Dovolenka v Chorvátsku a cesta autom v 26tt

veto2
27. jún 2019

ahojte chcem sa Vás opýtať máme ísť na dovolenku do Chorvátska. Ideme s autom budem v 26 tyždni. Má niektorá z Vás skúsenosti s takouto dovolenkou? Ďakujem 🙂

denisah1
27. jún 2019

Skúsenosti sice nemam. Ale asi by som nešla nevieš co sa moze stat po ceste pripadne pocas pobytu. Staci zmena klimy a je vsetko uplne inak. Nevies co mozes zjest ci to neni zavadne a pod. A percento roznych infekcii je naozaj velke. Moj osobny nazor🙂

kristina2412
27. jún 2019

@veto2 ja som bola v Chorvátsku v 25 tt a autobusom🙂všetko bolo ok

svettii
27. jún 2019

Dá sa to zvládnuť ale isto treba miesto aby sa mohla v aute trošku natiahnuť a robiť častejšie prestávky ako by ste robili za normálnych okolností možno

ibrunova
27. jún 2019

Ak si v poriadku zdravotne, tak nie je problém, treba si ju užiť, je to posledná kľudná dovolenka na dlhší čas 🙂

veto2
autor
27. jún 2019

Ďakujem za Vaše odpovede. pytala som sa pani doktorky tá s tým nemala problém. Prestávky si robiť budeme, trošku sa poprechádzať natiahnuť sa. Dovolenku sme kupovali dopredu. Nebola som vtedy tehotna.

queen_mary
27. jún 2019

@denisah1 kriste, a do bubliny sa nechces zavret?

@veto2 ja som sa teraz vratila a bolo to mega, urcite odporucam.

veto2
autor
27. jún 2019

Ste zlaté baby, keď ste išli na dovolenku pribalili ste si pre istotu nejaké lieky ? Ja mam femibion 2 ten si dávam stále, pre istotu sumive magnézium a paralen 500.

denisah1
27. jún 2019

@queen_mary nie nechcem ja som vyjadrila iba svoj nazor🙂

queen_mary
27. jún 2019

@veto2 este som si zobrala probiotika 🙂

zlatica99
27. jún 2019

@veto2 je lepšie si zobrať pre istotu aby si mala po ruke. Ale pokiaľ nebudeš mať komplikácie, tak si nedávaj a hlavne si bruško zakrývaj a nebuď na priamom slnku cez najväčšie teplo. No to isto všetko vieš 🙂 Uži si dovolenku

klaudia_kaja
27. jún 2019

Prečo nie? Ak nemáš žiadne problémy, tak nebi problém, aby si niekam nemohla ísť..

0100
29. jún 2019

Ide niekto do chorvátska na budúci týždeň nechceme ísť sami

blontimka
30. jún 2019

Ja budem v 33tt keď pôjdeme do chorvátska.. neviem o ničom čoho by som sa bála... nejdem do tanzanie.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre