• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka v Egypte s 3-ročným synom. Boli ste niektorá?

27. mája 2015 
ahojte, viete nieco blizsie o hoteli Three Corners Fayrouz v Marsa Alam? Chystam sa tam s 3 a pol ročným synom. Boli ste tam niekto?
13. jún 2013 o 22:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana0910 My byli v Gorgonia Beach, ale v autobuse s námi jela rodina z Three Corners a byli nadšení ;)
13. jún 2013 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dakujem, som rada :slight_smile: Uz sa nevieme dočkat :slight_smile:
13. jún 2013 o 23:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@959touareg Muzu se zeptat jaky hotel v egypte maj majitel slovak nevite,jak jste chvalila,dekuji moc.
14. aug 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikusa9 ahoj, mozes mi poradit. Chystame sa na dovolenku do Egypta s 9 mesacnym synom, mozes mi poradit ake potrebne lieky potrebujem pre maleho - proti hnacke, horucke, a aky krem ste dafali dietatu? Malemu davam este susene mlieko - BEBU, popritom mu davam aj normalne jedlo. Mozem mu pribalit aj BEBU do batoziny, nebol by s tym problem na letisku ? Aku stravu tam prijimalo tvoje dieta ? Vopred dakujem za radu
11. máj 2014 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika131722 ahoj, ja som mala so sebou nutrilon, mala som to nacasovane, ze tesne pred letom sa este napila, potom mi dovolili len v malinkej flasi- 1dcl, mat caj z ktoreho som musela odpit..v podstate nase lieky ti tam nebudu na nic, ale mala som zbalene panadol, ak by sa nieco udialo, potom uz len do ich lekarni a ich lieky..je to ina klima a nase lieky jednoducho nezaberaju...ale oni su zvyknuti, urcite by poradili... v uterakoch som mala pobalene aj male flasticky detskej stravy-hipp,na kazdy den aspon jednu, a dokonca aj dve alebo tri flase nasej lucky, ale to len na zaciatok, kym sme nasli obchod, nechcela som aby sme prileteli a dieta bude xy hodin bez vody, tak som vybrala z kufra a mali sme prve sos, potom uz ich balenu vodu..takze jeden cely kufor som naozaj zapratala len tym a bol hned tazky..ale tak zase oblecka tam vela netreba, takze sa to dalo pomestit..domov sa uz cestovalo ľahšie :slight_smile: čo sa týka krému jednoznačne Daylong...ochranil ju dokonale, tak ako prisla tam biela, tak sla aj domov a to na slnku bola...muz sa sice "hneval" ze ju trochu nedam opaliť, ale nevidim najmensi dovod prečo by sa take male dieta malo opalovať :grinning: dokonca som mala zbaleny aj bazenik :slight_smile: inak egyptania miluju male deti a uz duplom biele, tak sa nemusis bat ak bude malý stredobodom pozornosti, okukoval ju tam každý, chceli ju na ruky...ale na to nas sprievodkyňa hned upozornila :slight_smile: :slight_smile:
11. máj 2014 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dakujem Ti za radu. Chcela som sa este opytat, pises ze si mala male flasticky so stravou HIPP, o co konkretne sa jedna-lebo nepouzivam tuto znacku. Takze NUTRILON susene mlieko mozem pribalit do batoziny? Aku znacku vody si tam kupovala pre dcerku? Dakujem za odpoved a za prekrasne fotky malinkej :slight_smile:
12. máj 2014 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim vas ideme prvy krat do Egypta.. Alibaba palace hotel.. ideme s 5 a 7rocnymi detmi. Prosim poradte comu sa vyhybat, nevieme jazyky... Ja mam crevne problemy aj v Chorvatsku, takze Egypt ma roztrha?
29. júl 2014 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cichlidka tak sa priprav. ja som tiez taka na zaludok,creva citliiva. a pritom HR mi nic zatial nerobi...:wink: ze roztrha :grinning:
29. júl 2014 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A takto sme sa slnili v Hurghade ... Pre syna neskutocny zazitok, ziadne teploty, horucky, choroby, bolo nam svetovooo :slight_smile:. Odporucam
15. okt 2014 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bolo nam tam supeeer :slight_smile:
15. okt 2014 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oplati sa ist teraz k moru?
26. okt 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika131722 kocik ste maly hotelovy ci svoj?
6. jan 2015 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivi_kiwi kočik sme nechali doma ale mimo rezortu sme si kúpili nový, výbava pre dieťa je "tam" veľmi predražená, takže mamičkám odporúčam zobrať kočik z domu, :slight_smile:
3. feb 2015 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby potrebujem poradit, vyberame dovolenku, chceme ist znova do egypta, ale dnes som pocula, ze je tam vtacia chripka, poculi ste o tom, chystate sa niekto do egypta v lete?
27. máj 2015 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok