Dovolenka v Chorvátsku - 2018

bettyb
1. dec 2017

Ahojte! 10 rokov hodíme do Talianska na dovolenku, ale tento rok by sme chceli vyskúšať Chorvátsko. Kto by vedel poradiť voľajaké dobré ubytovanie, čo už máte vyskúšané s deťmi?
Samozrejme žiadne skaly a betón, ale štrk alebo piesok s pozvoľným vstupom, a cena tak max 650 € na týždeň.
Od pláže max. 200-300 metrov.
Za Vaše rady vopred ďakujem!

vamajka
16. júl 2018

@babulka82 Ahoj pred tyzdnom sme sa vratili z Karlobagu hotel Zagreb a bolo super. Bol to 1.julovy tyzden pre mna more studene ale nas 12 rocny sa vysantil no a 19 r. tiez knucal, ze je studene manzel bol spokojny. Ale prostredie nadherne malo ludi a krasna plaz cca 8 min. od hotela aj hned pri hotely bola ale ta bola betonova. Boli sme aj na vylete lodou na Pagu vsetko bolo super aj pocasie nam vyslo coho som sa najviac bala. Kupili sme cez zlavovy portal kupon pre mna aj manzela do 12,9r. je dieta zdarma a 19r. smedoplatili na recepcia cela dovolenka nas vysla na cca 1300 eur aj s benzinom plus vylety a to sme mali allinclusive. Hned by som este isla.

mili115
5. aug 2018

@mishell000 dobry den. Mozem sa opytat na info o dovolenke v Chorvatsku?mame v plane ist na miesto, kde ste boli vy.

mishell000
5. aug 2018

@mili115 za nás super, 21.8. ideme zase na to isté miesto, ten istý apartmán, je to menšia dedinka ale nič tam nechýbalo

mishell000
5. aug 2018

@mili115 je tam hlavne kamienková pláž, betonové platne a menšia piesková pláž, my sme chodili len na kamienkovú, apartmán sme mali trošku ďalej od pláže ale bola to aj výhoda lebo v noci sme mali kľud

majkat1
15. nov 2018

@lenka_samorin môžem poprosiž info cez akú stranku , agentutu alebo cestovku ste objednavaliteh hotel Zaton...v takej cene že 650e na rodinu neviemvôbecnikde najst .Dakujem

lenka_samorin
15. nov 2018

@majkat1 my sme za našu 4-člennú rodinu,deti 6 a 4 roky platili s polpenziou v apartmáne viac ako 1200 eur a takú nízku cenu nemal nikto z našej partie. Boli sme myslím cez Hydrotour.

reuska1
16. feb 2019

@lenka_samorin ahoj. Prosím ťa, cez čo si objednávala ubytovani v Zaton holiday resort? Lebo mne na 5 člennu rodinu vychádza cca 2500€ v mobilných domoch (myslela som,že sú najlacnejšie . Vďaka.

lenka_samorin
17. feb 2019

@reuska1 my mam vždy apartmán 2+2, v 3*, s polpenziou a máme 2 deti 7 a 4 roky. Využívame 1st moment cez globtour, ale na to už je teraz neskoro

janka425
1. mar 2019

Ahoj nemáte niekto kontakt na apartmán okolo Šibenika 2+2deti niečo pekné a hlavne z bazenom. Ďakujem.

michalka06
24. júl 2019

Ahoj... Chcela by som sa opytat Ci uz niekto z Vas isiel do Chorvatska len tak "na slepo"... Ci sa tam da zohnat ubytovanie... Ak ano oblubene miesta... Destinacie.... Dakujem pekne