Dovolenka v Egypte

bubinkaa
19. okt 2012

Zdravim vas, chystame sa na dovcu so stvormesacnym babatkom... Uz teraz zaciatkom novembra.. Prosim vase skusenosti 🙂

danim
21. okt 2012

@bubinkaa @billam tak teraz uz fakt nechapem dovod otazky- kedze @bubinkaa pise, ze dieta uz 2x letelo, ze v egypte boli uz 5x aj ked bez dietata, a vie ako tam v toto rocne obdobie je.. a @bubinkaa, ale ked si tam bola 5x, tak info o Egypte musis mat ooovela viac ako ini ludia, co tam boli napr 1-2x..... a ty sa pytas sa na co najviac info, aky dlhy bol let , a ako potom dieta spalo na cudzom mieste.. ved ked to vase uz 4x bolo v zahr, ( pises o 2 letoch a 2 cestach v tal. ).............. no boli ste vy vobec niekde ?? lebo veru logika ziadna.. 🙂

miss_stanya
22. okt 2012

@billam viem, ze to sem nepatri-a nebudem sa dlho rozsirovat, ale to, co ste si kupili v ck azur je ta najhorsia kategoria izieb v hoteli Tia /prepac, robim v ck, takze profesionalna deformacia 🙂/. izby "aqua", teda 8..... ine cestovky normalne nepredavaju. aj ked ceny nie su vobec take, ake si napisala... my predavame napr hlavnu budovu zvlast, lagoon zvlast a duny zvlast-lacnejsie. a aquapark je automaticky v cene. 😎 a Tia Heights je u nas najlacnejsi 5* hotel, v sezone, ked je plno sa to niekde musi odrazit... na margo toho, ze niekto nevidel male babatka tu, ono skutocne zalezi aj kedy sem cestujete. V zime napr, celkovo malo natrafite na akekolvek deti, su tu hlavne dovolenkujuci dospeli...ale asi stacilo 😀 pekny den, pa

miss_stanya
22. okt 2012

@bubinkaa keby ste mali s babatkom problemy a potrebovali pomoc, kludne sa ozvi, mam kontakty na dobrych lekarov. mozes mi napisat IP. zo skusenosti viem, ze egyptan ti zdvihne telefon len ked sa mu chce.... 😀

billam
22. okt 2012

@miss_stanya ceny v Tia sú: Aqua to Dune 15$, Aqua to Lagoon or Main 30$, Dune to Lagoon or Main 15$, Main to Junior suite 50$, Main to Superior suite 100$...fotila som si cenník na recepcii.

bubinkaa
autor
22. okt 2012

@danim chcem poznat nazor maminky, kt. bola v Egypte s takym malym babatkom.. jej skusenosti, rady a pocity.. Ked sa ti to nepaci, nezapajaj sa do diskusie...

billam
22. okt 2012

@miss_stanya ake ceny si myslela, že nie sú take, ake som pisala? Tie v hoteli?...mozem Ti poslat foto z recepcie...alebo cenu za ubytovanie, co sme zaplatili?...mozem Ti poslat faktúru za zajazd...nehnevaj sa, ale som max.vytocena na vsetky cestovky na Slovensku, pretoze len odr...ju ludi...ty, ako pracovníčka CK, by si povedala klientovi, že nekupujte si to - ubytovanie v 8..., lebo je to to najhorsie, co hotel má?...to určite!!!...btw.aquapark sme mali v cene zajazdu. Tia Heights je u Vás najlacnejsi 5*?...v ktorej cestovke robíš? my sme mali zaručenú najnižšiu cenu hotela a sprostredkovateľ zajazdu bola Invia.

miss_stanya
22. okt 2012

@billam to boli len doplatky pre iste baliky sluzieb.....keby si si ako individual rezervovala hotel, vyslo by ta to drahsie ako cena cestovky. a tieto ceny nikde zverejnene nemas. to co si si ty odfotila je prave doplatok, ktory zaplatis za noc aby si isla do vyssej kategorie, t.j. v azure si si zaplatila aqua izbu, chces ist do Dune, doplatok je 15 usd na noc na izbu, takze si na recepcii napr za 10 noci doplatis priamo 150 dolarov.... 😎

miss_stanya
22. okt 2012

@billam neviem, preco to beries ako osobny utok, ale precitaj si katalogy vsetkych cestoviek a vyjde ti Tia heights ako najlacnejsia 5 v porovnani s inymi 5 v lokalite. nic v zlom, ale to co ty platis za zajazd, v ziadnom pripade nie je len ubytko-je to cena letenky, pal. priplatky, letiskove poplatky, samotna cena zajazdu, transfery v destinacii, all incl sluzby...cena ubytovania je zial najnizsia polozka. no a to ze ti v cestovke neponuknu lepsiu kategoriu ubytovania moja chyba nie je, tak klidek, vzdy sa tam najdu aj pracovnicky, ktore destinaciu poznaju a vedia ti povedat, co za tu vyssiu cenu hotela dostanes, v com je rozdiel, kde je ake ubytovanie...ak ta ck komunikuje so svojimi zdrojmi v destinacii....to ze niektori sa tvaria ze nevedia nie je problem vsetkych ostatnych cestovkarov.....moji klienti, ktori do Tia leteli cez leto dostali odporucenie odo mna presne-toto si kupte lebo..toto si nekupte lebo.....a klienti vedeli, ze ked predtym boli v Hilton resorte co je tiez 5* a krochkali si tam, za tieto peniaze v Tia to nemozu cakat...to len na dovysvetlenie....

