Dovolenka v Chorvátsku 2013 s malými deťmi

elisa1980
6. jan 2013

Ahojte, po dlhšom čase by sme chceli ísť v lete 2 rodiny s 3 malými deťmi (6, 3 a 2 r) na dovolenku do Chorvátska. Radi by sme išli autom a bývať by sme chceli na private, teda v súkromí a blízko piesočnatej pláže. Nereálne? Radi privítame všetky vaše postrehy, skúsenosti, tipy na zaujímavé destinácie a aj info o dobrej cene za takúto dovolenku. Po istom čase na materskej človek stráca reálnu predstavu, koľko na dovču našetriť. ďakujeme 🙂

julka7
13. apr 2013

@efkas ahojky, kdy plánujete jet? my dřív jak @budgeto již od cca 15.6., nevíš prosím zda již je v té době teplé moře? a nemáš náhodou nejaký tip na apartmán v té oblasti jak si psala? předem dík. a pokud byste šli v stejné době, mohli by jsme vyrážet spolu, jsme taky z Prahy 🙂

efkas
13. apr 2013

@julka7 původní návrh byl,že pojedeme až přelom srna září,ale nyní spíš taky uvažuju,o červnu červenci.Co jsem kdy četla,tak si snad nikdo na studené moře v červnu neztěžoval 🙂 .Ale asi je to prostě o počasí,jestli je jaro teplé?
My bydleli v malinké vesničce Kustiči,Je tam jen obchod,pekárna,restaurace.Ubytování super.Apartmám asi tři 🙂 metry od moře,s krásnou velkou terasou.Domácí taky velmi příjemní.
Bohužel je to asi jediný apartmán,který nemá webové stránky.Koupání u apartmánu se mi moc nelíbilo,jezdili jsme skoro po celém ostrově.S dětma to ježdění není ideální,ale taky by se to dalo.

Zkusím ti poslat do IP odkaz na alba Čechů,co tam jezdili právě v červnu.

julka7
13. apr 2013

@efkas děkuji 🙂 jdu se na to podívat

katarina3011
12. máj 2013

@obcansr
Ja len taky maly postreh, ze ak su v mori jezkovia, znamena to, ze je more viac ako kristalovo ciste... 🙂 Tak sa im netreba vyhybat, ale prave naopak, mali by ste ich vyhladavat...A deturncom papucky do vody a nikomu sa nic nestane...Inak ak potrebujete poradit s dovolenkou, kludne mi napiste mail, ja mam v Chorvatsku malu cestovku, taku pohodovu.... 🙂

katarina3011
12. máj 2013

Ahojte dievcata,

Vsetkym vam, ktore hladate ubytovanie v okoli Trogiru, Ciova, Kastela a Splitu rada pomozem s vyberom. Ozvite sa na moj mail, alebo mi napiste sukromnu spravicku 🙂

Chorvatsko je vsade krasne, len musite so sebou vziat dobru naladu a s prijemnmi ludmi je to brnkacka.... 🙂

Prajem prijemny zvysok vikendu! U vas dom hokejoveho a u nas tu v Chorvatsku zial nie ☹, ale zato slnecneho...

obcansr
12. máj 2013

@katarina3011 díky no škoda keby som vedela skor hladala som niečo na trogire aj čiovo ale nič , už mame zajednané v Podgore 🙂

dominka11
15. máj 2013

ahoj s mojim starsim synom sme boli v chorvatsku uz 7krat a na roznych miestach. mne sa najlepsie pacilo pre male deti na Rabe, vtedy mal 1,5r. inak okolie Poreca je pekne. a potom Zaton. tam sme boli pozriet min.rok uz aj s mensim.

yveti
1. jún 2013

My sme boli na Rabe,doma som si poprezerala cele Chorvatsko ako kde je a pod. a rozhodli sme sa pre Rab.Je tam nadherne!my sme boli v Lopari-sama pieskova plaz-najvecsia a najkrajsia bola Rajska plaz...my sme byvali blizko inej plaze ale tiez peknej...mala vodicka,maly mal 3 roky,chodil si vtedy sam po vode,ako daleko chcel..mozno 150m bola stale mala voda,skor ako zatoka,bez vln ale cista,bez jezkov a inych potvoriek a dokonca tam boli aj musle...je tam velmi vela plazi a velmi peknych ako z rozpravky-stoji za to si ich pozriet! VChorvatsku sme boli prvy krat. Ubytko som nasla cez net noc 55 eur,maly zdarma...sami sme si varili,ale dalo sa kupit aj hotove jedlo v supermarketoch,ktore prave vtedy otvorili.

