. jan 2015

@katkasofi jooj, tak si ma potesila. uz sa tam tesim teraz a to musim cakat este 8 mesiacov do dovolenky. No kto to ma teraz vydrzat 😀

katkasofi
6. jan 2015

@cestovatelkaandrea my sme kúpili príves tak tam uz tak často nechodíme, ale tento rok kedže bude bábo tam pôjdeme tiež určite. Inak neviem či poznáš aj Villa Betula resort. Tam je to úplne super ideálne pre deti. Tam máme zaparkovaný príves počas roka. Je tam mini ZOO, jazdecká škola pre deti, detské kráľovstvo - atrakcie pre deti, teraz tam robia krytu halu pre deti. Ubytovať sa môžete buď v penzióne, mobilných domoch, mezonetovych apartmánoch alebo v prívese na prenájom. Je to pri liptovskej mare. Fakt super pre deti. V reštike je detské menu a inak kuchyňa na vyššej kulinárskej úrovni 😉

cestovatelkaandrea
6. jan 2015

@katkasofi kuknem tiez, mozno tam zaparkujeme na zimnu dovolenku alebo buduce leto. dakujem za info 😉
A kludne dotehulkovanie 😉

syslica
autor
7. jan 2015

@cestovatelkaandrea Ahoj, my sme v Chalupkove napokon neboli, lebo sme na Liptove objavili niečo, čo môjmu "pohodlnému" manželovi vyhovuje viac ako prenajať si chatu... a síce Horský hotel Mních za dedinkou Bobrovec, kúsok od Tatralandie a Mary. Hotel je úplná paráda, majú v areáli aj chatky, ktoré sa dajú prenajať, skvelú reštauráciu (netreba variť, čo som náramne ocenila, stačí mi doma), pre decká ihrisko, minizoo a pravidelne aj jazdy na poníkovi menom Falco, skákací hrad či trampolínu. Syslia banda bola nadšená a odvtedy sa tam vraciame pravidelne. Ak chceš, vygoogli si podrobnosti a máš ďalšiu inšpiráciu.

cestovatelkaandrea
8. jan 2015

@syslica dakujem, popozeram na nete 😉

galganka
8. jan 2015

Boli sme... Tri rodiny, tri malé detičky a bolo super. 🙂 Ja by som kľudne šla zasa 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli