Dovolenka v Chorvátsku s dvojročnou dcérkou

tina00
13. máj 2013

ahoj maminy,ja som tu uz raz pisala...poradte mi prosim nejaku peknu destinaciu v chorvatsku...kam s malou 2 rocnou a pol rocnym babom-nie mojim ale kamoskinym...rozhodli sme sa ist na blint,dufam,ze nieco najdeme len neviem kam ist?kde je fajn,nepotrebujem rusno ani diskoteky nieco pre deticky ideme kvoli tomu aby sme boli ako rodinka a hlavne aby sme boli spolu...poradte nieco je mesto Omiš fajn???ideme 23 augusta,neviete ci pocasie este bude dobre?lebo som pocula ze august uz je taky vseliaky...daaaaaaakujem vam tina 🙂

cherry1981
13. máj 2013

@tina00 Ahoj ja Ti s tak malymi detmi neodporucam ist na blink, je velky risk ze nic nenajdete, alebo najdete a budete velmi dlho bludit a hladat, nam sa to stalo dva krat po sebe a to sme mali uz nastastie vacsie deti. To len tak moja rada 😉
Mne sa paci v chorvatsku velmi na ostrove Krk, je tam krasne krasne apartmany,aj pre deticky je tam super a Makarska je tiez fajn. Ono vlastne cele Chorvatsko je krasne 🙂 Ale ja Moc neodporucam s tak malymi detmi istriu umag, atd je tam vela skalnatych plazi. Samozrejme aj tam sa najde nejaky ten jemnejsi strk. Ale ked sme boli s rocnou dcerkou v Umagu tak to bola sama skala a boli sme iba doudierany 😅 😅 😅

mardzy
13. máj 2013

@tina00 Ahoj.My sme boli pred Pár rokmi v Omiši...rozhodli sme sa ist na blint,a hneď ako sme zastali tak o 5min.sme mali aj ubytko.V Omiši sa nám moc páčilo,je tam piesková i kamienková pláž.Ešte sa nám moc páčilo v Pakoštane-je to malá a kľudná dedinka 🙂 Tento rok aj mi váhame kam,tiež s 2 ročnou dcérkou...Mňa to ťahá do Baška Voda...

tina00
autor
13. máj 2013

mardzy a tam su tiez piesocnate plaze?a ked sa mozem opytat da sa zohnat na blint aj sukromny dom?nechceme ist do apartmanu,chceme dom aby sme v nom boli iba my...dakujem 🙂

sharlotta
13. máj 2013

Baska Voda je tiez super, aj Napr. Zaton je trosku blizsie. Omis je tiez velmi pekne. Ono to zalezi dost od stastia, ci najdete ubytko a ci vam bude vyhovovat. Ja by som len tak nesla a uz vobec nie s polrocnym dietatom. V kazdom stredisku je Turist Biro a to ma prehlad o vsetkych volnych miestach, lebo oni to maju povinnost hlasit.

obcansr
14. máj 2013

@mardzy my sme boli minulý rok v Baška Vode a bolo tam super, odporúčam, toho roku ideme do Podgory🙂

olika37
14. máj 2013

olika37 My sme boli minulý rok s 2 ročným synom v Privlake- ZADAR, ubytko ,,sen" v apartmáne ,,Ankica" mal všetko, kuchynka, klíma, sporák, terasu, veľmi príjemná majiteľka Ankica,,, termín sme mali od 9. sept. vyšlo nás to na 300 eur na 11 dní. Pláž úžasná pre malé deti, piesková, stánky s občerstvením, zmrzka, rýchle jedlo., kolotoče oproti brehu.. 10 minút s malým peško od pláže...kľudné miesto pre rodinku s ďeťmi. Boli sme nadmieru spokojní..tento rok ideme vyskúšať niečo v okolí NIN,,,Ninska lagúna.

mardzy
14. máj 2013

@tina00 v Pakoštane? je tam skôr kamienková pláž,ale taká menšia časť je i piesková-pre deti.Mi sme boli v apartmánoch ,ale nájdu sa aj menšie domčeky na prenájom.Záleží na šťastí 🙂 Piesková pláž je tiež v ZATOŃ i v NIN-tuším tá Ninská lagúna sa to volá...tam sme tiež boli a bolo super-dlhá piesočnatá pláž,nájde sa aj bahno-mimo pláže,len sme pozerali čo sú to za čierne postavy 😀 ...

