Dovolenka v Dubaji

arasidka11
12. okt 2012

Maminky, chcela by som ísť na dovču do Dubaja, viete mi poradiť, kam ísť, kam neísť, či skôr hotel v meste, alebo pri pláži. Či ísť cez cestovku, alebo si len kúpiť letenku a zaplatiť izbu. Alebo aká lokalita je dobrá a cenovo prístupná. Budem Vám vďačná za každú radu. 😉

sisa_s
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terina25
14. jan 2021

Tie co ste boli v dubaji. Mali ste allinclusive ci polpenzia.

zuzanka.zuzu
14. jan 2021

@terina25 polpenzia. dubaj je "normálne" mesto, tam sa prestravuješ, nie je to len rezort... inak ja som pila aj z vodovodu a pohoda 😉 takže za mňa super.

terina25
14. jan 2021

@zuzanka.zuzu dik za odpoved. A cenovo co sa tyka jedla,vody?

terina25
14. jan 2021

Tiez ma zaujimaju vylety. Cenovo je to asi kolko. Resp.vreckove kolko treba ak chceme aj nieco vidiet a ak polpenzia

terina25
14. jan 2021

Tie co ste boli. Ktory hotel by ste vybrali Rixos premium alebo habtoor grand beach rezort?mne sa paci viac rixos,no ten ma len pp,habtoor ma all inc.

marek_85
14. jan 2021

Rixos Premium je moderný a živý hotel, pri bazéne hra počas dňa hudba. Ideálny rezort pre mladších ľudí. Habtoor je klasický pokojnejší a viac rodinný rezort s veľkou záhradou. U mňa vyhráva Rixos. V Dubai Marine ako aj v celom meste je množstvo reštaurácií, kde sa viete najesť. Ceny sú na danú lokalitu prijateľné - je tu všetko od fastfoodu po najlepšie reštaurácie, vyberie si každý.

oliverceky
14. jan 2021

Doporučujem Atlantis the Palm, Jumeirah beach hotel- ten v tvare morskej vlny. K obom patria super aquaparky.

sasena033
14. jan 2021

@terina25 mali sme len ranajky a bohate stačili moznp6max polpenzia ale nechybala nam

zuzanka.zuzu
14. jan 2021

@oliverceky my sme v Atlantise byvali a teda nemam pocit, ze by sa tam dalo "dobre" naobedovat, skor na vecere tam ludia z mesta chodievali... ci?

mirka0703
15. jan 2021

@terina25 my sme mali all incl ale stravovali sme sa aj mimo ...hlavne tie napoje clovek neriesi a pije co chce aj deti...my chodime vzdy plna penzia

lylkatomaskova
30. dec 2021

Ahojte baby , nečítala som všetky komentáre , tak ak by som sa opakovala s otázkou ospravedlňujem sa . S manželom a osem ročnou dcérkou plánujeme dovolenku v Dubaji ( rozprávame sa o tom) nemáme žiadnu skúsenosť . V ktorej časti sa ubytovať cez akú cestovku alebo necestovku ísť . Aké poistenie treba . Čítala som , že respirátor sa nosí aj v exteriéri , to mám chápať tak , že aj na pláži pri opakovaní ? Chceli by sme ísť plus mínus na Veľkonočné prázdniny to by bol ideál , nebránime sa ani keby to bolo skôr . Neplánujete ísť niekedy teraz aby sme šli spolu aspoň let a hotel . Dakujem veľmi pekne

zanet_ronny
11. jan 2023

ahojte,
planujeme dovolenku v prvej dekade aprila, cize pocas ramadanu... preto zvazujeme, ci booknut nejaky resort s all inclusive, alebo predsa len ranajky, pripadne pp?
poradite?

kacusik69
11. jan 2023

@zanet_ronny AI mas bez starosti a obmedzeni… ak ina volba, tak treba brat do uvahy obmedzenia a respektovat ich, takze zalezi do akej miery ste ochotni ich akceptovat… ak vas bude obmedzovat jedlo, pitie za plentami, nejest/nepit/nefajcit na verejnosti, obmedzene/zavrete prevadzky, tak odporucam AI

fever
12. mar 2023

@zanet_ronny Ja by som nekupoval žiadne inclusive, v dubaji máš trilión reštík kde sa lacno naješ

micusa2222
6. máj 2023

@valentina.west len ti maminka zabudla povedať, koľko peňazí vysolila za obedy, večere a ostatné nákupy...takže žiadne šetrenie..buď mám alebo nemám...

sisic1907
1. apr 2024

Dubaj ceny jedla