kacenka2909
6. jún 2013

Ahoj maminy....chtěla jsem se zeptat...máme letos v plánu jet s 15 měsíčním synem do Poreče do Hotelu Delfín....máte někdo zkušenost s tímto hotelem? Jaké je to tam pro takhle malé děti? Pokoje, zda se dá do jídelny jet s kočárkem?Jaké jsou pláže?A jaké potřebné věci pro děcko do hotelu. Vůbec s hotelem nemám zkušenosti (vždy jsme byli v apartmánu) a tak budu ráda za každou radu....mějte se hezky

kristinka83
18. jún 2013

Boli ste niekto v Sile na Krku ? Chceme tam ist s rocnym babom.

miss_shy
18. jún 2013

chcela som poslat IP 🙂

nataliasarron
20. jún 2013

Ahojte kočky ... nam sa podarilo v jednej sutazi vyhrat ubytovanie v chorvatsku na 7 noci, na ostrove Vir. ubytko je pre 2 dospele osoby a dieta na pristelke. My vsak mame uz dovolenku rezervovanu a tak by sme chceli aby to niekto vyuzil. Ak by ste mali zaujem viac info a foto poslem do IP ... na cene sa dohodneme 😉 Urcite budete spokojne 😵 😵

rainee
30. jún 2013

ahojte, my sme roky jazdili na makarsku rivieru, bolo super ale pride mi to uz daleko. takze posledne roky chodime uz len na istriu. mozem odporucit letovisko rabac - konkretne hotely po okrajoch letoviska (napr. hedera, mimosa, valamar bellevue). su tam male kamienkove plazicky, kludne letovisko, chodi tam aj turist. vlacik takze aj deticky sa potesia. chcela by som este vyskusat umag alebo krk, ale aby tam boli vhode plaze aj pre deticky.... len skoda ze v chorvatsku je na mna voda ladova, inak super 😝

leniiis
30. jún 2013

@rainee a co na makarské je to tam fajn? 🙂 Jedeme v pátek 🙂

rainee
30. jún 2013

@leniiis makarska je super, dobre hotely, plaze kamienkove, da sa ist na prechadzky do mestecka alebo k majaku, na vylet lodickou na brac atd. urcite budete spokojni.

silvuska86
30. jún 2013

@katarina3011 Dobry den.citala som ze mate chorvadsku malu cestovku.my by sme potrebovali poradit.by sme chceli ist na dovolenku do chorvadska koncom augusta a zaciatkom septembra asi na 4 dni.by sme sli vlasnym autom 4 dospely s 2 rocnym syncekom.vedeli by sme mi poradit kde by sa dalo ubytovat,dobre ubytovanie,parkovisko,niekde pri mory.dakujem vam vemi krasne. 🙂

katarina3011
30. jún 2013

Dobrý deň. Môžem Vám ponúknuť ubytovanie v Strednej Dalmácii, okolie Trogiru. My sa špecializujeme na oblasť, kde to dobre poznáme 🙂
môžem Vám ponúknuť nasledovné ubytovanie:
Od 24.08. až do 10.09. je voľný tento apartmán:
http://www.kastela-travel.com/slov/unit.php?id=...

od 24.08.-06.09. je voľný tento apartmán:
http://www.kastela-travel.com/slov/unit.php?id=...

od 31.08. zatiaľ až do konca septembra je voľný tento apartmán:
http://www.kastela-travel.com/slov/unit.php?id=...