mardzy
14. máj 2013

@obcansr Ahoj,nevedela by si mi dať meno či kontakt na ubytko kde ste boli? Ďakujem

paralenkap
14. máj 2013

My sme boli s 1 a 4- rocnymi dcerkami na ostrove Vir, byvali sme v Privlake (bolo tam super ticho), ale nam piesok nevyhovoval, lebo mala chodila po 4 a mala ho naozaj vsade a kociar ... tak sme sa chodili kupat na Vir... nieco nadherne 🙂 pozvolny vstup do mora pre male deticky super, cista voda, male okruhliaky, starsia si tam robila jazierka, chytala rybicky a ,ale kraby a mladsia v poho sedela a clapkala sa. Tiez tam boli pieskoviska, tak sa mali aj kde pohrat 🙂 Tento rok opat Vir 🙂

frola
14. máj 2013

@olika37 ahoj prosim ta nemas nahodou nejaky kontakt na ten zadar?

obcansr
14. máj 2013

@mardzy no dam ti ale už isto nebude mat volné lebo nam to vyslo len tak tak lebo jej jedny zrušili termín vola sa to Denisa Part taký fialový domček je to 50m od mora ale to je pre 6´+2 alebo potom majú len pre 2 študio. neviem kolki idete, nemožem najst tu vizitku ale ked si daš do googl Denisa Parts tak ti to vyhodí cez adriatic-home som zadavala požiadavku tak skus cez to.

obcansr
14. máj 2013

@mardzy denisa.radic@email.t-com.hr ale neviem či to ešte používa , skus uvidíš

mardzy
14. máj 2013

@obcansr Ďakujem 🙂

olika37
14. máj 2013

@frola som v kontakte s majiteľkou Ankicou, apartmanu v ktorom sme boli ubytovaní.. http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/privlaka/apa...

fidoorkaa
15. máj 2013

ahoj, neviem čo ti pisali ostatné baby ale ja odporúčam ostrov Pag konkrétne mesto Novalja - pre deti raj (malé kamienky, dokonca aj piesočnatá pláž). Čo sa týka termínu tak len moja skúsenosť - dážď, ochladenie posledný týždeň ale to som bola v Umagu možno nižšie bolo teplejšie.

ivka_marek
22. máj 2013

@paralenkap Ahoj, a mate uz vybrate aj enjake ubytovanie na tom ostrove Vir??lebo ho pozeram a celkomsa mi pozdava. len tie hoteli ktore mi naslo sa mi velmi nepacia..

paralenkap
23. máj 2013

@ivka_marek ano mame, svagrina tam ma znamych ale tam je vela peknych domov, len treba guglit, my osobne sme boli z kraja ostrova od mosta no nieco uzasne pre deti 🙂

ajkuska
23. máj 2013

ahoj, ísť na blind neodporúčam, boli sme tak a pol dňa sme hľadali ubytovanie, čo s malými deťmi nie je sranda v takých horúčavách, nám to nebolo jedno a to sme boli bez detí.

ivka_marek
23. máj 2013

@paralenkap čo som zatial našla sa mi nepacilo 😒

alzbet124
23. máj 2013

@ivka_marek skús pozrieť sem 🙂 Celkom dobre vyzerajú niektoré....ak chcete ísť na Vir 😎 http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/vir/

paralenkap
23. máj 2013

@ivka_marek ano ta stranka je celkom super, len na Vire je dost plno, ja som uz v marci mala problem najst take, co by mi vyhovovalo, teda nie daleko od mora a za rozumnu cenu :( neviem, ci este budes mat vela na vyber. Inak ak ste zasttancovia odviest sa par km na plaz, v Privlake sa byva super, lacno je tam ticho 🙂
http://www.hellotourist.net/ubytovanie/vir
http://www.apartmani-hrvatska.com/apartmany_cho...
http://www.traveladriatic.net/sk/northern-dalma...
a je ich este plno... drzim palce 😉

levik007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nataliasarron
20. júl 2013

Dovolenka v chorvátsku na ostrove VIR od piatku 26.7.2013 v apartmáne.

http://villa-maria-barisic.blogspot.sk/2010/04/...

Ubytovanie pre 4 osoby 😉 hľadáme parťákov - 2 osoby vlastným odvozom prípade 1 osoba s nami v aute 😉 Nemáte niekto záujem? 🙂 🙂