billam
22. okt 2012

@miss_stanya to zartujes, že by sme si mali doplatiť este 150$ za vyššiu kategóriu, ked v tomto hoteli bola len a len spina....niektorí zaplatili a dostali este horsie izby...síce bližšie k moru a väčší bordel...ok, zas sa mi len potvrdilo, že slovenské cestovky maju daleko k profesionalite...boli sme cez kartago, aj cez tip travel, teraz cez azur a neskutocne, ake izby v hoteloch maju tieto cestovky zakupene...ste síce v 5*, ale výhľad máte bud do kotolne, pracovne, alebo do vnútrozemia.

billam
22. okt 2012

@miss_stanya nepozeram, koľko stoja ine hoteli v okoli, pozerám, co daný hotel ponuka a Tia sa tváril svetovo. To, co som ti napisala - 1200eur, bola cena hotela!...cely zajazd bol cez 2000eur!!!...btw.je mnozstvo staznosti na Tia, kde ľudia pisu, že nedosahuje kategóriu 5*...prečo ani jedna z cestoviek neda svoje vlastne hodnotenie nizsie???...pretoze by sa Vam to nepredalo.

miss_stanya
22. okt 2012

@billam vidim ze si rozculena, tych argumentov mam viac, ale nebudem ti pridavat.... nase hodnotenie na TIa je popisane ako "starsi hotelovy komplex" "vhodny pre stredne narocnu a nenarocnu kategoriu" "pozitivom hotela su moznosti vodnych a plazovych sportov" "ubytovanie v roznych kategoriach"....a pod 🙂 tych 1200 euro si neplatila za osobu a neplatila ani za tyzden, bol tam all incl a vsetky sluzby miestnej CK. prepac, ale slovensky klient pozera na cenu viac ako nemecky (a s tymi som tu zacinala, takze ich poznam). a kamaratka z nemecka, slovenka, letela prave zo slovenska, lebo ponuky ktore mali tam v nemecku boli o nieco drahsie (tiez zalezi na hoteli a let, spolocnosti)....tie ceny ktore maju teraz 5* alebo 4* hotely v egypte sme volakedy ako turisti platili za 3*.... som toho prikladom 😀 a ked budes o nejakom hoteli citat tolko staznosti, kup si iny 😎 😎 😎 pekny vecer ti zelam z Afriky (a nerozculuj sa nad cestovkarmi, som na materskej:P) pa

billam
22. okt 2012

@miss_stanya sorry, ale je to dost čerstvý zážitok...to som mala hned vedieť, že si delegatom v Egypte-potom to vsetko vysvetľuje 🙂)))

bubinkaa
autor
21. nov 2012

Caute babeny.. Tak uz sme z dovce doma a musim povedat, ze vsetko dopadlo uzasne.. 4-hodinovy let zvladol maly na jednotku... Vobec nezaplakal, let si uzival.. Sedeli sme uplne vpredu, kde bola aj detska postielka, takze si aj pospinkal.. Syncek je naplno kojeny, takze so stravou nebol ziadny proble.. Kupkla sa v mori, spinkal na lehatku, proste parada.. A co je naj? Ja som si kooonecne uzasne oddychla.. Prisla som z dovolenky nabita energiou a vypata ako nikdy 🙂 Urcite odporucam dovolenku s takym malym babom, netreba sa bat... Dakujem este raz za vsetky povzbudenia a vlastne za vsetky prispevky.. Pekny vecer

shaga
22. nov 2012

@bubinkaa ahoj chcem sa opytat ake tam bolo teraz pocasie a v akom ste boli hotely 🙂 dakujem za odpoved

bubinkaa
autor
22. nov 2012

Ahoj, pocasie super... Cez den cca 27-28 stupnov, vecer 19, 20.. Uzasne, prijemne pocasicko pre detvaky.. Boli sme v Grand resorte...

gabrielkab
24. nov 2012

...Ahojte neviete ake je pocasie v Egypte v decembri?....Da sa kupat v mori?...Aj ked nachadzam na nete priemernu teplotu vzduchu a vody,rada by som to vedela zo skusenosti.Dakujem

lauraa
30. dec 2012

Dievcata bol niekto v Tabe? nejake odporucania, hotely , nieco pre deti?