Dovolenka v Chorvátsku - ostrov Rab, Lopar

andrea77
27. jún 2013

Chcela by som spýtať , či ste boli s deťmi v turist.stredisku San Marino, Hotely Plaža A Veli Mel v Chorvátsku na ostrove Rab.
Páči sa nám táto lokalila hlavne kvôli piesočnatej pláži, máme dve deti 10 a 4 roky, tak ak máte skúsenosti a boli ste tam, budem rada za info.vďaka

ponkal
19. jan 2018

@jjeanny Sanic pytal vzdy zalohu, tusim to bolo 30%. prevod SEPA trval asi 4 dni, bez problemov potom poslal VOUCHER s ktorym sa mu preukazete po prichode. BOli sme u neho 2 roky po sebe, tento rok 2018 uz k nemu nejdeme, kazdy rok zvysuje ceny o 10eur/app2/1den. v r.2016 sme platili 165eur/den, v roku 2017 uz 175eur a na tento rok 2018 od nas pytal 185eur/den/cely apartman2 v dome 518. cena v termine TOP sezony. Pisal,ze on do toho investuje atd...bla bla bla.... no za 200eur uz mozes mat luxux novostavbu s bazenom asi 30m od Sanica

ponkal
19. jan 2018

myslel som toto, novostavba 2017, kusok za Sanicovym domom http://www.san-mar-lopar.com/

tento rok ideme tiez do Loparu na 2 tyzdne, ale nasli sme si iny dom - ideme v inom zoskupeni a v inom pocte ako doteraz

ponkal
19. jan 2018

uz sa mi neda upravit prispevok...chcel som este dodat,ze ta novostavba sa nachadza presne tu
https://goo.gl/maps/B2QffrW1eRk
na tomto nafotenom volnom pozemku. (tie streetview fotky zu s marca 2012)
lahko si mozes pozriet ako daleko je to k vode.

frisnica26
19. jan 2018

@ponkal áno videla som ju aj ja minulý rok, nádherný domček, my sme trochu vyššie, ale tiež to nie je daleko od mora a lepšia cena, lebo fakt nevedia čo pýtať, a dúfam, že tento rok tam bude pekne a tie povodne čo boli pláže velmi nezničili.

ponkal
19. jan 2018

@frisnica26 live stream video z rajskej plaze. vyzera OK neznicena 🙂 https://www.skylinewebcams.com/en/webcam/hrvats...

mimochodom odporucam vystup na ten kamenny kopcek vpravo vzadu priamo nad plazou ...genialny vyhlad.

frisnica26
19. jan 2018

@ponkal snad sa nám to tento rok podarí, tiež sme tri rodinky v jednom dome, ale mame aj drobcov každý dve deti ale tie druhé su ešte malé 2,5 roka bude mať jeden a druhý 3 rôčky, to ešte nie, ale plánujeme tam chodiť každý rok kým nevyrastu, bolo tam super, už len nech výjde počasie, lebo nájsť spoločné bývanie pre tri rodiny bolo obtiažne,a voľný termín bol začiatkom júla, tak sa tzrochu obávam, či bude dosť teplo a aj voda a aj počasie, uvidíme. mionulý rok sme boli v strede júla až koncom ,takže bolo super

jjeanny
19. jan 2018

@ponkal dakujem za info , už som si to rezervovala u neho. Ideme 13 ti , 8 + 5 deti(nad 6 r.) Zobrala som app.1+ app.2 za 1330/7 dni, ten app.2 145/noc ,ale ideme 23.-30.6. zas pre porovnanie cez booking, čo je ten camping san marino,od nás chceli 1900/6 dní, roz dozadu sme boli na Barbate na
Rabe 1200/6 dní, ale dochádzali sme denne 20 min na Lopar.

jjeanny
19. jan 2018

@frisnica26 a vy máte kde ubytko?