Našu kompletnú ponuku si môžete pozrieť aj na www.kastela-travel.com
Ak Vám niektoré ubytovanie vyhovuje, kontaktujte ma kludne prostredníctvom Modrého Koníka, alebo priamo na mail info@kastela-travel.com.

zatiaľ prajem príjemný deň.

katka.

katarina3011
30. jún 2013

@silvuska86

Dobrý deň. Môžem Vám ponúknuť ubytovanie v Strednej Dalmácii, okolie Trogiru. My sa špecializujeme na oblasť, kde to dobre poznáme emoticon
môžem Vám ponúknuť nasledovné ubytovanie:
Od 24.08. až do 10.09. je voľný tento apartmán:
http://www.kastela-travel.com/slov/unit.php?id=...

od 24.08.-06.09. je voľný tento apartmán:
http://www.kastela-travel.com/slov/unit.php?id=...

od 31.08. zatiaľ až do konca septembra je voľný tento apartmán:
http://www.kastela-travel.com/slov/unit.php?id=...

Našu kompletnú ponuku si môžete pozrieť aj na www.kastela-travel.com
Ak Vám niektoré ubytovanie vyhovuje, kontaktujte ma kludne prostredníctvom Modrého Koníka, alebo priamo na mail info@kastela-travel.com.

zatiaľ prajem príjemný deň.

katka.
Dnes o 14:29 • Odpovedz • Pošli IP • • Opraviť preklepy

katarina3011
30. jún 2013

Drvenik Mali, krásna piesočná pláž, ale skôr vhodná pre milovníkov kľudnej dovolenky .... Apartmány Miramaris, krásne miesto 🙂

petra.a
6. júl 2013

Ahojte, nejde náhodu niekto na dovču na ostrov Rab v termínu 19.7.-28.7.?

veronka30
7. júl 2013

@katarina3011 dobry den ,ja hladam ubytovanie pre moju rodinu,2 dospely,3 deti,najmladšie ma 1 rok,čim bližšie tym lepšie,od 5.7 na 5 noci,do tych 65 eur na noc maximalne a čim bližšie ku plaži,dakujem vopred za ponuky

katarina3011
7. júl 2013

@veronka30

veronka od 05.07.? asi od 05.08. ci aký termín?

veronka30
7. júl 2013

@katarina3011 od 5.7 aby sme tam v ten den nastupili.

babulinkab
7. júl 2013

@veronka30 já se do toho nechcu plést, ale 5. 7. bylo v pátek

katarina3011
7. júl 2013

@veronka30
Veronka 05.07. uz bolo 🙂

katarina3011
7. júl 2013

@babulinkab
hehehehehe Veronka podla mna mysli 5.8. 🙂

mamina136
7. júl 2013

a kolko hodin to trva na pag? o kolkej zvyknete vyrazat nevieme sa rozhodnut ci je lepsie ist vecer kym su deti hore alebo ich dat spat a napr. o 2 preniest do auta?

kaja73
8. júl 2013

@mamina136 zalezi od toho kedy tam chcete byt-ubytovat sa napr casto neda pred 13-14h-predchadzajuci najomnik musi opustit ubytko cca o 10h a potom sa tam upratuje.
my chodievame cca o 3h nadranom a sme tam okolo 12-13h pohodovou jazdou s prestavkami.
Vacsinou sa priamo mozeme uz ubytovat.
Chodime takto uz takmer 10 rokov,ale zasadne nechodime cez vikendy.
Pag je pomerne blizko nieco cez 600km-zo zapadneho slovenska-teda je to v pohode.

zandanem
8. júl 2013

@katarina3011 dobrý den, chtěla jsem se zeptat na ubytování přímo u pláže, vhodné pro děti a taky zda je v lokalitě nějaké dětské hřiště, vyžití pro děti.. na letošní dovolenou to nebude, protože budu rodit, ale narazila jsem na tuto diskuzi a tak se jen informuji... když jsem byla dítě tak jsme s rodiči jezdily do Vranice, kousek od Trogiru, bylo to tam krásné, ale za těch 20 let se to jistě změnilo.. náhodou v této dědince ubytování nemáte? děkuji za odpověd 🙂

evelp
8. júl 2013

je tu někdo, kdo se ted někdy vrátil z dovči někde ze severnější části Chorvatska?

odjíždíme v pátek, jeden známý se ted vracel a tvrdil, že moře studené, Chorvati protivní....ale netušim, kde přesně byl