Dovolenka v Chorvátsku

kubicanka
8. jún 2022

Ahojte,

neviete mi odporúčiť nejaké pekné miesto na dovolenku v Chorvátsku a hlavne ubytovanie, aby bolo blízko pri mori. Niečo nie finančne prehrotené ale na normálnej úrovni. Hľadám tu už neviem koľko dní a katastrófa, ceny ani nehovorím. Ďakujem. Anna

lenuska9999
8. jún 2022

@kubicanka my sme boli naposledy na makarskej riviére, hotel sa volal tuším tiež makarska.. zbehlq som dole schodami a bola som na plazí. Pláž je kamienkova

kubicanka
autor
8. jún 2022

@lenuska9999 ďakujem, ...neviem manžel nechce ísť až ma Makarsku, skôr niekde po Šibeník max

marianarem
8. jún 2022

@kubicanka My sme prave teraz na Istrii v dedine Volosko a je to tu parada. More tak 100 metrov a krasne prostredie. Ubytko nas vyslo nieco pod 1200€ na tyzden, ale je nas viac, mame velky 4 izbovy kompletne vybaveny byt s vyhladom na more.

domiklik
8. jún 2022

@kubicanka neviem teda presne aký dátum hľadáš, ani pre koľko ľudí, ale úprimne hľadáš neskoro... Cenovo dostupné, čo najbližšie k moru už veľmi ťažko zoženieš, takéto ubytko sa rozoberie prvé, špeciálne tento rok... Na tvojom mieste by som ubrala z požiadavky "blízko pri mori" lebo bud sa nedoplatis alebo ani nič nenájdeš.... Riešila som ubytko pre znamych ešte v marci... Z 9 kontaktov na ubytovanie bolo 8 vybookovanych (blízko k moru, ubytko na úrovni, dobra lokalita) proste tento rok to bude náročné, a ako tak pozerám aj sa nám to trochu predraží

macikovaiveta
8. jún 2022

Skúste Novi Vinodolsky

daniela2202
8. jún 2022

@marianarem ahoj, ja sa ťa chcem opýtať, išli ste vlastnou dopravou? Aké opatrenia sú, treba test ? Cez aké štáty ste išli, ak autom? Ďakujem

marianarem
9. jún 2022

@daniela2202 Isli sme autom cez Rakusko a Slovinsko. Islo to vsetko hladko, opatrenia ziadne. Jedine zdrzanie bolo na slovinsko-chorvatskych hraniciach, Chorvati kontroluju doklady (ale ziadne covid passy).

daniela2202
9. jún 2022

@marianarem ďakujem, ideme tiež autom - ostrov Rab

trevor15
25. jan 2024

@marianarem dobrý deň , viete mi poslať info o ubytovaní ?