ponkal
20. jan 2018

@jjeanny booking.com pre predražený (provízie) Pozor na to, že app1 je v suteréne domu, ale to si si asi prečítala na web stránke. V tom app2 odporúčam hneď prvú izbu vľavo , je najväčšia aj s najväčšou skriňou 🙂

jjeanny
20. jan 2018

@ponkal áno, poriadne predražený. Suterén je prízemie,alebo ešte ideš dole po schodoch? Ďakujem 😀

ponkal
20. jan 2018

@jjeanny ideš dolu po schodoch, app1 má len take malé pivnične okna
Nad tým app1 bývajú Sanicovi rodičia, čiže oni bývajú na prízemí, resp. na takom vyvýšenom prízemí

jjeanny
20. jan 2018

@ponkal aha,to mi nejako uniklo 😏 vy ste v tom app.1 boli? A app.2 je nad domácimi? 1.poschodie? To,že tam boli domáci,bolo ok? Akí sú? A ten druhý dom , čo ponúkajú je hneď,v blízkosti? Pozerám,že je tam pekný altánok,s pecou,či grilom(myslím,pri tej 543..je k dispozícii pre všetkých?

ponkal
20. jan 2018

@jjeanny áno presne tak.my sme bývali vždy v app2, bolo sme 2 roky po sebe. App1 je v suteréne, asi 5 schodov dolu. Domáci (Dedko&babka - sanicovi rodičia) sú na vyvýšenom prízemí nad app1. Nad nimi na 1. poschodí je app2 ktorý sa rozkladá na celom poschodí. Nad app2 sa nachádzajú v podkroví app3 a app4
Domáci sú OK, hlavne dedo, dá sa s ním pokecať, sedí denne vonku.
Dom 543 je za domom ktory je naproti cez ulicu. Neboli sme v ňom,no podľa foto a videoprezentáciu je to urcite drahšie. V lopare sú aj lacnejšie apartmány ako má Sanic, ale on má dobrý marketing,kvalitnú stránku.

jjeanny
20. jan 2018

@ponkal tak teda nejako prežijeme aj ten suterén (teda švagor), uz mám vyplatenú zálohu a v podstate sme celý deň preč. Akurát som chcela nejaký gril a posed vonku, zvykneme kúpiť ryby a grilovať. Trh a obchod sú predpokladám v blízkosti. A vy idete kam toho roku?

ponkal
20. jan 2018

Veľký gril a posed je hneď pred vchodom do app1.
150m od domu v centre kde su stánky je pekáreň, ďalej smerom ku kempu su potraviny a veľký konzum supermarket je na vjázde do loparu, pôjdete okolo neho. Nejaké trhovisko veľké tam nehľadajte, Lopar je dedina.
Tie ryby asi len v Tom obchode supermarkete kúpite.

My tam ideme tento rok znovu na 14 dni začiatkom augusta, ale do iného domu. Chodilo nás 8, ideme teraz v počte 6. Takze app2 bol už pre nás veľký a drahý keďže Sanic zdvihol ceny ako som spomínal na 185 EUR a už to tým pádom vychádzalo cez 30eur na osobu/deň.

jjeanny
21. jan 2018

@ponkal ďakujem veľmi pekne za všetky informácie. A užite si dovolenku 😉

tatiana1206
24. apr 2018

@danielatoracova dobry den mozte mi prosim dat link/ kontakt na to ubytko? Chceme ist tento rok s dvomi detmi a potrebujem blizko plaze ubytko😊a este otazka su na plazi bufety bary atd? Dakujem krasne😊

ponkal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slniecko87
26. jan 2019

@frisnica26 môžete mi prosím odporučiť dom v ktorom ste minulý rok dovolenkovali? My tiež ideme 3 rodiny spolu a máme malé detičky. Ďakujem za tip

slniecko87
26. jan 2019

@danielatoracova Danielka mate kontakt alebo tip na miesto kde ste boli ubytovaní? Ďakujem

janula1818
6. máj 2023

@ponkal dobrý deň.prosim prepačte, že rušim môžem len info? Chcem si zajjednat cez tú stránku čo ste uviedli lopar-apartmens.net. máte to overené? Či to nieje podvod....tento rok s podvodník sa v Chorvátsku vrece roztrhlo..mdakujem vopred za nazor

ponkal
9. jún 2023

@janula1818 dobry den, nakoniec som cez nich nesiel, nasli sme si sami obytko, staci otvorit napriklad google maps, priblizit a dost z nich ma na google kontakt, ak nie, vygooglitte si kontakt cez textove vyhladavanie podla adresy, v 99% pripadoch najdete bud ich vlastnu web stranku alebo kontakt na nich na nejakej inej stranke.

martina8995
3. mar 2024

@sonula44 dobry vecer prosim v akom mieste ste presne boli a ubytivanie ste prisim ako nasli?

martina8995
3. mar 2024

@sonula44 z ktoreho prosim roku album? Nic mi neukazuje